Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Pioch Kartuzy
Reklama Satpol Kartuzy
Reklama Dekar

O włos od tragedii w Żukowie

Opublikowany: 2007-05-23 10:14 Autor: Wojciech Drewka

Wczoraj po południu w Żukowie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym autobusu. Do szpitala trafił prawdopodobny sprawca wypadku, kierowca osobowego Fiata Pandy, który niewłaściwie ocenił możliwości swojego samochodu podczas wyprzedzania.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Stezyca

Wczoraj po południu, około godz. 17.50 doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym autobusu. Jak podała policja, sprawcą wypadku był kierowca Fiata Pandy (mieszkaniec powiatu słupskiego), który na prostym odcinku drogi zaczął wyprzedzać autobus.

Nie upewnił się jednak, czy da radę wykonać ten manewr i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym Volvo. Jak podała Anna Czapp, rzecznik kartuskiej policji, siła uderzenia była bardzo duża, bo osoby fiat siłą odrzutu uderzył jeszcze w autobus.

- W wyniku zderzenia kierowca Fiata doznał urazu głowy lewej ręki i nogi oraz ogólnych potłuczeń, więc został helikopterem przetransportowany do Akademii Medycznej w Gdańsku – poinformowała Anna Czapp. – Kierowcom pozostałych pojazdów i pasażerom autobusu nic się nie stało.

Z powodu nieprzemyślanego manewru wyprzedzania wczoraj rano doszło też do wypadku w Glinem koło Miechucina. Ucierpiały trzy osoby.

fot. materiały policji

fot. materiały policji

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [2]

  • 0 0 11 lat temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # sw23

    ach te pandy

  • 0 0 11 lat temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ola

    ludzie jeżdzą jak szaleni gdzie jest policja- idiotom odbierać prawo jazdy do końca życia,jestem też kierowcom i wyjeżdzając z domu chcę spokojnie do niego wrócić.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo