Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
 Reklama Bat

Energa uruchomiła dodatkowe numery telefonów do zgłaszania awarii

Opublikowany: 2017-08-13 09:28 Autor: Wojciech Drewka

W powiecie kartuskim, tak jak w wielu miejscach na Pomorzu, tysiące osób nadal pozostają bez prądu. Usuwanie awarii spowodowanych ostatnią nawałnicą nadal trwa. Energa uruchomiła dodatkowe numery telefonów, dzięki którym można zgłaszać awarie.

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Na terenie Oddziału w Gdańsku, dla rejonu dystrybucji w Kartuzach to nr (58) 527 93 36. Awarię można zgłosić również za pomocą formularza zgłoszeniowego online. Można również wysłać SMS o treści AWARIA na numer 3991 lub dzwoniąc na nr alarmowy 991.

fot.W.Drewka

REKLAMA

Razem można więcej

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [7]

 • 4 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # w razie pożaru

  od prądu ważniejsza jest woda do starej hucie zakręcono wodę i uniemożliwiono rolnikom podłączenie agregatu do hydroforni

 • 3 2 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Energa

  Czy to prawda, że Energa naprawia usterki tylko do godziny 15.00? Nie mogę w to uwierzyć. Przecież jest "kataklizm" energetyczny

 • 3 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Leon

  Ta infolinia 991 to dla mnie atrapa , paru osób w Elblągu, łączysz się i czekasz "tu rejon dystrybucji kartuzy proszę czekać" po 90 minutach oczekiwania odbiera student - chciałem zgłosić brak napięcia w Przodkowie, - student - a jakie to jest województwo? jaki powiat , jak gmina???

  To po cholerę to głupie nagranie "tu rejon dystrybucji kartuzy proszę czekać" skoro osoba odbierająca w Energa nie ma pojęcia skąd dzwonisz ?

  JA rolnik z przodkowa - wiem ze takie durne tłumaczenia zabierają czas i wydłużają oczekiwanie innych na infolinii - a prezesi Energi z szklanego wieżowca w Gdańsku tego nie rozumują ?

 • 2 1 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ponad 60 godzin bez prądu

  I nikt nie wie ile to jeszcze potrwa.Dodzwonić się na 991 to jak wygrać w totka.Kpina.

 • 2 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kiła i mogiła Energetyczna

  PeOwskie prezesury dały wam właśnie Energę na modę Tuska. Średnia wieku pracowników Energii (monterów) to 53 lata. Ten zakład wymiera. Zmiany funkcjonowania doprowadziły też do tego żeby pogotowie wypchnąć na zewnątrz, i teraz awarie usuwają prywatne firmy. Energa Kartuzy nie ma własnego magazynu słupów, a ten wynajmowany w Smętowie ma na placu kilka sztuk. Nie ma też przewodów na miejscu, bo wprowadzono centralny magazyn w gdańsku. Kiedyś zimą radzono sobie lepiej z awariami gdy leżał śnieg niż obecnie latem. Zgłaszać awarię to sobie możecie ale do wspomnianego studenta na etacie firmy świadczącej usługi telefoniczne dla energii, siedzącego gdzieś we wrocławiu (Elbląg już nie aktualny). Kiła i mogiła ... energetyczna, ale obecnie wprowadza się kierunki naprawcze funkcjonowania ... tymczasem nim to PISowcy naprawią kupujcie agregaty i świeczki :)

 • 0 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jola

  Kartuzy mają nowego dyrektora ... ciekawe jak to będzie.

 • 0 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Krecik

  Średnia wieku jest mniejsza, bo Edek i Marian przeszli na emeryturę. Czy ktoś wie, jaka jest średnia pracowników fizycznych w Polsce. Myślę, że młodsi już nie będziemy. Pozdrawiam!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo