Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Reklama Centrum Płyt Kartuzy

Kartuzy. Oddaj niepotrzebne, ale sprawne sprzęty i wygraj telewizor

Opublikowany: 2017-03-16 11:19 Autor: Magda Dzienisz

Masz niepotrzebne, ale nadające się do użytku meble, działające jeszcze sprzęty RTV i AGD, okna, drzwi czy umywalki? Oddaj je do Punktu Ponownego Użycia w Kiełpinie lub Kartuzach, wypełnij kupon i wygraj jeden z pięciu 32-calowych telewizorów oraz pojemnik na śmieci.

REKLAMA

Reklama Koszałka Kartuzy

Gmina Kartuzy organizuje kolejny konkurs zachęcający do oddawania sprzętów i mebli do ponownego użycia. Każdy, kto od 13 marca do 20 maja odda do znajdującego się w PSZOK specjalnego punktu „Ponowne Użycie” niepotrzebne, ale sprawne, nieuszkodzone, czyste przedmioty i wypełni specjalny kupon, może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do wygrania aż pięć telewizorów LED FullHD oraz pojemniki na śmieci o pojemności 240 litrów.

fot. archiwum/W.D.

Do Punktu Ponowne Użycie można przekazywać przedmioty wielkogabarytowe: meble (krzesła, tapczany, stoły, itp.), sprawny sprzęt elektryczny i elektroniczny (telewizory, lodówki, itp.), rowery, okna, drzwi, umywalki, itp. Jak informuje Urząd Miejski, można oddać nieograniczoną liczbę przedmiotów, a każda rzecz powoduje konieczność wypełnienia osobnego kuponu i wrzucenia go do specjalnej urny. Zwycięzcy zostaną wyłonieni dzięki losowaniu.

Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy, którzy złożyli deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Kartuzy. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 31 maja. W zestaw jednej wygranej wchodzi 1 telewizor oraz 1 pojemnik na odpady.

Punkt Ponownego Użycia w Kiełpinie znajduje się przy ul. Szkolnej 53, zaś w Kartuzach przy ul. Mściwoja II 14. Sprzęty w dni powszednie można oddawać w godzinach od 8:00 do 14:00, w soboty od 9:00 do 14:00. Regulamin konkursu na stronie odpady.kartuzy.pl.

fot.kartuzy.pl

(info: kartuzy.pl)

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [3]

  • 0 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ale fajnie

    Szkoda ze jestem z Sierakowic

  • 0 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # synowa

    nie jestem synową radnego. czy mam szansę wygrać?

  • 0 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @synowa

    nie masz szans także nie próbuj.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo