Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Reklama Deem Kartuzy
Reklama Centrum Płyt Kartuzy
 Reklama Bat

Ciąg dalszy sprawy o zniszczenie dyskoteki w Sierakowicach. Potrzebna opinia biegłych psychiatrów

Opublikowany: 2017-09-21 12:30 Autor: Wojciech Drewka

Proces o zniszczenie dyskoteki w Sierakowicach nadal się formalnie nie rozpoczął, ponieważ jeden z oskarżonych poinformował, że leczy się psychiatrycznie. Zostanie więc przebadany przez biegłych, którzy mają ocenić czy może brać udział w czynnościach procesowych oraz czy był poczytalny w momencie dokonania zarzucanego mu czynu.

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Mijają właśnie dwa lata od zniszczenia dyskoteki w Sierakowicach przez trzech młodych mężczyzn. W trakcie imprezy powybijali oni szyby, uszkodzili samochód, zniszczyli wnętrze lokalu, sterroryzowali uczestników i pracowników klubu. Sprawcy: Marcin R., Daniel R. oraz Grzegorz K. usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży. Dwaj z zatrzymanych są znani z chuligańskich wybryków na terenie powiatu kartuskiego.

fot.archiwum/W.Drewka

Właściciel zniszczonej dyskoteki musiał zamknąć lokal. Dlatego wystąpił na drogę sądową przeciwko chuliganom. Proces miał się rozpocząć już dawno, ale to z różnych powodów się odwleka. Ostatnio w lipcu sędzia zmuszona była odroczyć sprawę z uwagi na nieobecność obrońców. Wobec jednego z nich sąd skierował nawet powiadomienie do dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej, która może zastosować sankcje wobec adwokata, który nie pojawia się na rozprawie bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia.

To najwyraźniej pomogło. Dziś przed sądem stawili się dwaj z oskarżonych Daniel R. i Grzegorz K. oraz adwokat Ryszard Bafia. Trzeci z oskarżonych Marcin R. nie przyszedł, ale jego stawiennictwo jest nieobowiązkowe.

Sąd zdołał dziś odebrać dane od oskarżonych, ale znów nie udało się odczytać aktu oskarżenia i przeprowadzić przesłuchań, ponieważ jeden z oskarżonych Daniel R. oświadczył, że leczy się psychiatrycznie. Wobec tego faktu sąd zmuszony był wystąpić o opinię biegłych psychiatrów. Ma ona dać odpowiedź, czy oskarżony był poczytalny w momencie dokonywania zarzucanego mu czynu oraz czy może brać udział w czynnościach procesowych. Biegli mają trzy tygodnie na przeprowadzenie badań i sporządzenie opinii. Kolejna rozprawa odbędzie się w październiku.

Odpowiadając na pytania sądu obaj oskarżeni przyznali, że byli już karani oraz, że nie mają żadnego majątku – jeden z nich pracuje na gospodarstwie, drugi jest bezrobotnym w Norwegii. To może mieć duże znaczenie, bo właściciel zniszczonej dyskoteki domaga się od oskarżonych zapłaty zadośćuczynienia.

Po wyjściu z sali sądowej obaj oskarżeni nie kryli pretensji do dziennikarzy interesujących się przebiegiem sprawy. Nie podoba im się, że w lokalnych portalach pojawiają się artykuły na ich temat i że są w nich określani jako sprawcy zniszczeń w dyskotece.

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [60]

 • 17 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Rolnik

  Bezrobotni a nowymi autami sie rozbijają... cwane pajace i tyle leczyc to powinni sie dawno zamknac ich i spokuj

 • 18 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Bzdura

  Bzdura totalna. Obydwoje mają po audiczce tylko że właścicielem teoretycznie jest ich ojciec. Całe Sierakowice wiedzą co i jak a bracia R śmieją się Wam w twarz....

 • 21 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # byznes

  a co na to urzad skarbowy ? skad u bezrobotnych tyle drogich aut ?

 • 10 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @byznes

  A co to za problem wydymać US tak jak US dyma nas ? Każdy wie nikt głośno nie mówi. Polskie prawo jest przecież stworzone dla przestępców i cwaniaków ;)
  Nie dla uczciwego kowalskiego ;) Tego to najbardziej dymają ;)

 • 6 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @moim zdaniem

  Tym kodem i pisem nieźle ci już w głowę zaszło... Tez polecam wizytę u psychiatry

 • 1 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @byznes

  A w komentarzach pod tym artykułem macie wskazówki jak to działa
  http://expresskaszubski.pl/aktualnosci/2017/09/bedzie-podwyzka-dla-burmistrza-zukowa-zdecyduja-o-tym-radni

 • 6 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # MIREK-monsz-GRAŻYNY

  A ja sie domagam przestania usuwania komentarzy dratewko

 • 7 3 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # moim zdaniem

  Zapraszam na drogę prawną .Znamy się ,mój numer telefonu i moje dane pan posiada,proszę występować na wspomnianą drogę prawną. Śmiało. Moim zdaniem jest pan tendencyjny,cenzuruje pan treści jak panu wygodnie optując za swoimi sympatiami politycznymi i tyle,art 54 konstytucji gwarantuje mi posiadanie tzw własnego zdania . A moje zdanie o panu zmieniło się zasadniczo .

 • 9 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Anonim

  Taaa... Bezrobotnym w Norwegii. To w Polsce nawet nikogo nie stać by być bezrobotnym w Polsce.

 • 4 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # cwaniaki

  Czemu w większości patola sie pcha za granice, a potem takie opinie jak takie buce wyjeżdzają

 • 5 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Bolek

  Zbyszek nasz szeryfie do boju,tylko w Tobie jedyna nadzieja..Panie Drewka,tylko bez nerwow,prowadzac portal internetowy trzeba byc obiektywny,nie bronic nikogo,pisac rzetelnie,a u Pana nie zawsze tak jest,zycze zdrowia i powodzenia w dalszej pracy zawodowej,szczesc Boze!

 • 10 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # moim zdaniem

  Znowu pan nadużywa swojej pozycji administratora,to pana zdanie ,że mój wpis i moja opinia przekracza dozwoloną krytykę,ja się z tym nie zgadzam ,nie pan stanowi prawo o ile mnie pamięć nie myli .Notabene ja nie krytykuję a wyrażam "moim zdaniem" swoją opinię,a o panu jako dziennikarzu od czasu kiedy pan usuwał moje wpisy na wiadomy temat byłego ormowca aż musiałem zadzwonić i zapytać o przyczynę mam wyrobione zdanie. Nie pozytywne.Zwalił pan wtedy na swoje pracownice i Ich nadgorliwość chociaż i to było zabawne bo moje pytania były bardzo grzeczne jako wyborcy burmistrza . To nie cenzura? W czystej postaci moim zdaniem.

 • 13 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # paranoja

  Cyrk na kółkach. Takie mamy prawo... Jeśli typ mógł być niepoczytalny, to go trzeba na zawsze w psychiatryku zamknąć, bo on siebie może nie kontrolować...

  Czyn jest czynem. Nie powinno być takiego czegoś jak wykręcanie się w ten sposób. Psychol może wszystko? Jakie to niby wytłumaczenie?

  Ile ludzi przez takich typów ma zaoraną psychikę? Na pewno niejednego doprowadził do tego, że miał ochotę samemu wymierzyć mu sprawiedliwość.

 • 2 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # moim zdaniem

  Proszę nie rozczulać się,skoro pierwszy wpis pod tym artykułem a brzmiał o ile pamiętam 'Drewka się dziwisz Ty k.." (nie mojego oczywiście autorstwa ) pana nie uraził to musi pan dośc wybiórczo rozumieć pojęcie obrażania :)
  Co do wpisów,proszę zachować wszystkie moje usunięte,te które pan cenzurował usuwając .Wszystkie zaznaczam.
  I tyle,do zobaczenia.

 • 14 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ktoś obiektywny

  Może sąd powinien przeswietlic fg chocby dziewczyn tych ludzi. Imprezuja, jeżdżą , latają samolotami .Pan w Norwegi pracuje , a nie jest bezrobotny.ciągle jakieś zakupki i drogie auta . Życzę żeby sprawiedliwość w końcu dopadla

 • 8 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # moim zdaniem

  Mam do pana takie zaufanie,że to będzie uczciwie sporządzony komplet jak do obietnic Tuskaz expose . :)

 • 13 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # co z tym sądem?

  Za okradanie puszek kościelnych można trafić do aresztu na wiele miesięcy, a tutaj po napaści te typki bujają się na wolności? Coś tu nie gra!

 • 2 5 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Pojeb..e to

  Po co sąd dalej to ciagnie jesli jak wyżej js napisane " sprawcy" to js smieszne a ludzie kturzy to czytaja to sa zwykle ciot.. Kt nawet czytac ze zrozumieniem nie umia takze pozdrawiam serdecznie i niezła szopka ( zamiast muzgu to woda )

 • 5 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mózg, który!!!!

  Ty też zamiast mUzgu masz wodę. A ty jesteś ciota, które, ktUry to pisze :D

 • 4 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # moim zdaniem

  Panie Wojciechu ,odbyliśmy rozmowę( pan ją zainicjował zgodnie z prawdą) i z racji znajomości a także z racji pewnej sprawy przy której zachował się pan przyzwoicie w odróżnieniu od innych dziennikarzy .Oświadczam
  Nie było moją intencją obrażenie pana a sformułowanie "na bakier z prawem prasowym " w moim rozumieniu miało się odnosić li tyko do mojej opinii o braku rzetelności z pana strony i tendencyjności a nie,że pan łamie prawo prasowe .Zrobił mi pan wykład,że dziennikarz nie ma żadnych de facto obowiązków ku pisaniu prawdy i ujawnianiu faktów .Nie wiedziałem o tym ,ale to głupie ,że nie ma. Moim zdaniem .
  Porównanie do Urbana miało pokazać ,że stosujecie w redakcji cenzurę i usuwacie posty nie godzące w regulamin a nie,że jest pan komunistą czy kuźwa dyktatorem .
  Mój wpis,żeby się pan puknął w głowę wynikał z faktu,że usuwacie takie wpisy ,które niczym nie łamią regulaminu ,ten nie był miły a nawet chamski ale wkur... mnie takie cenzurowanie. No ale muszę przyznać rację,pana cyrk pana małpy i za wuja nie muszę czytać tego co pan płodzi .
  Reasumując,nie zazdroszczę panu pracy ,zna mnie pan i jak sądzę wie,że się wystraszyć nie dałbym ale z racji pana morałów i powoływania się na zasługi i inne historyczne sprawy w naszych relacjach oświadczam ,że przepraszam jak się pan poczuł obrażony .
  Skoro jak pan mówi dziennikarz może pisać co chce i mieć w d..,że ormowiec zataja fakt współpracy w wyborach na burmistrza i dziennikarz ani nie musi ani nie powinien o tym napisać to muszę to przyjąć do wiadomości chociaż uznaję to za głupie.
  Moje "przepraszam" nie oznacza ,że zmieniam zdanie o pana rzetelności czy cenzurze ,w moim odczuciu i opinii jesteście tendencyjna gazeta internetową o obcej mi sympatii do tzw lewicy .Ale wincyj an zrobił dobrego i o tym zapomnieć mi nie wypada.
  Amen

 • 1 6 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @moim zdaniem

  czego chlopie ciagle wylewasz tu jakies zale,idzcie na piwo i sie dogadajcie

 • 0 5 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ moim zdaniem

  Daaaaawno temu sam wiele pał dostałem na demonstracjach od zomowców. To jednak już sprawa historyczna. Warto się teraz zająć nowo formowanymi brygadami dzisiejszych "ormowców" , których zadaniem będzie robić to samo co ich poprzednicy. Okazji do opisywania ich działalności na pewno niedługo ci nie zabraknie szanowny właścicielu swojego zdania. Przygotuj sobie długopisy oraz naoliw klawisze w swoim lapku.

 • 7 4 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Marcinek i Danielek robią co chcą

  i pokazują środkowy palec przepisom prawa. Identycznie jak członkowie i sympatycy pewnej sekty. Ktoś jest zdziwiony ?? (zwłaszcza w Sierakowicach ?)

 • 5 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Turpacz

  Panie Drewek piszesz artykuł w nim tyle błędów.... Ale imię oskarżonego zdazyłes poprawić...

 • 2 14 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jojojo

  Ch... was oni obchodza.to ich zycie itd.a nie wasze.

 • 0 15 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jojojo

  Niech sobie jeżdżą czym chcą.za wasze pieniądze nie jeżdżą.w bak paliwa też im nie lejecie.

 • 6 7 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jojojojo

  Gdy chcą rozwalić jakiś lokal albo wziąć pod buty gościa to jest ich prawo i trzeba im pomóc, a nie przeszkadzać. Wszystkim obiją gęby. Chyba, żeby trafili na Afgańca z kałachem, to wtedy będą grzeczni.

 • 12 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # gggg

  Jeśli są chorzy psychicznie to kto im wydał prawo jazdy? Powinni je im odebrać bo są nieobliczalni.

 • 7 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # psychiczny

  Psychiczny to nie znaczy bezkarny ....zamknąć do zakładu psychiatrycznego zamkniętego ......i kontrolować czy ktoś nie sypie kasą ......... a w końcu zgłupieje naprawdę .....

 • 6 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

  Patologia i tyle. Szkoda sobie życie truć takimi BUCAMI. Skoro Oni tak wszystko demolują i wiecznie z zaciśniętymi pięściami chodzą to te ich Panny też wreszcie dostaną po tych pyszczkach noo ale cóż nie będzie przecież problemu co nie dziewczyny ? Przecież takich sobie wybrałyscie . Nieważne, że po leczeniu psychiatrycznym bo ograniczeni umysłowo to oni są , ale przynajmniej widziały galy co brały ;)

 • 8 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Sąsiedzi tej trójki nie chodzą do ZOO

  bo mają trzy małpiszony cały czas w pobliżu. Po co płacić za małpiarnię, skoro 3 goryle ciągle łażą im pod oknami ??

 • 3 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # sasiad

  Oni są mądrzy w parach a sam na sam to za plecami się chowają. Każdy ich ma niby strach. To niech lepiej ogrodzenie zrobią. No golf dostanie jednego pustaka na dach a t5 dwa bo i tak już dostało strzala

 • 2 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do sasiad

  To prawda ich jest trzech a powiat jest cały nie będzie wiedział kto to zrobi. Jak Bóg Kubie tak kuba bogu

 • 3 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # historian

  jak się leczysz psychiatrycznie to do zakładu zamkniętego dla obłąkanych kolego. Stanowisz zagrożenie dla społeczeństwa jak Wampir z Bytowa. I zostań tam do końca życia, bo wiadomo że z chorób psychicznych to właściwie się nie wychodzi, ewentualnie tylko w nielicznych przypadkach łagodzi się skutki

 • 3 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # yoko

  mnie też napadł z kolesiami typ co sobie dwa razy gardło sam podciął. i mówi mi tak " ja ci mogę butelkę w głowę wsadzić, oni mi nic nie zrobią, ja mam żółte papiery" wiedział co mówi , nie wyglądał na niepoczytalnego wariata. Cała ta psychiatria to w większości przewodów sądowych jest ściema.

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # skąd pieniądze

  czy oni handlują niedozwolonymi w tym kraju narkotykami ?

 • 2 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Każdy z info na policję

  Każdy kto ma informacje na temat tych ludzi powinien zgłosić się na policję. Przede wszystkim anonimowo. Jeśli robią coś niezgodnego z prawem, powinni byc zlapani

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Słowo na niedzielę

  A zgłoszenie na policję nic nie da bo oni ich chronią. Dopiero jak ich złapali za rękę na kradzieży na Mazowszu to się im dostało, ale w Sierakowicach to jest jedna szajka.. Kto wie co za ciemne interesy się za tym kryją? Chociaż po takich półgłówkach nie ma się co zbyt wiele spodziewać.. Dziwię się tylko tym dziewczynom, co są z takimi... No ale jak to mówią łobuz kocha najbardziej, czasem przyleje i od razu taka wie gdzie jej miejsce...

 • 2 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kot

  Jakie Wasze życie musi być nudne, żeby komentowac czyjeś. :)

 • 2 2 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tragedia

  Czytam i czytam , oczom nie wierze !!

  Nie które komentarze wskazują mi tu na odbyte leczenie psychiatryczne lub wciąż odbywające się(nie skuteczne) na osobach zamieszczających owe komentarze .

  Uczepiliście się na młodych chłopakach których znam dobrze (na co dzień , okazyjnie ) .Ok macie prawo do wolnej wypowiedzi . Wałkujecie komentujecie , zazdrościcie , oceniacie i krytykujecie .Ok macie prawo .Pamiętajcie że postępowanie sądowe nadal trwa i tylko akt oskarżenia wskazuję że sprawcami demolki są owi Bracia .

  NIE MA ŻADNEGO PRAWO MOCNEGO WYROKU wydanego przez sad !!
  Zdajcie sobie pewna sprawę iż owi Oskarżeni bądź co bądź mogli dopuścić się czynu podlegającego karze pozbawienia wolności !
  Ale tylko sad (tylko i wyłącznie )powinien być organem oceniającym ich winę ! Nie wy biedni , pokrzywdzeni , bezbronni , bez koneksji ,bez przyjaciół , bez odwagi zwykli obywatele !!

  Macie prawo jako obywatele napisać co nie co co was boli gryzie, trapi , ba możecie tupać nogami pisząc komentarze oczerniające owych braci !!Ale oczom nie wierzę (tupię nogami ) czytając sformułowania dotyczące ich wybranek losu (dziewczyn z dziećmi ) !Wstyd mi i strasznie ubolewam nad tym faktem że ich chęć (dziewczyn ) bycia z tymi facetami jest tak bardzo szkalowana przez niektóre osoby !!
  WSTYD (liczę w głębi serca że i was kiedyś ktoś tak oceni, oczerni ANONIMOWO na jakimś forum)
  Nie będę zastanawiał się nad nimi tylko nad wami Ludzie ile musicie mieć w sobie goryczy , złości i nienawiści do ludzi popełniających błędy .

  OBY ktoś kiedyś zmodernizował strony tego typu i zakazał (wyszukiwał was po IP i odcinał kontakt z światem)komentarzy anonimowo dla waszego dobra ,Sumienia , komfortu społecznego .

 • 0 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ach

  Świadome i zapewnione przez Konstytucję Rzecz Pospolitej Polskiej prawo do wolnej wypowiedzi każdego obywatela jest obarczone pewnymi sankcjami uwzględnionymi w kodeksie Cywilnym!

  - informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

  Chcę tylko i wyłącznie zaznaczyć każdemu który przelewa na komentarze własne odczucia , myśli i nie potwierdzone informację iż klikanie w punk opisany " akceptuję regulamin dodawania komentarzy"Ponosi cywilne prawo do odpowiedzialności karnej . (Pozew cywilny osoby poszkodowanej )
  Pamiętajmy że kultura (osobista , społeczna ) nadal nas obowiązuje gdyż ANONIMOWOŚĆ jest darem od losu. (moderatora )

 • 3 1 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ciekawa

  Jestem ciekawa czy kto kolwiek z Was miał by odwagę powiedziedzieć im to w twarz??? Obrażacie braci R. i ich dziewczyny bo tu anonimowo można wszystko, a tak naprawde g*wno o ich wiecie.... Bo jeżdżą leprzymi autami??? Bo chodzą lepiej ubrani??? Jednak zazdrość ludzka nie ma granic... Ktoś coś widział powiedział, drugi dopowiedział i wyszło że mafia większa od PRUSZKOWSKIEJ. To fakt nie są święci ale każdy ma prawo do swojego życia. A wam nic do tego. Skoro nie macie z nimi na pieńku to po co szukacie zwady??? Ja osobiście sie ich nie boje bo nic im nie zrobiłam. Nie jestem z tąd i ale od kąd tu przyjechałam to tylko słyszę Rompi to Rompi tamto... Niedługo dojdzie o tego żę jak sąsiadowi kobyła zdechnie to też bedzie wina któregoś z tych braci bo przypadkowo przechodził i na nią spojżał... Jeszcze nic nie zostało im udowodnine. A gdyby faktycznie było tak że to takie potwory to już by siedzieli... Przecierz nad Sierakowską policją i Karuzkim sądem jest jakiś zwierzchnik który by wkońcu dobrał im sie do dupy! A co do ich dziewczyn... Wyzywacie że patologia że bite itp... Widuje ję pratycznie codziennie i nie wyglądają na jakieś poniżane, bite a wręcz odwrotnie kwitną. Popatrzcie co sie dzieje wokół waszych domów a nie zajmujecie sie nimi i ich ziązkami... Bo przeciesz to że sąsiad napierdala za płotem sąsiadke i dzieci to jest w pożądku bo codziennie rano chodzi do pracy i nie ma drogiego auta.... Taka głupia wasza mentalnośc... A szkoda słów....

 • 2 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Dodam

  Skoro ktoś zarabia 1000 zł brutto bądź jest na zasiłku to skąd pieniądze na takie cuda. Zwykły Kowalski w ich wieku jezdzi passatem b5 nie stać go na dwuletnią Audi, też nie wystawia na portalu społecznościowym jak dostojnie żyje (co tydzień dobrze zje kupuje drogą biżuterię). Bo po prostu go nie stać. Dziwicie się ze ludzi to boli ? Powinno bo uczciwość powinna opłacać! Ludzi nie boli to ze rozwalili lokal. Ale boli ich całokształt. Sprawy z Wróblem, pobicia, kradzieże samochodów etc. Najlepiej nabroić i powiedzieć soryy ale chyba jestem jebniety na okres trwania czynności procesowych a co później niewinni? Bo kolega załatwił że papiery będą ok? Teraz to trzeba sprzychiatrzyc ich Wszystkich zeby razy trzy nie wymigali sie od kolejnych procesów. Ich papuga to dobry kozak wystarczy wpisać jego nazwisko w google i nacisnąć zakładkę wiadomości, zawsze broni tych najbardziej poukładanych. Myślę ze zleceniodawca wiedział jakiego mecenasa polecić (może także opłacić) by sprawę tak długo przeciągnąć aby zakończyły im się wyroki w zawieszeniu. Co do komentarzy, myślę że jak będzie ich więcej to i media o większym zasięgu sie bardziej zainteresują. Bo najbardziej chodzi tu o opinię publiczną. Skoro mają taką biedę na gospodarstwie to zaczerpne wiadomości z zeszłego artykułu " Dziś bracia R. są na wolności, bo areszt zamieniono im m.in. na poręczenie majątkowe. Jak informuje prokurator Marek Mamiński, szef Prokuratury Rejonowej w Nowym Mieście Lubawskim dwaj podejrzani musieli wpłacić po 15 tys. zł, są objęci dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju. Zaś trzeci ma dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju."

  Trzeba by było na to robić według nich bez jedzienia i picia ponad dwóch lat! To skąd pieniądze skoro zdolności kredytowej nie mają?

  Tak wiedz osoby co bronią ich tu jak lwy zapewne koledzy i przydupasy, to boli ludzi najbardziej! Właśnie to że uczciwość jest poniżana a CWANIACTWO I KRYMINAŁ jest ns modzie. To niech znajdzie się jeden i niech tych sznurki wypromuje jak MASĘ I CHINCZYKA czyli DNO TOTALNE jakie większość społeczeństwa lubi. Bo to właśnie Wy ludzie powinniście z nimi walczyć, a nie przyglądać sie i komentować jak szary przedsiębiorca z nimi walczy. No cóż lepiej postawić im drinka w pseudo ferajnie i dostać na koniec z liścia od dwóch panów co to z Wróblem kiedyś pili.

  Pamiętajcie opinia ludzka ich wypromowała.

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kamienica szlachecka

  Weźcie pałe i po jajach degeneratów a co

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kamienica szlachecka

  A krecika do norki tam gdzie sie urodził patol walony w trzy ku...Y

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Szklana

  A co nato największy z kretów? (Jas) ma synka co?

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Słowo na niedzielę

  A ci obrońcy co ich tak bronią chyba też nie mieli z nimi do czynienia, albo są tego samego pokrojy. Ja akurat spotkałam ich na swojej drodze, nawet nie wiedziałam że to oni w tamtym czasie jak zatarasowali cały chodnik swoim samochodem, a może nie swoim.. tak że nie można było przejść, już z wózkiem to wgl. Siedzieli w aucie więc zwróciłam im uwagę, wtedy dopiero poznałam co to za cwaniaki... bo do nich to wszystko należy, nawet chodnik. A na dyskotece tej nocy co była ta akcja byli moi znajomi, więc trudno nie mieć o nich wyrobionego zdania. Zwykłych ludzi karają za byle gonwo a tacy umykają przed wymiarem sprawiedliwości... brak słów na tych "obrońców"...

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do słowo na niedzielę

  Może twoi znajomi ruszyli by 4 litery i poszli by zeznawać w tej sprawie? Skoro sprawiedliwości ma stać się zadość to może dzięki nim to sie stanie?

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @dodam

  Anonimowo taki mądry jesteś. To czemu nie powiesz im tego w twarz? :D cwaniak to Ty jesteś, bo taki mądry jesteś tu, a w twarz nie powiesz.

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do@Dodam

  Myślisz ze wszyscy są takimi parówami jak Ty? Idź na pizze do italiany i poklepuj ich po plecach. No cóż Sierakowickie Śmieci

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do do@dodam

  Powiedz mi to w twarz :)

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Twarz

  W twarz to Ci mogę co najwyżej na pluć. No cóż skro ktoś nie ma dochodu oraz pracuje na gospodarstwie to co oni wczoraj robili w spa. No cóż Gołębeczki

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Oj oj oj

  Matoły pomyślcie, w jakich kręgach bracia R się obracają. Wcześniej byli ONI świadkami w sprawie byłego policjanta z Sierakowic Andrzej W. co to walnąl w przepust przed Szklaną. No i może poczytajcie kto jeszcze był świadkiem w tej sprawie i z jakiego komisariatu. Ten sam kolega braci Rrrrrrr pewnie dalej robi co trzeba

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do twarz

  Zazdrość zżera co :P

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mądry anonimowo

  Weź swoją dziewczyne i też zabierz ja do SPA na rocznicę idioto. Albo niech ona Ciebie. Bo jakbyś nie wiedział to te dziewczyny pracują. A Ty naucz się oszczędzać i zacznij odkładać i też zabierz dziewczyne albo sam siebie do SPA jak zazdrosny jesteś.

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do,,xyz

  Brawo jechać z uszatkami!

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Xxx

  Uszatki te wasze kobiety pracują czy siedzą i usuwają komentarze ? Bo wy to raczej z obsługą internetu top kiepsko ?!

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ;;-+&$

  Hahaha same pozytywne komentarze na temat Braci R. Smutek i żal .

 • 0 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tak jest

  Ludzie zazdroszczą :) takie czasy :) ale na szczęście oni sobie z tego noc nie robią :)

 • 1 0 8 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ta nie robią

  Nie robią? Uszatka az uszy klaszcza ze złości

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo