Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Fitness Kartuzy
Reklama Centrum Płyt Kartuzy
 Reklama Bat

Karolina walczy ze śmiertelną chorobą. Wasza pomoc jest nadal potrzebna

Opublikowany: 2018-01-07 23:35 Autor: Wojciech Drewka

"Podziękowania dla każdego za zbieranie środków na moje leczenie. Dzięki tej akcji moje życie może być łatwiejsze, mogę bardziej cieszyć się każdym dniem" - pisze na swoim blogu Karolina Magulska ze Sławek (gm. Somonino). 28-latka zmaga się z chorobą nowotworową i nadal potrzebuje pomocy.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Wasza dotychczasowa pomoc okazała się nieoceniona. Dzięki zebranym dotąd środkom Karolina mogła wybrać się na odpłatne konsultacje, zakupić niezbędne witaminy czy choćby perukę. Na swoim blogu opisuje przebieg terapii i publikuje rachunki.

(…) Kupiłam pastę konopną, zapach ma nieco mocniejszy od oleju z konopi. Czuję się po niej lepiej, samopoczucie jest lepsze, ból kości mija. Mimo wysokiej ceny warto było zakupić pastę, słyszałam o niej na konsultacji i między pacjentami onkologii. Ale bez pomocy dobrych ludzi nie byłoby mnie stać(…) – pisze Karolina.

- Nie spodziewałam się tak ogromnego odzewu i takiej pomocy, za która jestem ogromnie wdzięczna – mówi Karolina Magulska. – Zebrane środki pozwalają mi kontynuować leczenie, mogę zapłacić za kosztowne konsultacje i dojazdy. To naprawdę ogromne wsparcie. Każdy kto zmaga się z rakiem wie jak drogie jest życie pacjenta onkologii.

Zdjęcia z bloga Karoliny Magulskiej.

Pomoc nadal jest potrzebna, ponieważ Karolina wciąż zmaga się z chorobą. I jak podkreśla, robi to z myślą o swoim 10-letnim synu i to on daje jej siłę do walki z nowotworem. Historię 28-latki można przeczytać na jej blogu przejsciakrok.blogspot.com.

Ale dla przypomnienia: Karolina jakiś czas temu walczyła o zdrowie swojego syna, który urodził się jako wcześniak i przeszedł kilka poważnych operacji. Później musiała podjąć walkę o własne życie. Zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Rozpoczęła bolesne i żmudne leczenie. I kiedy wydawało się, że wygrała walkę z tym nowotworem okazało się, że pojawiły się przerzuty. Rozpoczęła się więc kolejna walka z poważną chorobą.

Aby zebrać środki na kosztowne leczenie jej znajomi zorganizowali zbiórkę. Wsparcie finansowe można przekazać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Tam znajdują się szczegóły dotyczące zbiórki.

Warto też pamiętać o przesłaniu Karoliny, która na swoim blogu apeluje, by nigdy nie odkładać badań na później i nie bagatelizować własnego zdrowia.

REKLAMA

Nowator Nowy Kwiecień

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [18]

 • 11 22 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tomasz Dorniak MASSUANA

  Kilka miesięcy temu chciałem pomóc w leczeniu i pozyskiwaniu środków. Zgłosiła się do mnie osoba opiekująca się p. Karoliną. Wtedy była spora szansa na wyleczenie, teraz są przerzuty po rakotwórczej chemii i stosowanie środków wzajemnie się wykluczających (…) Kupiłam pastę konopną, zapach ma nieco mocniejszy od oleju z konopi. Czuję się po niej lepiej, samopoczucie jest lepsze, ból kości mija. Mimo wysokiej ceny warto było zakupić pastę, słyszałam o niej na konsultacji i między pacjentami onkologii". Błąd za błędem, ręce opadają. Moi znajomi poradzili mi, abym pomagał tylko tym, którzy chcą sobie sami pomóc. Chyba ich posłucham. Na siłę, nie da się komuś pomóc. Lek na raka kosztuje 5 zł dziennie.

 • 13 10 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Tomasz Dórniak Massuana

  weź sie chlopie zamknij. Naczytałeś sie rewelacji Guru Ziemby i wyleczyłbys każdego witamina C?

 • 11 10 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Tomasz Dorniak MASSUANA

  "Lek na raka kosztuje 5 zł dziennie."

  No ale jak to się stało, że jeszcze nie jest Pan milionerem? Przecież zna Pan lekarstwo na raka.
  Mamy XXI wiek a ludzie dalej wierzą we wróżki i uzdrowicieli z bożej łaski.

 • 4 4 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ Tomasz

  co to za cudowny lek? I w czym przeszkadza pasta konopna? Zmniejszenie poziomu bólu jest złe?

 • 5 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Zuza

  Nie wszystko co nowoczesne jest dobre ,nawet w leczeniu. ..w świecie pełnym haosu i gdzie najważniejszą rolę odgrywa pieniądz trzeba przesiać przez sito wiele informacji i decydować jak się chce leczyć, choć czasem wydaje się ,że to walka z wiatrakami. Wszystkim życzę tylko Dobrego. Pozdrawiam

 • 3 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ekspres

  Masywna ty znachorzy jak masz lek to pomorze ludziom a nie czekaj aż młodzi ludzie padną zrób coś dla pokolenia a nie czekaj aż przyjdą z kasą do ciebie wstyd być takim bym cię wyzwał ale nie mam czasu na takich jak ty

 • 4 4 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @ T.D.M

  To już teraz po tym komentarzu ręce opadają. Jest pan bardzo miły.

 • 7 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # NOBEL z medycyny 2018 murowany !!

  za lek tani i SKUTECZNY !!! Brawo dla specjalisty w zielonej ramce.

 • 6 4 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # dr.ewka

  Dórniak masz lek na raka a rodzinie nie pomogłeś? I co przeszkadza tobie sąsiad co cię truje jak masz cudowny lek to sie zawsze możesz wyleczyć a przede wszystkim zarobione pieniadze zainwestować w przeprowadzke jak najdalej od NAS!

 • 6 4 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # zbulwersowany

  Panie Tomaszu z zielonej ramki - To Pan jest guru i szamanem - tyle że bezradnym i opowiadajacym głupoty. Nie ma pan zielonego pojęcia ile kosztuje leczenie choroby nowotworowej , ,leczonej nawet przez NFOZ. Lepiej by było by pan w ogóle się nie odzywał i się nie ośmieszał.

 • 7 5 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tomasz Dorniak MASSUANA

  Rak nie jest chorobą, tylko zjawiskiem fizyczno-chemicznym. Odkwaszenie organizmu jest bardzo tanie, proszę przeczytać moją książkę. Onkolodzy potrafią stosować trucizny, tak działa system a pacjent myśli, że jest leczony. Dlaczego wszyscy po chemii umierają? Przy okazji wyciąga się miliony na "leczenie" i społeczeństwo wierzy, że rak to duże koszty. Może płacić tylko za wyleczonych? Włączamy myślenie! Ukrywane środki na raka są tanie, mają badania kliniczne, nawet w Polsce są doktoraty. Lek za 5 zł jest 6000 razy silniejszy od witaminy C i co z tego? Który z lekarzy o nim słyszał?

 • 3 6 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # dr.ewka jeszcze raz do TDM

  Dórniak masz lek na raka a rodzinie nie pomogłeś? I co przeszkadza tobie sąsiad co cię truje jak masz cudowny lek to sie zawsze możesz wyleczyć a przede wszystkim zarobione pieniadze zainwestować w przeprowadzke jak najdalej od NAS!

 • 6 6 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tomasz Dorniak MASSUANA

  Sam się wyleczyłem a moja rodzina jest zdrowa, podobne jak tysiące ludzi, którzy skorzystali z mojej wiedzy. Każdy jest odpowiedzialny za swoje zdrowie. Pozdrawiam i zachęcam do profilaktyki.

 • 6 5 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @TDM

  A członek rodziny i zespołu to jak wyleczony? Masz zanik pamięci? Zmień leki

 • 7 6 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tomasz Dorniak MASSUANA

  Historia mojego wyleczenia i siostry jest opisana w "Księdze zdrowia". Niestety zdrowym osobom podaje się chemioterapię, czyli stosuje eutanazję aby wyłudzić kasę z NFZ. Taki system, rodziny dowiadują się o tym po śmierci najbliższych. Brałem udział miesiąc temu w konferencji onkologicznej np. 22 tys. osób "zachorowuje" na raka płuc, prawie wszyscy umierają, ale daje się chemię i naświetla, aby pacjent psychologicznie czuł się lepiej. Pokazałem onkologom lek na raka za 5 zł, który ma badania kliniczne i jest blokowany w Europie. Nie stosuje się go, ponieważ trzeba sprzedać chemię i procedury medyczne, aby szpitale mogły zarobić miliony. Podobnie jest z pojazdami na wodę. Lobby chce sprzedawać ropę, woda jest tania.

 • 8 5 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # JjJj

  Bardzo śmieszne. Czyli jestem duchem, chemia mnie zabiła. I wytworem waszej wyobraźni. Panie Dorniak, proszę się zgłosić na leczenie psychiatryczne, a nie bzdury gadać.

 • 9 1 3 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # NATYCHMIAST po wykryciu raka

  pukaj do drzwi pana Dorniaka. Nie ma chwili do stracenia, zjawisko fiz - chem do odkwaszenia.

 • 4 1 3 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Polecam poradniki do kupienia u p. Tomka

  1) "Jak zostaniesz milionerem w dwa tygodnie"
  2) "Jak rzucisz palenie natychmiast"
  3) "Jak poznasz angielski i niemiecki przez sen"
  4) "Jak wyleczysz raka natychmiast i za grosze"
  5) "Jak zostaniesz miss (mister) - uniwersum"

  kolejne pozycje wydawnicze w trakcie drukowania .....

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo