Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Reklama Centrum Płyt Kartuzy

Kartuzy. O współpracy biznesu z organizacjami pozarządowymi

Opublikowany: 2017-06-07 14:57 Autor: Wojciech Drewka

Jak przekonać przedsiębiorców, by chcieli współpracować z sektorem pozarządowym, z jakich narzędzi marketingowych mogą korzystać organizacje? - temu i innym zagadnieniom poświęcone było szkolenie w ramach wzmocnienia sektora pozarządowego w powiecie kartuskim, zorganizowane przez fundację Edukacji i Działań Społecznych.

REKLAMA

Brillowscy Kartuzy

Konieczność uniezależnienia organizacji pozarządowych od środków, którymi dysponują samorządy, to temat który bardzo często pojawia się w dyskusjach na temat tego sektora w powiecie kartuskim i nie tylko. Z tego względu Fundacja Edukacji i Działań Społecznych z Kartuz zorganizowała szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, poświęcone współpracy z szeroko rozumianym biznesem.

Spotkanie z przedstawicielami organizacji poprowadził Dariusz Adamowicz, znany pomorski przedsiębiorca, właściciel firmy Mega Music.

fot. M. Dzienisz

- Prowadzę biznes od 30 lat, zajmuję się marketingiem, więc doskonale zdaję sobie sprawę z jednej strony z oczekiwań przedstawicieli biznesu, a z drugiej z trudności, które często muszą pokonywać przedstawiciele organizacji pozarządowych, chcąc uzyskać wsparcie dla swojej działalności – mówi Dariusz Adamowicz. – Nie brakuje firm, które chętnie włączają się w działalność trzeciego sektora, ale one także mają pewne oczekiwania. Staram się pokazać przedstawicielom organizacji pozarządowych jak budować zaufanie do swojej działalności i jak skutecznie tworzyć relacje z biznesem.

fot. M. Dzienisz

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [3]

  • 1 0 9 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkaniec

    Ale o co chodzi?

  • 2 1 9 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tomasz Dorniak MASSUANA

    Pozdrawiam Darka i uczestników:) Niestety nie mogłem przybyć, wywiad o zdrowym trybie życia w Radio Głos oraz występ i wykład "Stop dla raka".

  • 2 0 9 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # I przyszedł Józio i przyniósł pączki ...

    oraz ptysie. Dlatego większość ma słodkie miny.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo