Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Moda męska SM
Reklama SilverLove Kartuzy
Reklama SelaBike Kartuzy
Reklama Dekar

Kartuzy. Potrącenie przy skrzyżowaniu ulic Jeziornej i Gdańskiej

Opublikowany: 2017-02-15 12:08 Autor: Wojciech Drewka

Przy skrzyżowaniu ulic Jeziornej i Gdańskiej doszło do potrącenia pieszego. Na miejscu jest już karetka pogotowia oraz policja. Na razie nie ma informacji czy obrażenia, których doznał poszkodowany będą oznaczały konieczność jego hospitalizacji.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Dzierżążno

fot.W.D.

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [6]

 • 4 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # kierowca

  Bardzo niebezpieczne miejsce na przejście dla pieszych. Gdyby było kawałek w stronę ul. 3maja było by dużo bezpieczniej, kierowcy jak i piesi w tym miejscu muszą zachować szczególną uwagę.

 • 4 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KMR

  Dokładnie! Przejścia są zbyt blisko skrzyżowania! A wiadomo że to bardzo ruchliwe skrzyżowanie! Chyba Władze wyciągną z tego wnioski? Chociaż znając szybkość działań Kartuskiej Władzy to nie szybciej jak w następnej pięciolatce się za to zabiorą! Ale pomarzyć dobra rzecz!

 • 5 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jeśli twoja głowa nie obraca się lekko

  w lewo oraz w prawo - to unikaj tego skrzyżowania (zresztą wszystkich innych też). Nieboracy ze sztywnym karkiem, nienaoliwioną szyją i refleksem zółwia powinni siedzieć w domu, aby żyć.
  Mogą czasem wychodzić tylko w niedzielę o poranku, gdy świeci słoneczko i jest suchutko. Mój pradziadzio tak robi i żyje już 94 latka.

 • 5 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # poprzedniku

  Masz rację. Musimy myśleć za siebie i za kierowców, których większość jeździ bardzo marnie - więc może nam zrobić krzywdę. Ja nawet gdy mam zielone, to najpierw patrzę w lewo, prawo i znów w lewo - zanim wejdę na asfalt . Dzięki temu jestem wciąż w jednym kawałku, mimo że parę razy niebezpieczny debil wjechał na pasy mając czerwone i mógł mnie rozjechać jak żabę.
  Każdy miał na pewno takie doświadczenie osobiście, więc bądźmy podwójnie ostrożni i żyjmy jak najdłużej.

 • 2 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @KMR

  Zgadza się- to skrzyżowanie i przejście , równiez to kawałek dalej pod osiedle- kierowcy z ul gdańskiej jadą jak wariaci i skręcają w lewo. Podobnie skrzyzowanie i przejście nieco wyżej na Parkowej. Samochody jadące z gdańskiej obojetnie czy od strony torów, czy z dołu od jeziornej. Pieszy niezmiernie musi uważać na tym przejściu. ja go unikam jak ognia

 • 0 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KMM

  Ciekawie jest usytuowane również przejście na wyjeździe z Prokowskiej. Chcąc nie chcąc musisz zatrzymać się na pasach aby zobaczyć czy od strony cmentarza nic nie nadjeżdża. Zastanawiam się zawsze komu zabrakło wyobraźni, robiąc w ten sposób przejście dla pieszych.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo