Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Express na sygnale

 • Żukowo. Potrącenie pieszej. Utrudnienia w ruchu

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 dni temu.

  W Żukowie na rondzie u zbiegu ulic Gdyńskiej i Gdańskiej doszło do wypadku z udziałem pieszej. 75-letni kierowca mercedesa potrącił pieszą, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Jak wynika z ustaleń policji zarówno piesza, jak i kierowca byli trzeźwi. Czytaj dalej »

  REKLAMA

 • Łapalice. Wypadek z udziałem dwóch aut

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 dni temu.

  Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek przed północą w Łapalicach. Zderzyły się tam vw bora i audi. Czytaj dalej »

 • 1470 kierowców dmuchało w alkotest. Dwóch nie pojechało dalej

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 dni temu.

  Nie jest źle – na 1470 kierowców przebadanych alkotestem podczas policyjnej akcji „Trzeźwy poranek” tylko dwie osoby okazały się prowadzić pod wpływem alkoholu. To oczywiście o dwie za dużo, ale zdaniem policji tego rodzaju akcje przynoszą pozytywne efekty. Czytaj dalej »

 • Tych kierowców trudno zrozumieć. To mistrzowie parkowania

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 4 dni temu.

  Mylą chodnik z parkingiem, zapominają o pieszych i są wszędzie – tym razem zdjęcia kartuskich mistrzów parkowania przesłała nam pani Paulina. Komentarz jest zbędny, bo fotografie mówią same za siebie. Czytaj dalej »

 • Masz audi? Uważaj na złodziei i poproś sąsiadów o czujność

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 4 dni temu.

  Kartuska policja przyznaje, że złodzieje samochodów szczególnie upodobali sobie Audi. Dziś w nocy w Egiertowie ukradli audi Q7. Wcześniej podobny model próbowali ukraść w Kamienicy Szlacheckiej, ale ponieważ nie dali rady – odjechali stojącym obok vw touranem. Czytaj dalej »

 • Rębiechowo. Doprowadził do kolizji. Okazało się, że był pijany

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 4 dni temu.

  Ponad 1 promil alkoholu miał 59-letni kierowca toyoty, który doprowadził do kolizji w Rębiechowie (gm. Żukowo). Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie teraz przed sądem. Czytaj dalej »

 • Na kaszubskich drogach wszystkim się spieszy... (video)

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 5 dni temu.

  Przykłady zachowań kierowców, które przyprawiają o mocniejsze bicie serca publikuje znów internauta o nicku „driver kaszub”. Ponownie dostrzegliśmy Sierakowice i nerwowe manewry kierowców na ul. Mirachowskiej. Czytaj dalej »

 • Pijany kierowca szkolnego autobusu wiózł 33 dzieci

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 5 dni temu.

  W Starkowej Hucie (gm. Somonino) kartuscy policjanci zatrzymali 64-letniego kierowcę autobusu szkolnego, który miał w wydychanym powietrzu 0,6 promila alkoholu. W autokarze, którym kierował było 33 dzieci. Czytaj dalej »

 • Otrzymałeś pomoc od policjanta? Zgłoś go do konkursu

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 5 dni temu.

  Pomógł ci kiedyś policjant? Możesz mu podziękować, zgłaszając go do ogólnopolskiego konkursu. Celem akcji jest wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Czytaj dalej »

 • Wpuścił do mieszkania kobietę sprzedającą sztućce. Stracił pieniądze

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 6 dni temu.

  Mieszkańca os. Sikorskiego w Kartuzach zbytnie zaufanie do obcej kobiety kosztowało utratę całej zawartości portfela. Kartuska policja po raz kolejny przypomina, by unikać wpuszczania do domu, czy mieszkania osób nieznajomych lub zajmujących się handlem obnośnym. Czytaj dalej »

  REKLAMA

 • Okradał myjnie samochodowe. Może trafić do więzienia

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 6 dni temu.

  Kartuscy funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który odpowiada za włamania do kilku myjni samochodowych na terenie Kartuz, Banina oraz Gdańska i Gdyni. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Czytaj dalej »

 • Coraz więcej pożarów traw. Na szczęście bez dużych strat

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  Tylko w sobotę strażacy wyjeżdżali dziewięć razy do pożarów traw. W większości przypadków ich przyczyną były podpalenia lub zaprószenia ognia. Na szczęście strażakom szybko udaje się gasić tego typu pożary, więc na szczęście nie spowodowały one poważniejszych strat. Czytaj dalej »

 • Kożyczkowo. Spłonął dom jednorodzinny. Gmina organizuje pomoc

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  W Kożyczkowie (gm. Chmielno) doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Budynek spłonął niemal doszczętnie i nadaje się do rozbiórki. Rodzina straciła dach nad głową. Gmina Chmielno organizuje już wsparcie dla pogorzelców. Czytaj dalej »

 • Wypadek na trasie Tuchlino - Mściszewice. Jedna osoba ranna

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  Około godz. 23.30 w Lewinowie, na drodze z Tuchlina do Mściszewic volkswagen polo zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Poważnie ranny został 19-letni kierowca auta, którego helikopterem przetransportowano do szpitala. Czytaj dalej »

 • Żukowo. 33-latek prowadził mając w organizmie 2 promile alkoholu

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  W nocy z czwartku na piątek w Żukowie policjanci zatrzymali do kontroli vw passata, prowadzonego przez 33-letniego mężczyznę. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany. Miał w organizmie 2 promile alkoholu. Jak informuje policja mężczyzna stracił już prawo jazdy i teraz stanie przed sądem. Czytaj dalej »

 • Sulęczyno. Pożar busa - spłonęły przesyłki kurierskie

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  W Sulęczynie doszło do pożaru auta należącego do firmy kurierskiej. Spłonęła część kabiny samochodu oraz znajdujące się w przestrzeni ładunkowej przesyłki. Policja wyjaśnia w tej chwili przyczyny pożaru. Straty oszacowano na około 150 tys. zł. Czytaj dalej »

 • Policja podsumowuje świąteczny weekend. Zatrzymano 4 pijanych kierowców

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  To był bardzo pracowity weekend dla kartuskich policjantów ze względu na wzmożone kontrole drogowe i patrole na ulicach. Ale obyło się bez poważniejszych zdarzeń i święta minęły wyjątkowo spokojnie. Czytaj dalej »

 • Kolizja w Goręczynie. Ale święta na drogach wyjątkowo spokojne

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  W niedzielny wieczór w Goręczynie doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście nikt nie ucierpiał. To druga jak dotąd kolizja na drogach pow. kartuskiego. Policja nie odnotowała poważniejszych zdarzeń. Czytaj dalej »

 • Kolizja w Sierakowicach. Na szczęście bez rannych

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Po godz. 9.00 w Sierakowicach na ul. Podgórnej doszło do kolizji dwóch aut. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało i skończyło się na uszkodzeniach samochodów. To jak dotąd jedyne zdarzenie drogowe odnotowane przez kartuską policję. Czytaj dalej »

 • Od dziś możesz zadzwonić do dzielnicowego na komórkę

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Już nie trzeba będzie fatygować się osobiście, by zgłosić dzielnicowemu problem do rozwiązania. Wszyscy dzielnicowi otrzymali telefony komórkowe, by kontakt z nimi był łatwiejszy. Czytaj dalej »

REKLAMA

« Poprzednia strona123156Następna strona »