Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Pomóż zaprojektować park przy ul. Majkowskiego w Kartuzach

Opublikowany: 2017-12-01 11:36 Autor: nadesłane

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy nie lubią marnować czasu i chcą coś zmienić w swoim otoczeniu, na warsztaty dotyczące zagospodarowania Parku przy ul. Majkowskiego w stolicy Kaszub!

W czasie warsztatów kartuzianie będą mogli wspólnie zaprojektować wygląd i funkcjonalność przestrzeni parku w taki sposób, aby stał się on miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym – oczywiście dla lokalnej społeczności oraz turystów odwiedzających miasto! Jeśli chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w gminie Kartuzy, skorzystaj z okazji!

fot.UM Kartuzy

Doświadczenia innych miast pokazują, że im więcej dzieje się w parkach, tym bardziej spełniają one nasze oczekiwania. Wraz z „ożywieniem” parków znika problem wandalizmu na ich obszarze. Chcemy, aby kartuskie parki były przestrzenią, w której będziemy mogli wspólnie, całymi rodzinami, spędzać czas wolny.

Zaczynamy od Parku przy ul. Majkowskiego. Wymyśl go z nami! Zapraszamy do współpracy!

W czasie warsztatów porozmawiamy o ciągach pieszych, które mają w niedalekiej przyszłości nim biec, placu zabaw dla dzieci (znajdujący się tam w chwili obecnej przejdzie metamorfozę), roślinności oraz rozwiązaniach poprawiających wygodę życia mieszkańców Kartuz!

Przyjdź, przedstaw swój pomysł i wysłuchaj zdania innych!

fot.UM Kartuzy

Czekamy na Ciebie w sobotę 9 grudnia 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Kartuzach o godz. 10.00. Warsztaty zaplanowano w bardzo ciekawej formule wraz ze spacerem do parku. Spotkanie poprowadzą projektanci, którzy będą odpowiedzialni za opracowanie projektu zagospodarowania parku. Uczestnicy warsztatów będą mieli zatem bardzo realny wpływ na końcowy efekt!

Z tego względu w programie przewidziano dwa bloki warsztatowe trwające po 3 godziny, zaś w przerwie – poczęstunek. Zakończenie warsztatów, których zwieńczeniem powinna być wspólna koncepcja zagospodarowania Parku, przewidujemy około 17.00.

Każdy uczestnik otrzyma od nas certyfikat udziału w warsztatach i upominek! Do zobaczenia!

Urząd Miejski w Kartuzach