Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Nowy dział fizjoterapii w Centrum Medycznym Kaszuby

Opublikowany: 2017-12-11 12:51 Autor: nadesłane

NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby poszerzyło swoją ofertę o nowy dział fizjoterapii w Przychodni Lekarskiej przy ul. Mściwoja II 9, w Kartuzach.

Nowy dział fizjoterapii mieści się w piwnicznej części budynku przy ul. Mściwoja II 9. W ofercie jest m.in. kinezyterapia (indywidualna gimnastyka lecznicza), fizykoterpia (m.in. leczenie prądem, ultradźwiękami, laserem), a także krioterapia. Przygotowano też gabinet do masażu. Jest też możliwość skorzystania z terapii napięciowych bólów głowy, masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego ręcznego oraz masażu wirowego całościowego – co jest niespotykane w ofertach innych gabinetów fizjoterapii.

fot.W.D.

W nowym dziale wykonać będzie można również zabiegi, które nie są dostępne w przychodni na os. Wybickiego 3A. Dział fizjoterapii przy ul. Mściwoja II wyposażony jest również w drenaż limfatyczny przyrządowy kończyn górnych i dolnych, używany w przypadkach obrzęku: limfatycznego, spowodowanym niewydolnością żył, pourazowego (skręcenia, złamania), po mastektomii, tłuszczowego oraz cellulitu, a także stosowany również jako profilaktyka przeciwzakrzepowa.

NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby przygotowało specjalny promocyjny pakiet cenowy dla pacjentów zapisanych do tutejszego Zakładu, chcących skorzystać z zabiegów fizjoterapii (rabat na odpłatne zabiegi nawet do 70 proc.), tym samym pacjenci mogą liczyć na kompleksową rehabilitacje nie czekając w długich kolejkach.

Pacjentami zajmują się wykwalifikowani fizjoterapeuci Marlena Petka – magister fizjoterapii, Adriana Plichta – licencjat fizjoterapii oraz Katarzyna Żołnowska – technik fizjoterapii.

fot.W.D.

Więcej informacji o zasadach obowiązującej promocji można uzyskać na www.cmk.pl (w dziale aktualności) bądź na facebooku.

Do działu fizjoterapii w Centrum Medycznym Kaszuby można się rejestrować na bieżąco pod numerem tel.:

58 694 99 80

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.

fot.W.D.