Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Formex Reklama
 Reklama Bat

ZUS organizuje Drzwi Otwarte dla nauczycieli. Skorzystają z porad bez stania w kolejkach

Opublikowany: 2017-10-11 15:02 Autor: Magda Dzienisz

Jutro i pojutrze nauczyciele będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów ZUS bez konieczności pobierania numeru kolejkowego. Takie udogodnienie będzie możliwe także w inspektoracie w Kartuzach.

REKLAMA

Brillowscy Kartuzy

Drzwi Otwarte dla nauczycieli w gdańskim oddziale ZUS organizowane są z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W czwartek i piątek 12 i 13 października od 8.00 do 15.00 nauczyciele będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów.

- Na nauczycieli będą czekali doradcy emerytalni wyposażeni w kalkulator do obliczenia Nauczycielskiego Świadczenia Kompensacyjnego. Nauczyciele, którzy w tych dniach odwiedzą ZUS będą mogli zapytać także o zasady przyznawania emerytur bez względu na wiek na podstawie Karty Nauczyciela, uprawnienia do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, uprawnienia do emerytury z tytułu pracy w szczególnym charakterze, czy zasady przyznawania rekompensaty z tytułu pracy w szczególnym charakterze – informuje Krzysztof Cieszyński, regionalny rzecznik prasowy ZUS.

ZUS w Kartuzach. fot. archiwum/M.Dz.

Specjalne stanowiska konsultacyjne czynne będą bez przerwy, bez konieczności pobierania numeru kolejkowego w Oddziale w Gdańsku oraz w Inspektoratach: Gdańsk-Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz, Gdynia, Kartuzy, Starogard Gdański, Sztum, Tczew i Wejherowo.

(nadesłane: K. Cieszyński, oprac. M.Dz.)

REKLAMA

Razem można więcej

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [8]

 • 3 9 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Joanna

  od razu widać jak ciężko ci ludzie pracują: konsultacje do godziny 15:00.

 • 13 2 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Joanna

  To zostań nauczycielem. Moja żona siedzi najczęściej do 23 w papierach lub komputerze. Więcej czasu poświęca szkole niż rodzinie

 • 4 1 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @@Joanna

  Joanna miała na myśli pracowników ZUS. A swoja drogą ci w tym ZUS ie tez powinni trochę pomysleć, to nie boli, ze nauczyciele pracuja do poludnia tak jak oni i powinni te konsultacje przeprowadzić po godzinie 15. Albo w sobotę- nic by sie nie stalo ..no nie ?

 • 1 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Joanna

  to tak jak z ta nawałnica było - urzednik dostał ostrzezenie po 15 i nie zdążył tego rozesłac po gminach bo był fajrant już ;)

 • 3 4 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Antybelfer

  Niech idą starzy czym prędzej na te emerytury, bo to tragedia z większością tych starej komunistycznej daty. Kiedyś komuchy, a dzisiaj najczęściej są pisowcami.

 • 1 2 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ Antybelfer

  Znam osobiście kilku młodych nauczycieli. Sami mieli pod górkę do szkoły, a teraz mają uczyć nasze dzieci. Później się okazuje, że bez korepetycji dzieciaki niczego nie wiedzą z danego przedmiotu, bo nauczyciel sam nie umiał się nauczyć, to teraz innych też nie nauczy... Porażka!

 • 4 2 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @@antybelfer

  święta racja , analfabeci uczą analfabetów

 • 4 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tabliczka mnożenia

  W jednej ze szkół gminy Żukowo jest nauczycielka klas 0-3, która nie umie tabliczki mnożenia i nie przerabia z dziećmi połowy ćwiczeń z matematyki.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo