Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Reklama Deem Kartuzy
Reklama Centrum Płyt Kartuzy

Klasztorna pomogła kartuskiemu hospicjum. Zebrano ponad 14 tys. zł

Opublikowany: 2017-12-05 12:13 Autor: Magda Dzienisz

Ponad 14 tys. zł udało się zebrać społeczności I LO na Klasztornej podczas piątkowego Charytatywnego Kiermaszu Świątecznego. Środki zostaną przeznaczone na potrzeby kartuskiego hospicjum.

REKLAMA

Reklama Koszałka Kartuzy

Już trzeci raz nauczyciele, rodzice, uczniowie i przyjaciele I LO im. H. Derdowskiego w Kartuzach włączyli się w charytatywną akcję "Klasztorna Pomaga:. Celem piątkowego wydarzenia było zebranie środków na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego. Wyjątkowe jasełka zaprezentowali nauczyciele, a po przedstawieniu odbyła się licytacja rzeczy przekazanych m.in. przez sponsorów.

fot.arch./ M. Dzienisz

Akcji towarzyszył kiermasz ozdób świątecznych i kartek, w większości własnoręcznie wykonanych przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Była także licytacja, kawiarenka i loteria fantowa. Jak informują władze szkoły, w akcji udało się zebrać 14 tys. 496 zł.

- Społeczność szkolna I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. H. Derdowskiego w Kartuzach pragnie serdecznie podziękować za wsparcie wszystkim sponsorom akcji charytatywnej ,, Klasztorna Pomaga” na rzecz Kartuskiego Centrum Caritas Hospicjum Domowe. Dziękujemy za liczną obecność na kiermaszu oraz udział w aukcji. Mamy nadzieję spotkać się ponownie z Państwem na kolejnych edycjach akcji charytatywnej ,,Klasztorna Pomaga” – dziękuje dyrekcja I LO.

fot.arch./ M. Dzienisz

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo