Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Reklama Centrum Płyt Kartuzy
 Reklama Bat

Komunikat

Dodatkowe terminy szkoleń dla mikroprzedsiębiorców

Opublikowany: 2017-12-01 10:14 Autor: nadesłane

Urząd Skarbowy w Kartuzach w grudniu zorganizuje dodatkowe dla przedsiębiorców. Związane są z obowiązkiem prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT, która od 1 stycznia obejmie również mikroprzedsiębiorców.

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kartuzach informuje, iż z uwagi na bardzo duże zainteresowanie szkoleniami na temat Jednolitego Pliku Kontrolnego dla mikroprzedsiębiorców, zorganizowane zostaną dodatkowe spotkania w dniach: 5 i 12 grudnia 2017 o godz. 10.00 w siedzibie urzędu.

Osoby zainteresowane przedmiotowym szkoleniem proszone są o zgłaszanie swojego uczestnictwa telefonicznie pod numer 58 685-28-07 lub na adres e-maila: magdalena.gawelek@pm.mofnet.gov.pl.

fot. archiwum/W.D.

JPK_VAT to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej, w określonym układzie i formacie, do 25. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni, nawet jeśli podatnik rozlicza się kwartalnie.

Więcej o JPK_VAT pisaliśmy TUTAJ.

(nadesłane: US Kartuzy)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 2 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Życzymy przedsiębiorcom dobrego rozwoju

    Wielu zaczynało jako "MIKROprzedsiębiorcy", potem stawali się "MINIprzedsiębiorcami", następnie "MIDIprzedsiębiorcami" a niektórzy rozrośli się do "MAXIprzedsiębiorców". Jeśli to były panie, to jednocześnie z tym rozwojem zmieniała się długość ich spódnic - tak aby wszystko szło w parze i zgodnie z rozrostem firmy. U panów natomiast zmieniała się długość krawata.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo