Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Pioch Kartuzy
Reklama SilverLove Kartuzy
Reklama Dekar

Kartuzy. Zatrzymano dwóch mężczyzn posiadających narkotyki

Opublikowany: 2017-02-14 13:33 Autor: redakcja

Podczas kontroli drogowych policjanci zatrzymali w Kartuzach dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. 24-latek i 21-latek usłyszą zarzuty, grodzi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Dzierżążno

W zaledwie kilku godzin policjanci z kartuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Obydwoje zostali zatrzymani w Kartuzach w niedzielę podczas kontroli drogowych.

Pierwszego z mężczyzn zatrzymano przed godz. 20-tą.

- Uwagę funkcjonariuszy zwrócił osobowy mercedes, którym podróżował młody mężczyzna. Nerwowe zachowanie 24-letniego kierowcy w czasie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia u policjantów. W trakcie sprawdzenia policjanci ujawnili przy nim dwa woreczki strunowe z białym proszkiem. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczona przez policjantów substancja to amfetamina – informują kartuscy policjanci.

Kilka godzin później patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej seata, którym podróżowała trójka młodych osób. Podczas kontroli 21-letniemu pasażerowi wypadła z kieszeni lufka. Podczas dalszego sprawdzenia policjanci znaleźli u niego zawiniątko z zielonym suszem. Badanie potwierdziło, że były to narkotyki, w tym wypadku marihuana.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(info: KPP Kartuzy, oprac. M.Dz.)

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [5]

 • 3 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KMR

  No to sukces na skalę międzynarodową! Po co w ogóle pisać o takich bzdetach? To powinno dawno być legalne! W jakim zacofanym kraju musimy żyć! Kiedy to się zmieni że przestaniemy być niewolnikami???

 • 1 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do KMR

  Mieszkasz w Polsce i niestety musisz się dostosować do panującego tu prawa, jak ci nie pasuje to jedź np. do Holandii, tam będziesz mógł/mogła ćpać do bólu.

 • 2 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Co mam myśleć o ludziach, którzy

  zachowują się NERWOWO, mają kieszenie wypchane jakimiś ZAWINIĄTKAMI - ale niestety nie siedzą w SAMOCHODZIE ?? ... Wzywać mundurowych, czy poczekać, aż wsiądą do jakiegoś samochodu, żeby układanka się w pełni zgadzała ???

 • 0 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # To jest śmieszne

  Policja w Polsce powinna dbać o obywateli, bezpieczeństwo i porządek. Przede wszystkim psy jak psy... Powinny być wyszkolone. A zchwytani po prostu posiadali coś co niektórzy policjanci sami wciągają nosami nie tylko w weekendy. Jak dla mnie to policja która nie ratuje życia to nie policja... Są gorsi od bandytów a mają się za bohaterów. Dziękuję. Dobranoc

 • 2 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # To NIE JEST śmieszne

  Może podaj jakiś wzorzec do naśladowania dla DOBRYCH policjantów... Może np. "Brudny Harry"/"Serpico"/"Porucznik Colombo" ?? - a może masz kogoś lepszego z kogo powinni brać przykład ? ... Oczywiście podaj lepiej kogoś spoza branży filmowej, a jednak znanego z uczciwej, profesjonalnej działalności. Dzień dobry. Dziękuję

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo