Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy

Mezowo. Ulica Kiełpińska zalana. Gmina zamyka drogę do odwołania

Opublikowany: 2017-12-05 15:22 Autor: Wojciech Drewka

Urząd Miejski w Kartuzach informuje o zamknięciu dla ruchu ulicy Kiełpińskiej w Mezowie. Chodzi o odcinek między ul. Kasztanową a Boczną. Droga została podtopiona, a woda wciąż napływa z pobliskiego lasu. Ul. Kiełpińska będzie nieprzejezdna do odwołania.

REKLAMA

Reklama Koszałka Kartuzy

fot.UM Kartuzy

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [22]

 • 19 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkaniec

  Zamknięta jak zamknięta, ale czy podjęte zostały jakieś działania w celu usunięcia problemu?

 • 11 1 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Woda

  Postawili znak zakazu wjazdu dla wody

 • 5 2 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hanter

  gospodarka leśna tam nigdy tak żle nie było

 • 1 1 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkaniec

  Woda już nie napływa.

 • 6 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Zen

  Widać że sposób postępowania analogiczny do tego w Baninie, popularyzuje się wśród włodarzy.

 • 2 1 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Mieszkaniec

  Zwierzynę z lasu wygonią, a ta wodę wychłepce.

 • 9 3 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ola

  No coz takiego bylejakiego mamy burmistrza. Inni burmistrzowie bu udroznili rowy melioracyjne i po klopocie. Dla MGG drogi soleckie nie maja zadnego znaczenia. Dobrze ze w innych gminach jest inaczej ( oprocz Somonina i Kartuz).

 • 8 10 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @hanter

  Piskomuna rzadzi - Szyszko anty minister srodowiska.

 • 4 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Andrzej Andrzej

  kupta ima helikopter

 • 7 3 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ab55

  "Kaszubi to dziwny naród" w Baninie i okolicach to właściciele domów mają zagospodarować wodę na swoich działkach a nie puszczać na drogi i pola , a w Mezowie wodę z lasów a ma usuwać Burmistrz Kartuz ?

 • 6 3 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ab55

  Wlasnie tak , bo to MGG odpowiada za calkowite zacofanie solectw , brak inwestycji . To jego zasluga ze woda nie odplywa do pobliskiego jeziora. poprzednia burmistrz wyremontowala przepust przez droge a Golunski nic nie zrobial tylko droge zamknal.

 • 2 3 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Radny

  jak to zamknięta?! jakim prawem? niestety zaniechania przynoszą efekt, niestety nie ma operatywnej i zawszej gotowej do pomocy Pani burmistrz, jest to co jest....

 • 4 7 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Swojak.

  Kiedy w końcu policja zrobi pożądek na ulicy Jeziornej koło szkoły??? Ograniczenia do 40km. Na godz. A jeżdżą 80! Nie można przejść!!! Czy musi dojść do tragedii???

 • 4 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Najłatwiej zamknąć

  Postawić znaki, przeciągnąć taśmy, a ludzie niech sobie radzą. Pewnie będzie zamknięte do wiosny....Czy wkoncu ktoś zrobi ten przepust porządnie, to nie pierwszy raz ze jest zamknięte.

 • 2 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ludzie sami sobie

  robią koniec świata, zrobią im drogie to potem zapierd..lają po 100km/h, wybudują dom "ale tylko żeby woda do mnie nie płynęła", kiedyś sąsiad z sąsiadem bratem a teraz jak big brader jak tu ch...ja podpierdzielić bo spalił troszeczke trawki z ogródka......

 • 4 4 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Obcy

  @Swojak.
  Kiedy policja zrobi w końcu porządek z pieszymi na Dworcowej, przejscie dla pieszych jest, a łaża jak krowy po pastwisku na całej długosci jezdni.
  A jak ci tak dokucza brak konkretnych działań policji, to moze warto samemu podjąć działania, a nie uprawiac spychologię, skoro to wymienione miejsce przez ciebie jest takie niebezpieczne, a ograniczenia prędkości nie przynoszą rezultatu - bo nigdy nie przynoszą, co za problem podjąć inicjatywe społeczną celem wykonania w tym miejscu sygnalizacji świetlnej? jeśli będzie odpowieni nacisk społeczny to może się udać. Ale od siedzenia przed monitorem i wylewania żalów nic się zrobi samo, tu muszą iśc konkretne działania,a nie klepanie w klawiaturę na portalu informacyjnym, który nie ma żadnej formy nacisku, czy też ni ejest punktem skarg i zażaleń do odpowiednich instytucji administracji państwowej. A jak chcesz się wyżalić, bo Ci tak źle, dopada cie frustracja itp, to jakas wizyta u psychoterapeuty będzie bardziej właściwa.

 • 5 4 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Swojak.

  Obcy @ Nie masz głosu! Tu są swoi! Paplesz trzy po trzy! Tylko sygnalizuje co się dzieje! A Ludzie czytają może ktoś sprawę zna lepiej i nagłośni!

 • 2 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Obcy

  @Swojak, a więc spychologia dalej trwa, bo ty coś może wiesz, może nie, ale pewnie tylko słyszałeś bo ktoś coś mówił, że ktoś inny coś widział itd. Ty nie spychaj "swoich sygnalizacji" na innych - widzisz problem to działaj.
  Jeżdżę tą ulicą dość często i jakoś szczególnie nie odbiega na niej sytuacja do tych na innych drogach, a co do tragedii, to albo jesteś nową osobą tu mieszkającą, lub zbyt młodą aby pamiętać że właśnie w tym miejscu był śmiertelny wypadek, parę ładnych lat temu (możesz nie pamiętać z racji wieku)- czy coś to zmieniło? Nic, absolutnie nic ta tragedia nie zmieniła ani w zachowaniu pieszych ani kierowców- ot kolejny wypadek odnotowany w statystykach.

 • 2 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Abcd

  Gminna droga dojazdowa do trzech blokow na osiedlu przyszpitalnym w dzierżąznie jest notorycznie zalewana od 1986r. Nie wyobrażam sobie gdyby któryś z mieszkańców potrzebowałby aby pogotowie musiałoby do zabrać do szpitala. Nie ma mowy. Sprawa jest znana Burmistrzowi. Przesłalem nawet dokumentacje fotograficzną przedstawiającą ogromne rozlewisko zamiast drogi. Mieszkancy nie mogą dojść do garaży tam połozonych . I co? Cisza. Burmistrz zachowuje się tak jak by to nie byla jego sprawa.

 • 2 1 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @swojak

  leniu jeden, internety przeglądasz a tego linku nie znasz? możesz zgłosić bez ruszania się sprzed monitora https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html Krajowa Mapa Zagrożeń - mówi ci to coś? A może właśnie czas się ruszyć i na przykład skontaktować się ze swoim dzielnicowym... link do kontaktu też mam ci podać?

 • 1 2 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Swojak.

  Ja nic nie muszę! A dzielnicy sam powinien działać! Za to mu płacą!!! Tyle w temacie! Baj , Baj

 • 0 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Swojak

  Lekarz też powinien działać w Twoim przypadku, w końcu za to mu płacą!!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo