Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy

Policjanci mają czyste ręce ws. śmierci M. Szcześniaka. Detektyw: widziałem nagranie

Opublikowany: 2016-08-22 12:03 Autor: Wojciech Drewka

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku umorzyła śledztwo w sprawie śmierci 29-letniego Marcina Szcześniaka. Nie dopatrzono się żadnych błędów ze strony funkcjonariuszy policji, wbrew temu co sugerowała rodzina zmarłego.

REKLAMA

Reklama Koszałka Kartuzy

O tej sprawie wiele mówiło się w mediach ogólnopolskich. Zajmował się nią też Zbigniew Stonoga, przedsiębiorca, działacz społeczny, znany z kontrowersyjnych wystąpień i publikacji w mediach społecznościowych. Sprawa śmierci 29-letniego Marcina Szcześniaka kładła się cieniem na pracy kartuskiej policji. Rodzina zmarłego oskarżyła bowiem funkcjonariuszy o to, że to oni zrobili krzywdę mężczyźnie.

29-letni Marcin Szcześniak z Bartoszyc zaginął w lipcu ubiegłego roku po wyjściu z Komendy Policji w Kartuzach, gdzie trafił w związku z awanturą, którą wszczął w Chwaszczynie. Był pod wpływem alkoholu. Według policji po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem i wyszedł z komendy. Tam wszelki ślad się urwał.

Mimo poszukiwań 29-latka nie udało się odnaleźć. Aż do 2 października, gdy w Kartuzach, w lesie nieopodal oczyszczalni ścieków znaleziono jego zwłoki. W ogólnopolskich mediach, które informowały o zaginięciu i śmierci mężczyzny pojawiły się spekulacje, jakoby coś wydarzyło się podczas jego pobytu na komendzie w Kartuzach. W podobnym tonie od początku wypowiadała się rodzina zmarłego.

fot.archiwum/W.Drewka

Sprawa trafiła do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Biegli wskazali, że mężczyzna zmarł śmiercią gwałtowną na skutek powieszenia. Jak informuje Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku umorzone zostało śledztwo w zakresie dotyczącym śmierci mężczyzny, jak i postępowania kartuskich funkcjonariuszy.

- Postępowanie dotyczące działań policji w Kartuzach nie wykazało niczego, co pozwalałoby na sformułowanie jakichkolwiek zarzutów – mówi Grażyna Wawryniuk.

Tymczasem sprawa zaczęła żyć własnym życiem. Do tej pory nie milkną spekulacje na temat śmierci 29-latka i rzekomych działań kartuskiej policji. I chociaż jedynym błędem policji mógł być brak jasnego komunikatu w sprawie pobytu mężczyzny na komendzie, kartuscy mundurowi prawdopodobnie jeszcze długo będą musieli walczyć o swoją reputację.

- Od samego początku wielokrotnie powtarzaliśmy, że w tej sprawie nie mamy sobie nic do zarzucenia, że mężczyzna wyszedł od nas cały i zdrowy – mówi Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji. – Umorzenie postępowania w tej sprawie tylko to potwierdza.

Na to, że kartuska policja ma tej sprawie całkowicie „czyste ręce” wskazuje również prywatny detektyw Waldemar Soroka, który przez jakiś czas pracował dla rodziny zmarłego.

- Podczas zbierania informacji w tej sprawie miałem okazję zobaczyć materiał z zatrzymania Marcina. Rzeczywiście zachowywał się on bardzo agresywnie. Widziałem też nagranie z monitoringu wewnętrznego policji – mówi Waldemar Soroka. – W mediach pojawiły się informacje, że nie działał monitoring w dniu, gdy Marcin opuszczał komendę. Ale prawda jest taka, że nie działał monitoring zewnętrzny, natomiast wewnętrzny działał i na nim widać, że mężczyzna jest cały i zdrowy. Przekazywałem te informacje rodzinie, ale odniosłem wrażenie, że oni w pewnym momencie przestali przyjmować to do wiadomości i nadal atakowali policję. Dlatego zrezygnowałem z dalszego zajmowania się tą sprawą.

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [53]

 • 20 15 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # zainteresowany

  Panie Detektywie, a gdzie obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej?

 • 38 15 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @zainteresowany

  Czepiasz się. Ja tu nie widzę naruszenia jakiekolwiek tajemnicy. I dobrze, że detektyw mówi o tym co może powiedzieć, bo już dawno policjantów odsądzano od czci i wiary, a tymczasem okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Takie rzeczy trzeba mówić.

 • 17 10 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jozin z bazin

  dedektywie nie walcz z idiotami,maja zawsze przewage liczebna

 • 20 12 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # wer

  niech pokażą jakiekolwiek nagranie z tym chłopakiem po wyjściu z komendy, przecież nie teleportował sie nad jezioro
  no i dlaczego tylko detektyw widział te nagrania z komendy a rodzina to już nie? to oni powinni mieć do tego wgląd a nie być informowani o tym co ktoś tam widział

 • 18 17 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Pan Mateusz.

  A co mnie interesuje zdanie jakiegoś detektywa? Co to jest, publiczny rachunek sumienia kartuskiej policji? Taka informacja ma zaspokoić opinię publiczną? Co to jest Korea? Gdzie jest rzecznik, jak jest nagranie czemu nie mówiono o nim wcześniej? Co ten detektyw od siedmiu boleści powie o poszukiwaniach? Znaleźli se alibi.

 • 13 15 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # zainteresowany

  Ja natomiast widzę naruszenie zarówno etyki jak i tajemnicy zawodowej. Kto z Państwa komentujących dając zlecenie detektywowi chciałby, żeby on rozpowszechniał medialnie informacje dotyczące wykonywania zleceń, a w szczególności szczegóły takie jak reakcja mocodawców na przekazywane informacje?

 • 21 8 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Pan Mateusz.

  Dodatkowo, dziwi mnie nagła aktywność publiczna Pana Detektywa. Pseudo reklama?

 • 8 12 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Neo

  Uff... Wreszcie jakieś konkrety. Wiadomo, że gość wyszedł i się powiesił. Rodzina cierpi i szuka odpowiedzi na trudne pytania. Jak dla mnie temat wyczerpany. Można szukać nowych sensacji.

 • 15 6 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @zainteresowany

  Przesadzasz. W tej konkretnej sprawie powinniśmy się dowiedzieć jak było. Jeżeli ci ludzie w tv rzucili na policję podejrzenie i to ciężkie podejrzenie, to jeżeli ktoś powie, że tak naprawdę nie bardzo interesowały ich fakty, to akurat bardzo dobrze. Poza tym nie mówimy tutaj o sprawie typu mąż robi skok w bok, tylko o tym, że nie wolno bezpodstawnie rzucać na kogoś oskarżeń, a policjanci jacy by nie byli też mają prawo do szacunku. Takie jest moje zdanie.

 • 8 2 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jaro11

  Kto przeszukiwal te rejony podczas gdy szukano cialo w/w?

 • 14 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Quick

  Tak dziennikarze manipulują informacjami.

 • 26 4 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @wer

  Pewnie nie czytałes uważnie artykułu, przeczytaj jeszcze raz powoli, spokojnie, potem drugi raz, potem ze zrozumieniem tekstu, i... tak, wiem na pewno to odkryłes i zrozumiałes dlaczego nie pokażą nagrania po wyjściu z budynku, na "wejsciu" do lasu ani w samym lesie nie ma kamer wiec w tym miejscu nie ma monitoringu. Policja nie musi pokazywać nagrań swojego wewnętrznego monitoringu osobom postronnym, dlaczego miałaby to zrobić, na jakiej podstawie? Bo ktoś ma taki kaprys i sobie coś ubzdurał, że wyniesli człowieka nogami do przodu, zawinietego pewnie jeszcze w dywan. Chłopak nie zyje, wina za jego smierć obarcza się policję, bo to taki anioł był, a na komendzie wylądował przez przypadek, a właściwie, został bezpodstawnie zatrzymany. Następnego dnia, bez perspektyw na pracę, bez pieniedzy, z mandatem, z kacem i to jeszcze moralnym, załamał się i zrobił to co zrobił, bo nie miał wsparcia, ani znajomych ani rodziny. Nastąpiła tragedia, a wtedy winni są zawsze poszukiwani, a odrzuca się myśli, że wina czy błąd jest zupełnie gdzie indziej, i mało wspólnego z tragedia mają Ci co sie ich oskarża.

 • 18 14 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jak dedektyw mógł oglądać nagranie ?

  Skoro była " awaria " monitoringu !
  Kolejna ściema.
  Są jeszcze służby, które wznawiają, postępowania !
  Komuny już nie ma.

 • 17 7 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Prosto

  @...
  Po co wszystkim pokazywać?
  Taki ciekawski naród?
  Wystarczy, że nagranie zobaczy wąskie grono, a więc rodzina, prokurator, sędzia, komendant.
  Jeśli prawdą jest to, że w dniu wyjścia z komendy ów nieszczęśnik żył, wg zapisu z kamer wewnątrz budynku, to komendant powinien wnieść doniesienie do prokuratury o zniesławienie wobec osób oskarżających ich o pozbawienie życia człowieka, który "niewinnie trafił do aresztu"
  Obsmarować jest łatwo, przyznać się do błędu i przeprosić to już nie ma komu. Wymagamy od policjantów poszanowania NAS obywateli, wymagamy od policjantów aby stosowali sie do przepisów prawa, ale jakos w druga stronę to nie działa. I nie mówię tego z powodu, że przepadam za tymi stróżami prawa, ale ktos nawarzył piwa i teraz powinien je wypić.
  Oczekujemy bezpieczeństwa, właściwych reakcji, ale gdy tylko takie działania są podejmowane to jest larum, że policjant użył broni, lub siły fizycznej, a ja osobiście twierdzę, że policjant jeśli nakazuje Ci się zatrzymać do kontroli to należy tak zrobić, uciekasz, stawiasz opór, powinien na glebe patałacha i broń do łba. Nie masz nic na sumieniu to żadna kontrola Ci nie zaszkodzi, mandatu też nie masz obowiązku przyjąć jeśli się z nim nie zgadzasz.

 • 7 3 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Jak...

  Przeczytaj najpierw tekst tumanie, a dopiero potem komentuj. Wkurzają mnie ludzie, którzy nie doczytają a potem wypisują jakieś brednie.

 • 8 6 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Prosto

  Masz rację, ale komu to tłumaczyć. Policjanci nie są święci, ale faktycznie byłoby lepiej, gdyśmy jednak podchodzili z większym szacunkiem do nich, a przede wszystkim do prawa. A wystarczy zacząć od siebie - zamiast lecieć 90km/h przez miejscowość i potem kląć na policję, wystarczy zdjąć nogę z gazu i po problemie. Ale nikt tak nie robi. Zresztą czego my chcemy - obecne rządy pokazują gdzie mają prawo (patrz niepublikowanie wyroków TK) to ludzie też przestają szanować stróżów prawa i kółko się zamyka.

 • 5 9 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # To niepoważne

  Detektyw jak sam pisze widział tylko nagranie z monitoringu zewnętrznego. Monitoring zewnętrzny nie działał akurat na moment gdy Marcin opuszczał komendę, więc stwierdzenie że wyszedł cały i zdrowy To jakaś bzdura i paranoja!!!
  Detektyw obejrzę sobie film z pobytu na komendzie i wywnioskował że już wie co stało się potem! Tfu..... Taki detektyw! Kto mu dał licencję?

 • 4 9 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @To niepoważne

  Widział monitoring wewnętrzny więc nie ma pojęcia co było dalej.
  Równie dobrze mógł napisać że Oglądał Bolka i Lolka, więc ponad wszelką wątpliwość ustalił że Marcin wyszedł cały i zdrowy z komendy!

 • 6 6 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jazda

  jak wynika z szeregu artykolow,ten film ogladalo wiele osob ale niewiele chce zaakceptowac to co widzialo,bo to nie jest zbiezne z ich spiskowa teoria

 • 6 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jajcarz

  Wydaje mi się, że dopiero stanowisko prokuratury powinno być ostateczne w tej sprawie, a nie opinia jakiegoś tam prywatnego detektywa. detektywa.

 • 5 9 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @jazda

  Jaki film? Z kamer WEWNĄTRZ budynku?
  Jeśli widać na nich gościa co się awanturuje z policją (daje wyraźny powòd, motyw do zemsty) a potem nagle nie działa kamera ktòra rejestruje osoby na wejściu/wyjściu z budynku to mamy udawać udawać niekumatych debili bo Jarosława Kreta powiedziała, że było sympatycznie?
  Pokażcie nagranie gdy Marcin wychodzi z kamery na budynku!!!!!!
  I nie róbcie z ludzi debili.

 • 7 6 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @@@

  no i wlanie,nie akceptujemy faktow tylko swoje urojenia ! ocena sadu=lipa,ocena prokuratury=lipa,zapis obejrzany przez osoby uprawnione=lipa.najwazniejsze sa urojenia,to sie sprzedaje dobrze ! jak widac jestes niekumatym debilem

 • 5 4 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do @wer

  właśnie bardzo uważnie przeczytałam i wciaż nie rozumiem dlaczego nie pokazano tych nagrań rodzinie zmarłego, nie są oni osobami postronnymi

 • 5 4 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @wer

  @ @wer
  To może inaczej, okradziono bank, w tym i Twoja skrytkę bankową, na jakiej podstawie domagasz się dostępu do wewnętrznego zapisu monitoringu banku? Bo masz tam konto i skrytkę bankową?
  No i kolejny fakt, który teraz ujrzał światło dzienne, a który nie był wyjawiany wcześniej, to to że monitoring wewnętrzny działał, a zewnętrzny nie, więc siłą rzeczy nie pokażą jak nieszczęśnik oddalał się od budynku, czy nawet schodził po schodach, bo wg informacji ta część monitoringu nie działała, działała natomiast część wewnątrz, a wiec zapewne w dniu w którym podpisywał mandat, jest zapis wizualny, jeśli tak jest, to oznacza że jednak przeżył noc, a ślad się urywa w momencie gdy jego postać jest u drzwi wejściowych do komendy od wewnątrz. Jeśli byłeś kiedyś w tym budynku to zauważysz, że pomieszczenie do którego wchodzisz "prosto z ulicy" posiada kamerę, więc jeśli jest zapis z tej kamery, to jest też dowód na to, że opuścił komendę samodzielnie.
  Ale teraz "zrodzi" się koncepcja, że wyszedł z komendy, za rogiem czekali na niego dwaj śmieszni panowie w niebieskich kubraczkach, zapakowali go do radiowozu, wywieźli i gdzieś ukatrupili.

 • 3 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @up

  A lokalne portale będą miały powód aby napisać kolejne kilkanaście rzetelnych artykułów przy aprobacie czytelników...

 • 5 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @bo

  to wiecej takich sytuacji bylo ?

 • 3 6 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Redakcja manipuluje datami opublokowania

  ta strona ukazała się w zeszłym tygodniu,
  nagle zmiana daty na wczorajszą, 22.08.2016 , 12:03.
  Cały czas na pierwszym miejscu w obronie milicji.

 • 5 10 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do wszystkich flustratów policjant!!!!

  i co cwaniaki i komentatorzy chowający swoje prawdziwe oblicze...hahahahahahtylko obrażać potraficie za plecami...a na sumieniu to pewnie nie jedno macie.przyjdzcie na komendę powiedzcie to w twarz.....pewnie ze strachu w gacie narobicie....powiedzcie w twarz każdem policjantowi co o nim sądzicie...znamy od lat społeczeństwo, Kaszubów i wiemy że nie potraficie powiedzieć nic w twarz................bo robicie w portki ze strachu.....
  wszystko co robimy jest publiczne......może teraz kolej na wszystkich co nas znieważali...policjanci jak czujecie się znieważeni tutaj lub na portalu Kartuzy Info....przez pseudo reporterów.wiecie gdzie to zgłosić......jestem policjantem nie dam się poniżać może koledzy czas na was...........nie zrobiliśmy nic złego........całe życie poświęcamy innym ? pytam za co ? i dla kogo> czy warto

 • 12 3 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Panie Policjancie, z dużej litery

  całe życie poświęcacie innym ? jeszcze raz, innym ?
  Komu ???

 • 9 8 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # AQQ

  Nie wierzę w żadne nagranie.

 • 7 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mirek

  A ja z Grażynom widziałem ufo i co .

 • 5 8 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jabol

  mam swoje lata,raz dostalem mandat bo na fotorad.poprostu zap...dalalem,po za tym nie czuje sie szykanowany przez organa,a z tym M.SZ.to juz telenowela nakrecana jak sadze po wpisach przez rodzine,ktora szuka juz na upartego dziury. ich detektyw tez bee ,bo stwierdzil nie wygodny dla ich koncepcji fakt

 • 7 6 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # 11111111

  ciszej na ta trumną, chłop po prostu powiesił się a wy tu swoje głupoty piszecie tak samo jak ten Maciarewicz z tym wybuchem w Smolensku

 • 6 3 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @do

  stereotyp,niekumaty pies,itp.slabe,dalej .jedziemy....

 • 1 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jabol

  fakt,na paly to malo,ty chyba z komuny tekstami walisz ? tam byla nysa z pasem zeby za klamke mogli chwycic,o pisatym i czytatym

 • 13 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ciekawski

  Taka sobie niby prosta historia, ale........ Po pierwsze co się musi wydarzyć, żeby młody człowiek się powiesił , po drugie z doświadczenia wiem, że prywatni detektywi to emerytowani policjanci. Co prawda nie wiem, jak jest w tym konkretnym przypadku, ale obstawiam, że tak samo. Po trzecie na zewnątrz budynku komendy znajdują się trzy kamery od strony wejścia/wyjścia i dwie kamery od strony ul. Sambora, która to ulica prowadzi bezpośrednio do oczyszczalni ścieków, ale niestety akurat wtedy żadna nie działała. Droga prowadzi trochę wzdłuż zabudowań, a następnie kilkaset metrów przez lasek, nie żaden las, gdzie po ponad dwóch miesiącach odnaleziono zwłoki. Po czwarte co takiego się stało i jak bardzo ciało było ukryte skoro przez tak długi czas nie odnalazła go prowadząca zakrojone na szeroką skalę policja, ba nawet spacerujący po lasku ludzie, czy pracownicy oczyszczalni. Dodam, że odległość od komendy do oczyszczalni to około 1 kilometr !!!! Spacerkiem kwadransik. Nadal dla wszystkich ta historia jest prosta i oczywista ?

 • 6 8 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # aaa

  a może spójrzcie od czego się zaczęło - od awantury - pytanie z kim i z jakiego powodu? Może tu trzeba szukać, może ktoś chciał się zemścić, zrobić odwet, itp.

 • 2 11 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # aaa

  A może chłopak po prostu nie wytrzymał psychicznie, bo dziewczyna z nim zerwała (dlatego awantura) i targnął się

 • 13 3 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ta dziewczyna

  Ta dziewczyna ma na imię policja?
  Zerwała z nim linę dopiero gdy przestał wierzgać nogami....
  Na szczęście dla tej dziewczyny ma ona dobrych rodziców.... Matkę prokuraturę i ojca sąd, którzy nigdy nie pozwolą jej skrzywdzić nawet kiedy nieźle narozrabia i notorycznie popełnia przestępstwa.

 • 4 12 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hfgh

  A jaką to tajemnicę zawodową na detektyw? Który przepis o tym mówi? Poza tym rodzina jako strona ma prawo zapoznać się z aktami, w tym obejrzeć monitoring. Ale ta rodzina jak i każda inna o której grzmią wiadomości nie przyjmuje nic do łbów, są antypolicyjnymi rodzinami i choćby na nagraniu było, że wyszedł zdrowy to i tak by nic nie docierało.

 • 11 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @hfgh

  o tajemnicy zawodowej detektywa mówi art. 12 ustawy z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych: "1. Detektyw jest obowiązany zachować w tajemnicy źródła informacji oraz okoliczności sprawy, o których powziął wiadomość w trakcie wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1.
  2. Obowiązek zachowania tajemnicy ciąży na detektywie także po zaprzestaniu wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1."

 • 12 1 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ale na nagraniu

  Nie było że wyszedł cały i zdròw, przeciwnie, w niewyjaśnionych sposób jedyne kamery, ktòre mogły nagrać Marcina gdy wychodzi cały i zdròw, kamery na budynku komendy w niewyjaśnionych sposób nie działały na moment jego wyjścia!!!!!!!! Jak śmiesz zatem pisać o antypolicyjnej rodzinie? Pisz raczej o antyspołecznej policji bo takie są na ten moment FAKTY!
  Myślicie że można tak bez końca ŁGAĆ JAK PIES i mydlić ludziom oczy zapisem kamery z dołka?
  Co takiego trzeba było ukryć żeby te kamery zostały wyłączone na moment wyjścia Marcina z komendy?

 • 2 13 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # cyna

  rodzinka zwietrzyła kasę od skarbu państwa

 • 12 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ćyna ty to jesteś chory

  Rodzina zapłaciłaby majątek żeby odzyskać Marcina.
  Zabij swoją matkę to dostaniesz rentę po niej może ale przede wszystkim myśl co piszesz!

 • 13 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do detektyw

  A czy pan detektyw na nagraniu choć przez chwilę widział wyraźnie twarz Marcina ?

 • 11 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ciekawski

  Hej, hej, administratorze!! Czemuż to nie da się oceniać niektórych postów? Taka forma cenzury, czy o co chodzi, a może Wam też akurat w momencie klikania coś nie działa tak, jak monitoring w Kartuzach ............

 • 8 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ciekawostka

  W rocznicę śmierci Marcina , aby dojść na miejsce w którym go odnaleziono trzeba było by przejść około 4 metrów przez wodę . Choć było o wiele niej opadów niż w momencie zaginięcia . Wychodzi na to że Marcin powiesił się w krzakach a pozycja w jakiej go znaleziono wskazuje że był pod wodą ... Badania toksykologiczne nie wykazały żadnych środków odurzających ...

 • 1 5 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # qwerty

  nie sądziłem że aż tylu Maciarewiczów jest w Polsce ;)

 • 4 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # A ja nie sądziłem

  Że takie rzeczy mogą się dziać w demokratycznym kraju. wyłączanie kamer na komendzie, toż to szok panie :)

 • 5 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @do wszystkich frustratów policjant

  No powiedz pseudo kozaku co takiego zrobisz mi na tej komendzie ze narobie w gacie ? Słucham ? Tylko zastraszac umiesz i nic więcej .zdejmij mundur ,załóż rękawice i wyskoczył na matę cwaniaczku a nie straszysz tym co zrobisz na komendzie. Oczywiście monitoring znów nie będzie działał co ?

 • 1 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ja tam policji się nie boję

  Dwòch już wyrzuciłem z pracy bo nie byli cacy.
  Reszta też poleci jak tylko będą mnie obmacywać na mieście. Nie pozwolę sobie by byle ciele bez szkoły macało mnie po jajach

 • 0 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Obywatel

  Wszyscy jada na policje ze to, ze tam to .... A jak coś komuś sie stanie pobicie , wypadek czy cos to pierwsi dzwonia na Policje .... Ogarnijcie sie ...

 • 0 0 2 lata temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kazik

  Oczywiście Kartuzy mafia w mafii

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo