Samochodem jechało kilku kierowców, prowadził pijany
Czy to już szczyt głupoty? Zatrzymanym wczoraj przez kartuską policję oplem vivaro podróżowało sześć osób. Wśród pasażerów byli trzeźwi kierowcy. Ale auto prowadził 41-latek, który miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie teraz przed sądem.
Wczoraj około godz. 6. w Kartuzach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem vivaro. 41-letni mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu. Okazało się, że był nietrzeźwy. Miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.
Jak się okazało w samochodzie było jeszcze pięciu pasażerów, którzy w większości posiadali uprawnienia do kierowania i jak oświadczyli, byli trzeźwi. Bez odpowiedzi pozostaje pytanie, dlaczego zgodzili się, by auto prowadził nietrzeźwy 41-letni mieszkaniec pow. bytowskiego.
Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za popełnienie przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.
(KPP Kartuzy, oprac.W.D.)
REKLAMA
REKLAMA

2 lata temu # kicia
A ci,którzy z nim jechali niech idą po rozum do głowy i niech Bogu dziękują,że zatrzymała ich policja-być może uratowało to ich przed nieszczęściem! Swoją drogą , wykazali się wyjątkową niefrasobliwością- chuba że byli autostopowiczami
2 lata temu # ????????
a wie ktoś za co złapali Pawła?:);D
2 lata temu # kaczor
zabrać tym trzeżwym też prawka na 3 miesiące bo to kumple.
2 lata temu # xxxxxxxxxx
a czy pomyśleliście że kierowca mógł być wczorajszy i wydawało mu się że jest czysty.Może koledzy nawet nie wiedzieli że on pił
2 lata temu # ?????
Pawła H.??
2 lata temu # do xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Pomyśleliśmy,i co?
2 lata temu # alex
pikusia zatrzymali z restalracji rondo w kartuzach
2 lata temu # kartuzy
po kartuzach tez jezdzi typ czerwona renia i tez bez prawa jazdy
2 lata temu # simbad
kumple zdradzili go ale jaja.
2 lata temu # @kartuzy
a o kogo ci chodzi?
2 lata temu # misio
wydaje mi się że był na kacu o tej porze dnia
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Express Kaszubski nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
Dodaj swój komentarz