Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Express na sygnale

 • Brałeś udział w prezentacji urządzenia "Bio-Energy"? Skontaktuj się z policją

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 1 dzień temu.

  Wydział Dochodzeniowo Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa przy sprzedaży urządzenia o nazwie „Bio-Energy”. W związku z powyższym osoby, które wzięły udział w prezentacji tego urządzenia, która odbyła się 12 grudnia 2013 roku w hotelu Miłosz w Kartuzach proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie mł. asp. Piotrem Gdaniec tel. 58 685 22 56. Czytaj dalej »

  REKLAMA

 • Szukali na giełdzie kradzionych aut i podrobionych towarów

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 dni temu.

  Policjanci z kartuskiej jednostki wspólnie z funkcjonariuszami oddziału prewencji w Gdańsku oraz funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzili działania „Giełda”. Celem akcji było ujawnienie kradzionych samochodów lub ich podzespołów oraz towarów z podrobionymi znakami towarowymi. Czytaj dalej »

 • 28-letni włamywacz w rękach policji

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 dni temu.

  Kartuscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Sierakowic zatrzymali 28-latka, który w czerwcu i lipcu br. włamał się do kilku obiektów handlowych na terenie Żukowa i gminy Sierakowice. Wartość strat które spowodował swoim działaniem to ponad 70 tys. zł. Czytaj dalej »

 • Borzestowo. Motocyklista ranny w wypadku

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 3 dni temu.

  26-letni motocyklista ucierpiał w wypadku, do którego doszło w Borzestowie. Jak wynika z informacji policji, kierowca jednośladu zjechał z drogi i kilkakrotnie koziołkował na polu. Motocyklista ze złamaniem obojczyka trafił do szpitala. Czytaj dalej »

 • Kamienica Królewska. Osóbówka wpadła do rowu

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 4 dni temu.

  W sobotę po godz. 22.00 doszło do wypadku w Kamienicy Królewskiej (gm. Sierakowice). Jak informują strażacy, samochód osobowy wpadł do rowu. Poszkodowana została jedna osoba. Czytaj dalej »

 • Tuchom. Toyota uderzyła w przepust. Dwie osoby ranne

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 4 dni temu.

  Po południu w Tuchomiu (gm. Żukowo) na drodze krajowej nr 20 doszło do wypadku, w którym rannych zostało dwoje pasażerów toyoty yaris. Zdarzenie spowodowało chwilowe utrudnienia w ruchu. Czytaj dalej »

 • Leszno. Wypadek z udziałem motocykla i samochodu. Są ranni

  Autor: Magda Dzienisz. Opublikowany: 5 dni temu.

  Pomiędzy Kartuzami a Lesznem doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego, który w następstwie zdarzenia dachował. Dwie osoby jadące motocyklem zostały ranne. Czytaj dalej »

 • Powiedziały, że zbierają dla ubogich. Ukradły 3 tys. złotych

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 5 dni temu.

  Kartuska policja ostrzega przed osobami narodowości romskiej, które pod pretekstem prowadzenia zbiórki na rzecz Ukrainy wchodzą do mieszkań i kradną. Takie zdarzenie miało miejsce wczoraj w Żukowie. Czytaj dalej »

 • Żukowo. 6-latek potrącony na szkolnym parkingu

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 6 dni temu.

  W Żukowie, na parkingu przy jednej ze szkół doszło do wypadku, w którym ucierpiał 6-latek. Chłopiec został potrącony przez samochód. Z urazem głowy trafił do szpitala w Gdańsku. – Powinien być całkowity zakaz wjeżdżania w pobliże szkoły – pisze nasz Czytelnik. Czytaj dalej »

 • Mojusz. Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Bez rannych

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 6 dni temu.

  W Mojuszu na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 211 doszło do kolizji dwóch aut. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu pojawili się strażacy i policja. Nie ma informacji o utrudnieniach w tym miejscu. Czytaj dalej »

  REKLAMA

 • Kartuzy. Zwłoki mężczyzny w Gaju Świętopełka

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  W Gaju Świętopełka w Kartuzach, na brzegu Jeziora Klasztornego Małego znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku około 60 lat. Ponieważ nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów, policja będzie ustalać jego tożsamość. Dochodzenie ma też wyjaśnić przyczyny jego śmierci. Czytaj dalej »

 • Pięć nowych radiowozów dla kartuskich policjantów (video)

  Autor: Magda Dzienisz. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  Policjanci służący w powiecie kartuskim otrzymali dziś pięć radiowozów marki Kia Ceed. Zostały one współfinansowane przez samorządy: Powiat Kartuski, Kartuzy, Żukowo, Sulęczyno i Stężycę. Od burmistrz Kartuz policjanci otrzymali też sprzęt do obsługi imprez masowych, a od komendanta wojewódzkiego nowy nieoznaczony wóz. Czytaj dalej »

 • Tuchom. Wypadek na wąskiej drodze. Zginęły dwie osoby (video)

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  Do tragicznego wypadku doszło w Tuchomiu, na wąskiej drodze – prostopadłej do krajowej 20. Jaguar, którym podróżowały cztery osoby rozbił się na drzewie. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Czytaj dalej »

 • Amalka. Zderzenie osóbówki z motocyklem

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  26-letni mężczyzna jadący motocyklem został ranny w wyniku zderzenia z audi, którym kierował 47-latek. Do zdarzenia doszło w sobotę w Amalce (gm. Sulęczyno). Jak wynika z ustaleń policji, kierujący audi włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierowca jednośladu z potłuczeniami i urazem głowy trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Czytaj dalej »

 • Tuchom. Wypadek z udziałem pieszego

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 1 tydzień temu.

  W Tuchomiu, na drodze krajowej nr 20 doszło w niedzielę wieczorem do potrącenia pieszego przechodzącego przez jezdnię. Mężczyzna obrażeniami trafił do szpitala w Kartuzach. Czytaj dalej »

 • Kartuzy. Zuchwała kradzież w aptece

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Kartuska policja szuka sprawców kradzieży, do której doszło dziś po południu w jednej z aptek w centrum miasta. Złodzieje ukradli pieniądze z dziennego utargu. Czytaj dalej »

 • Banino. Śmiertelny wypadek. Kierowca auta był pijany

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  21-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w nocy Baninie na ul. Lotniczej. Opel vectra, którym podróżowały cztery osoby wypadł z drogi, uderzył w wiatę i zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Kierowca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Czytaj dalej »

 • Włamał się do domku, zamieszkał w nim i wyniósł sprzęt. Został zatrzymany

  Autor: Magda Dzienisz. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  51-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Przodkowo i przez 1,5 miesiąca tam mieszkał. Dodatkowo zabrał stamtąd sprzęt kuchenny. Teraz grozi mu za to do 10 lat więzienia. Czytaj dalej »

 • Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Sztumska policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok, które znaleziono w Białej Górze. Ciało mężczyzny ujawniono w lesie na początku grudnia 2013 roku. Jeśli ktoś rozpozna osobę ze zdjęć, proszony jest o kontakt z policją w Sztumie. Czytaj dalej »

 • Kartuzy. Zlikwidowano nielegalną fabrykę papierosów

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 2 tygodnie temu.

  Siedem osób zostało zatrzymanych w związku z ujawnioną koło Kartuz nielegalną fabryką papierosów. W opuszczonych halach znajdowała się kompletna linia produkcyjna. Gdyby wyprodukowane papierosy trafiły na rynek skarb państwa straciłby około 3,7 mln zł. Czytaj dalej »

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo

« Poprzednia strona123146Następna strona »