Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Express na sygnale

 • Dzierżążno. Strażacy złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 3 godziny temu.

  Jak co roku przedstawiciele jednostek straży pożarnej z powiatu kartuskiego spotkali się, by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. W spotkaniu wzięli udział parlamentarzyści oraz przedstawiciele władz samorządowych. Czytaj dalej »

  REKLAMA

 • Kiełpino. Dziecko na rowerze wjechało pod samochód

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 dzień temu.

  W Kiełpinie na ul. Długiej doszło dziś do kolejnego wypadku. Przed południem potrącona została 16-latka, a teraz, jak informuje kartuska policja, doszło do potrącenia przez samochód dziecka jadącego na rowerze. Młody rowerzysta trafił do szpitala, a policja prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Czytaj dalej »

 • Kartuzy. 24-latek miał narkotyki, broń i niebieskiego "koguta"

  Autor: Magda Dzienisz. Opublikowany: 1 dzień temu.

  Policjanci z Kartuz zatrzymali wczoraj wieczorem do kontroli drogowej 24-latka. Okazało się, że w samochodzie miał woreczek z marihuaną, wiatrówkę i niebieskiego „koguta”. Odpowie za posiadanie narkotyków oraz urządzeń stanowiących wyposażenie pojazdów uprzywilejowanych. Czytaj dalej »

 • Kiełpino. 16-latka potrącona przez samochód

  Autor: Magda Dzienisz. Opublikowany: 1 dzień temu.

  Przed godziną ósmą rano w Kiełpinie na ul. Długiej 16-latka została potrącona przez samochód. Dziewczyna szła lewą stroną ulicy i nagle weszła na jezdnię. Na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne. Czytaj dalej »

 • Somonino. Zjechała z drogi i wpadła do rowu. Była pod wpływem alkoholu

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 3 dni temu.

  40-letnia mieszkanka Kartuz straciła prawo jazdy po tym, jak na trasie Egiertowo – Somonino zjechała swoim autem do rowu i uderzyła w drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie 0,36 promila alkoholu. Czytaj dalej »

 • Żukowo. 19-latek zatrzymany z kokainą

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 5 dni temu.

  Kartuska policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich, 19-latek z gminy Żukowo, miał przy sobie kokainę. Czytaj dalej »

 • Trzy kolizje i wypadek w Borkowie. Jedna osoba ranna

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 6 dni temu.

  Z powodu śliskiej nawierzchni doszło dziś rano do trzech kolizji oraz wypadku w Borkowie, gdzie w wyniku czołowego zdarzenia dwóch aut ranna została, która z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Czytaj dalej »

 • Chcieli wymieniać dekodery. Policja apeluje o ostrożność

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  Kartuska policja przestrzega przed osobami, które podają się za przedstawicieli telewizji kablowej i namawiają do wymiany dekoderów. Warto upewnić się, czy to rzeczywiście przedstawiciele firmy. Czytaj dalej »

 • Tuchlino. Pożar poddasza w domu jednorodzinnym

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  W Tuchlinie (gm. Sierakowice) doszło do pożaru pomieszczenia na poddaszu budynku jednorodzinnego. Spłonęło m.in. wyposażenie jednego z pomieszczeń. Straty oszacowano na około 20 tys. zł. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Czytaj dalej »

 • Gowidlino. Samochód dachował, dwie osoby ranne

  Autor: redakcja. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Dziś przed godz. 8 rano w Gowidlinie dachował samochód osobowy. Jak informuje dyżurny strażak w KP PSP w Kartuzach, w wyniku zdarzenia zostały ranne dwie osoby: mężczyzna i kobieta. Czytaj dalej »

  REKLAMA

 • Szymbark. Pożar dachu budynku jednorodzinnego

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Na około 25 tys. zł oszacowano straty spowodowane przez pożar dachu budynku w Szymbarku. Czytaj dalej »

 • Tuchom. Mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  56-letni mężczyzna trafił do szpitala ze złamaniem nogi i licznymi obrażeniami powstałymi w wyniku potrącenia na przejściu dla pieszych w Tuchomiu (gm. Żukowo). Czytaj dalej »

 • Dzieci wchodzą na cienki lód. Policja apeluje do opiekunów i nauczycieli

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Mimo, że prawdziwa zima dopiero się zaczyna, już zdarzają się sytuacje, gdy nie tylko wędkarze, ale i dzieci ryzykują wchodząc na cieniutki lód, który pojawił się na kartuskich jeziorach. Policja apeluje, by zwracać uwagę na tego typu zachowania. Czytaj dalej »

 • Sześciu nietrzeźwych na drogach. Rekordzista miał ponad 3 promile

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Mimo trudnych warunków na drogach, w miniony weekend wyjątkowo dużo kierowców zdecydowało się zasiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu. Zatrzymany w Kartuzach 37-latek prowadził renault kompletnie pijany. Czytaj dalej »

 • Migi. Osobówka uderzyła w drzewo. Są ranni

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Jak wynika z informacji straży pożarnej, dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy w Migach (gm. Sierakowice). Z nieustalonych przyczyn samochód osobowy uderzył w drzewo. Zdarzenie nie spowodowało poważniejszych utrudnień w ruchu. Czytaj dalej »

 • Mojusz. Dwie osoby poszkodowane w wypadku

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  W Mojuszu, na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 211 vw uderzył w drzewo i wpadł do rowu. Jak informuje policja, dwie osoby trafiły do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Droga jest już przejezdna. Czytaj dalej »

 • Policjanci zatrzymali kłusownika. Używał dubeltówki bez pozwolenia

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Kartuscy policjanci zatrzymali 64-letni mieszkańca gminy Kartuzy, który kłusował używając broni, na którą nie miał pozwolenia. W jego mieszkaniu znaleziono wiele trofeów myśliwskich. Wcześniej policjanci zabezpieczyli broń i amunicję. Czytaj dalej »

 • Somonino. Golf uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Po południu doszło do wypadku na trasie Somonino – Egiertowo. Jak informują strażacy, vw golf zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny został kierowca samochodu. Czytaj dalej »

 • Poszukiwany 14-latek. Może przebywać w okolicach Żukowa (aktualizacja)

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Policja szuka 14-letniego Dawida z Bytowa. Jego zaginięcie zgłosił ojciec. Informacje policjantów wskazują, że chłopak może przebywać w powiecie kartuskim w okolicach Żukowa i może podróżować wraz z innymi osobami samochodem fiat cinquecento. Czytaj dalej »

 • Czterech nietrzeźwych na drogach pow. kartuskiego

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Na terenie powiatu kartuskiego w weekend policjanci zatrzymali 4 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę będąc pod wpływem alkoholu. Czytaj dalej »

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo

« Poprzednia strona123150Następna strona »