Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Pioch Kartuzy
Reklama Auto Części SEBA
 Reklama Namioty Emko
Reklama Dekar

Nie ma świadków wypadku w Karwacji. Dlaczego nikt nie chce rozmawiać z policją?

Opublikowany: 2017-04-03 15:30 Autor: Wojciech Drewka

Mimo, że informacja o wypadku koło Sierakowic wywołała lawinę komentarzy w sieci, dotąd nie zgłosił się żaden świadek tego zdarzenia. To dziwne, bo audi, które rozbiło się na drzewie wyprzedzało kolumnę pojazdów. Teoretycznie więc powinno być sporo osób, które mogą powiedzieć cokolwiek o wypadku.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Dzierżążno

Chodzi o wypadek, do którego doszło przed tygodniem w Karwacji, na drodze wojewódzkiej nr 211. Jak ustaliła policja 21-letni mężczyzna kierujący audi, w trakcie manewru wyprzedzania kolumny pojazdów zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Wiadomo też, że w trakcie wyprzedzania audi zderzyło się bocznie z jadącym w tym samym kierunku vw golfem.

Jedną z kluczowych kwestii jest właśnie moment zderzenia audi z golfem, którym kierował 23-latek. Policja próbuje w tej chwili ustalić dokładny przebieg całego zdarzenia, a zwłaszcza czy kierowca golfa zajechał drogę audi czy też nie. Dlatego za pośrednictwem mediów proszono o kontakt świadków wypadku.

fot.OSP Sierakowice

Okazuje się, że chociaż pod artykułami na ten temat oraz na facebooku trwa ożywiona dyskusja, a jej uczestnicy wskazują na szczegóły zdarzenia, a nawet wymieniają z nazwiska osoby w nim uczestniczące jako potencjalnych sprawców, dotąd nikt nie zgłosił się na policję.

- Nasz apel pozostaje więc nadal aktualny – mówi Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji. – Ważne, żeby zgłosiły się osoby mogące podać jakiekolwiek informacje na temat wypadku, bo tylko w ten sposób możemy zebrać odpowiedni materiał dowodowy i ustalić wszystkie okoliczności. Od policji często wymaga się skuteczności, ustalenia winnych danego zdarzenia, ale jednocześnie osoby posiadające określoną wiedzę nie podejmują żadnej współpracy, milczą i nie chcą się zgłaszać jako świadkowie. To znacznie utrudnia nasze działania.

Sytuacja jest o tyle nietypowa, że kierowca audi wyprzedzał kolumnę samochodów. Teoretycznie więc świadków nie powinno brakować. A jednak. Nie wiadomo dlaczego osoby mające wiedzę o tym zdarzeniu, chętnie wypowiadające się w sieci, nie chcą na ten temat porozmawiać z policją.

Tym, którym umknął komunikat w tej sprawie przypominamy, że świadkowie wypadku w Karwacji proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Sierakowicach przy ul. Lęborskiej lub pod nr tel. 58 685 21 63, 58 685 21 52 60 lub 997.

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [83]

 • 5 3 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Adam

  Trudno, trzeba bedzie zamknąć sprawę.

 • 13 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # obywatel

  w tym kraju lepiej nie mieć do czynienia ze "stróżami prawa"... jak widać, każdy to wie, albo się dowie

 • 2 5 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # &&&

  Po co cokolwiek mówić jeśli Policja i tak z tym nic nie zrobi nie dziwię się świadkom wypadku też bym nic nie gadał

 • 11 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mariusz

  Nikt nie chce mieć do czynienia z tą patologiczna rodziną to co się dziwić

 • 8 9 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KMR

  Nikt nie chce potem być ciąganym po sądach za światka!!! Proste? A policji za to płacą wiec niech robią swoje! Mi w pracy nikt nie pomaga!!!

 • 4 5 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # światków

  ustalić ich po nume ajpi

 • 5 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # asdfghj

  jak to nie ma świadków ? przecież ci z audi żyją ! to jak nie ma świadków ? za mało ? przecież już pisali na forum jakie to było auto i podali wam numery rejestracyjne i jeszcze wam mało ? nie bójcie się ich a jak by co to pampersy w biedrze są w przecenie

 • 1 3 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # świadek ofiarą

  świadkiem i poszkodowany jest osobą kierująca niech ona powiedzie czy udzielały się tam osoby trzecie i czy to one mają większą winne od tego że ktoś sobie wyprzedza. skoro czuł się na to i miał czysto to co za znaczenie czy brał 2 czy 3 samochody . nie ofiarą zeznaje jak było i czy ktoś pomógł w tym aby wylondował na drzewie .

 • 8 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # wokul

  Pewnie większość się nawet nie zatrzymała, żeby udzielić pierwszej pomocy i teraz oczywiście nikt się nie ujawni. Pamiętajcie, że jak wam rozjadą kogoś bliskiego to też nikt nie będzie się garnął do pomocy a wy będziecie bezsilni.

 • 3 9 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kolus

  Po prostu nikt nie wie jak naprawdę było.

 • 2 4 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Arni

  A może nic takiego nie było, tylko ktoś broni chłopaka, że niby to nie jego wina, inaczej pewnie już świadkowie by się znaleźli;

 • 7 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Arni

  Myśle że bez powodu nie zjeżdza się w drzewo na prostym odcinku drogi

 • 6 6 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Arni

  a może po prostu stracił panowanie, z powodu nadmiernej prędkości.

 • 9 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jeszcze się obróci przeciw

  Świadkowi. Różnie, to bywa, a Policja świadka nie obroni.

 • 2 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Arni

  A może jednak nie ? wyprzedzając kolumnę aut trzeba raczej szybciej jechać i nie sądze że stracił panowanie jeżeli jesteś kierowcą to powinieneś coś wiedzieć na temat wyprzedzania

 • 5 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # masakra

  przeciez pisali ze to jakis golf mu wyjechal a jedno auto go zepchnelo z drogi!!! Nikt tego nie widzial nie mozliwe???!!!

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Policja nie miesza się w sprawy

  To świadkowie też nie. Proste.

 • 6 6 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Xyz

  Osoby które pomogły zostały przesłuchane. Więc świadkowie byli i powiedzieli jak było. 160km/h to chyba nie problem o nieszczęście. Więcej oleju w głowie by się przydało następnym razem a nie teraz chcą golfiarza na siłę ukarać.

 • 7 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Xyz

  A skąd masz takie informacje kto został przesłuchany i z jaką prędkością jechało audi?

 • 2 4 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Arni

  trzeba jechać szybciej, ale zgodnie z przepisami, a czy nie stracił panowania tego nie wiesz jak nie widziałeś zdarzenia.

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Xyz

  Książkę piszesz czy zbierasz info żeby zaszaponwać przy znajomych. Żal jak się to czyta i każdy mądrego udaje i własne teorie odnośnie wydarzenia układa.

 • 3 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Arni

  Owszem nie widziałem ale skoro ty widziałeś to powinieneś to powiedzieć na policji .

 • 2 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Xyz

  Skoro policja apeluje o zgłoszenie się świadków to znaczy że nikt! w tej sprawie nie został przesłuchany proste i czytaj ze zrozumieniem bo chyba nie bardzo wiesz pod jakim artykułem dodajesz komentarz NIE MA ŚWIADKÓW WYPADKU

 • 7 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Xyz

  Były przesłuchania a szukają dalej bo usłyszeli to czego nie chcieli usłyszeć czyli prawdę.

 • 20 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # prawda

  I to pokazuje ile warte jest ludzkie gadanie. Kozak w necie, p..a w świecie i taka jest prawda. Wszyscy wszystko wiedzą, a jak przychodzi pójść i złożyć proste zeznanie na policji to trzęsą dupami. I takie jest to nasze społeczeństwo. Zero odpowiedzialności, zero poczucia obowiązku. Ale plotkować, opowiadać głupoty, tworzyć jakieś legendy o jakichś osiłkach, którzy trzęsą całym województwem to pewnie. Co za problem zadzwonić na policję, albo pójść osobiście i powiedzieć: widziałem to i tamto. Dać to na papier i po sprawie. Jaki problem? Ale lepiej pieprzyć, że policja to i tamto. Nic się nie zmienia od na dupie siedzenia - to chyba z jakieś komedii słowa. Bardzo pasują tutaj.

 • 5 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

  każdy się boi wiadomo kogo, co do przesłuchań poszkodowanych - policja na 100% ich musiała przesłuchać tylko że nie zawsze się pamięta wszystko ze zdarzenia...

 • 1 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @prawda

  raz byłem świadkiem wypadku, głupi byłem i się zgłosiłem. Nigdy więcej tego nie zrobię. Dwie wizki, trzy rozprawy w miejscu oddalonym o 360km.

  Skoro na w sieci są informacje należy je zweryfikować, policja niech w końcu zacznie cokolwiek robić. Od kilku lat jest plaga kradzieży aut, co zrobiła policja ?

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # info

  widać nie wieszczycy czytają ten brukowiec.

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Niech opiszą incognito co widzieli.

  Szkoda, że nikt akurat nie miał włączonej kamerki. W tym przypadku miałoby to wartość dokumentu.

 • 5 9 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Nie pozdrawiam

  Ja jak ja słyszę te bzdury co tu piszą to mnie aż serce kłoje. Chciałam się wypowiedzieć na ten temat że jeśli pisząc te hejty to jest to zabawne w jakiś sposób bo nie rozumiem tego... A tak apropo najlepiej cała winę zepchnac na tego co sobie jechać VW bo chłopak który jechał audi jest nie winny. Tak tak bo przecież to audi jechał 160km/h nie VW i Audi zachaczylo o VW a nie odwrotnie. Żałosne. Może kierowca VW nie należy do spokojnej rodziny ale żal myślicie tak to Rompa nie to napewno jego wina. Żal dupe ściska..... Także pozdrawiam jadącego VW. Bar dz o spoko kumpel. Nie pozdrawiam hejtujacych i klamiacych świadków... Także miłego.

 • 1 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # mezo -prawda

  ty to napisał prawdę tak jest u nas

 • 7 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ....

  Prosta trasa nic z naprzeciwka nie jechało a Audi nagle zjeżdża prosto w drzewo, bardzo dziwne?

 • 7 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # yty

  Ktoś kiedyś szedł jako świadek potem chcieli z niego winnego zrobić w kartuzach :)

 • 2 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mikolaj

  Dlaczego nikt nie chce rozmawiać z Policją?!! Bo znając życie to Policjant. Walicie w mosty przepusty i wiele innych zeczy. A potem tak jak teraz nie ma winnych....!

 • 4 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @Edi

  Klniesz jak zawodowiec!!! A piszesz jak amator... pozdrawiam Cię GAMONIU ;)

 • 2 3 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Edi

  Widać ze to Ty jesteś amator nie potrafisz nawet złożyć kilku słów żeby się odgryźć ale jak każdy który pisze takie komentarze poziom inteligencji tragiczne dziwne ze umiesz ułożyć słowo w tym swoim powolnym i biednym toku myślenia

 • 0 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # info

  sami znawcy... idźcie na biegłych.

 • 8 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkaniec

  Przecież każdy to wie że TA rodzina czyli wiadomo która , i tak się dowie kto szedł na posterunek i wyśpiewał jak to było . A po co świadek później ma mieć powybijane szyby w domach lub niechcący podpalony dobytek przez braci

 • 3 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # .... do Edi

  Jak Audi przy wyprzedzaniu zahaczyłoby w Golfa to zacząłby hamować a nie prosto zjechać w drzewo,Audi nie było takie stare żeby rzucało go po całej drodze.

 • 4 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # tadzio

  Ciekawe czy podpalą gmach tv bo słyszałem że jedna ze stacji zainteresowała się braćmi i policją .

 • 4 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Sweg

  Ale co to za rodzina ? Nikt sobie z nimi nie radzi czy co ?

 • 2 2 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do sweg

  Już nie długo sobie poradzą.PIS górą

 • 3 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Sweg

  Nie będę tu mówił o poglądach politycznych , ale obserwuję sprawę od momentu zdarzenia .Poszkodowanym życzę powrotu do zdrowia , a świadkom mimo wszystko odwagi . Pozdrawiam

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do sweg

  Masz racje , odwagi ! szkoda że świadkowie jej nie mają ,nie można czekać , aż stanie się coś gorszego.

 • 3 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Sweg

  Nie zamierzam nikogo osądzać , jednak miejmy nadzieje ,ze będą odważni którzy powiedzą jak było..Sytuacja jest podejrzanie tajemnicza

 • 1 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do sweg

  No mnie też nie wolno osądzać , ale skoro są osoby które widziały jak było , to powinny to powiedzieć bo sytuacja naprawde wygląda tajemniczo

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tak

  Zbyt duża jest znieczulica , przecież ktoś mógł stracić życie .. ludzie

 • 2 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

  niektórzy piszą, że jechał 160km/h, skąd macie takie informacje?

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

  zamiast stchórzyć to się powinno pomóc, ciężko tak żyć w przeświadczeniu że wiesz coś ale boisz się powiedzieć...

 • 6 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # tv bolek

  telewizja już dawno się powinna zająć sprawami braci i układami z policją

 • 0 5 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do tv bolek

  walisz głupoty jak najęty zajmij się lepiej nad poprawą swojej inteligencji

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do tv bolek

  Czego się obawiasz skoro sprawa cie nie dotyczy

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jaja to sa

  A dlaczego się ich bać to są tylko ludzie

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hmm

  a po co komu kłopoty ?

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Obywatel

  Można zeznawać "na broszkę", - słuchawka przy uchu, tel, wyłączony i ....rozmowa trwa. Policja też
  może sobie sama z sobą pogadać i będzie przesłuchanie zaliczone.

 • 5 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Policja w Polsce ma taką renomę

  że lepiej udawać, że się niczego nie wie, nie widziało i nie słyszało.

 • 2 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # juki

  zamknąć ta rodzinę i będziemy wszyscy szczęśliwi

 • 3 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Dkdkdj

  Świadków nie ma,bo świadkowie się po prostu boją konsekwencji zeznania,osoby winne są nieobliczalne i nie wiadomo co moze przyjść im do głowy jako kara za naniesienie ich na policji,sama bym się bała.

 • 5 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Liko

  Standardowy odruch kierowcy, który prowadził akurat w tym przypadku audi, wyprzedzał ponoć ileś tam samochodów jadących w tym samym kierunku, a że auto szybkie to i przycisnął żeby zdążyć, niestety zapewne ktoś wpadł na taki sam pomysł jak on, ale nie upewnił się, że już ktoś wyprzedza lewym pasem wyjechał tuż przed audi, ten widząc (kierowca audi) co się dzieje zamiast walić w tego co mu wyjechał próbował go ominąć (prawie każdy kierowca ma taki odruch- próbuje ominąć przeszkodę) bo niestety prędkość była za duża aby wyhamować,a że była duża to nie zapanował nad gwałtownym manewrem i znalazł się tam gdzie znalazł. Takie widoczki są codziennością na drogach, i nie jest to jakaś nadzwyczajna i niespotykana sytuacja.
  Teraz pojawią się motocykliści na drogach i niejeden wbije się w lewy bok osobówki, bo ta postanowiła sobie wyprzedzić, lub skręcić bez upewnienia się że prawy pas jest zajęty.

 • 2 4 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Liko

  Nie byłeś na miejscu zdarzenia to proszę nie pisać wersji wymyślonej przez ciebie .

 • 4 7 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Znudzony

  Policja mnie przesłuchała i innych którzy tam byli. A szukają dalej bo rodzina chłopaka nie przyjmuje tej wersji do świadomości. I przestańcie pisać że niby wszyscy są zastraszeni bo to śmiech na sali, są tacy którzy się ich nie boją. Robicie z nich niewiadomo kogo. A chłopak z golfa jest NIEWINNY i policja już to wie.

 • 1 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # tadzio

  Aż jestem ciekawy jak to naprawde było

 • 1 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do znudzony

  A może ciebie tak zastraszyli że aż zapomniałeś jak było naprawdę ;)

 • 0 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do znudzony

  A tak naprawde to poczekajmy do zakończenia sprawy i wtedy mówcie kto winny a kto nie.

 • 3 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Liko

  Oczywiście chodziło mi o to że jadący prawym pasem, nie upewnili się że lewy jest wolny, tylko skręcają często sygnalizująć swój manewr skrętu w lewo, gdy już praktycznie zakończyli ten manewr, właczenie odrobine wcześniej kierunkowskazu naprawdę nie boli. Są i tacy którzy tłumaczą się że nie widzieli motocyklisty, bo za szybko jechał, osobówki bo za szybko jechała, ale nie zauważyć wozu strażackiego na sygnałach? - to tylko przykład jak kierowcy sie upewniają co do tego czy mogą zjechać na lewy pas, czy skręcić w lewo w inną droge gruntową czy na posesję.
  I owszem sytuacja jest zmyślona, ale najbardziej prawdopodobna. bo wyprzedzanie jest dla ludzi, którzy nie tylko są tego świadomi, ale myślą też za innych, szybki samochód to nie wszystko. Nie dalej jak tydzien temu w tym miejscu ktoś nakręcił film jak opel wyprzedzał sznur pojazdów, wtedy oplowi się udało, teraz ten sam manewr kierowcy audi się nie powiodło.

 • 1 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do Liko

  Zgadzam się ,są różne sytuacje na drodze ,ale jadąc prawym pasem powinien się upewnić czy już ktoś nie wyprzedza. i nie włącza się do ruchu przed kogoś kto już wyprzedza, nawet włączając kierunkowskaz.

 • 3 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Liko

  No widzisz, czyli żadnej sensacji nie ma, sytuacja jakich na drodze pełno, i dlatego piszę że zdarzenie wynikło z prozaicznych przyczyn. A doszukiwanie się jakiegoś spisku jest co najmniej śmieszne.

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Znudzony

  Ha ha ha... są ludzie na których ani nie dotkną a co dopiero żeby zastraszyć. Szczerość ponad wszystko.

 • 0 1 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # JKJ

  co to za bracia ? Piszecie tak jak by to był dawny Pruszków i Wołomin...

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do Vega

  masz racje!!!! a co policja????????? kompromitacja i hańba wstyd mi ze jestem polakiem!!!!!!! na
  układy nie ma rady!!!!!!!!!

 • 1 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # xawi

  DALTON FAMILY .... hehehe i wszystko jasne

 • 0 0 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # karczma

  jak działa mafia policyjna wielu wie i tyle w temacie...

 • 14 3 11 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # mieszkaniec gminy

  Policja musi się opierać na faktach zgromadzonych w materiale dowodowym a takimi są zeznania świadków. Jeśli ktoś widział przebieg zdarzenia powinien powiadomić o tym miejscową Policję i niepotrzebne jest pisanie o tym, że Policja nic nie zrobi, czy też o tym, że panuja jakieś układy. To świadek zdarzenia powinien zrobić wszystko by później móc powiedzieć " ja w tej sprawie wypełniłem mój obywatelki obowiązek i przekazałem Policji jak to było" Do tego wszystkiego taki świadek powinien sobie uświadomić, że skoro i on poruszał się tą trasą w tym momencie to równie dobrze i mu mogło się to przydażyć ( przy wyprzedzaniu bezpośrednio mogł zostać trącony jego samochód lub pośrednio mógł zostać uderzony przez wcześniej wspomniane AUDI gdyby to jednak odbiło się od drzewa i ponownie znalazło się na pasie samochodów, które wyprzedzało).
  Nie żyjemy w średniowieczu i kwesti jakiegokolwiek zastraszania nie powinniśmy się bać. Wszyscy znają tych braci R -obywatele, Policja Sąd (nie są anonimowi). Jeżeli doszłoby do prób zastraszania to próbę taką możnaby uznać za groźby karalne - których świadek napewno ma prawa obawiać się bo wszyscy znamy przecież szereg histori o huligańskich wybrykach tych braci.
  Apeluje o zdrowy rozsądek do świadków tego zdarzenia i złożenie stowonych zeznań bo życie mimo, iż chwili obecnej jest dla nas szczęsliwe to nigdy nie wiemy kiedy i my będziemy potrzebowali podobnej pomocy jak użytkownicy Audi.
  .......
  a tak już humorystycznie to w gminie mówią:
  - że tego VW to bracia R już dano pocieli na żyletki
  - że adwokata maja ze Szczecina, bo tu nikt z nimi nie chce mieć nic wspólnego
  - że mimo, iż to dorosłe chłopy to PuSte :) bo mają konkubiny z dzieciakiem wiec prawdopodobnie całą energię na głupoty przeznaczyli, wystrzelali sie za młodu i tereaz ślepaki pozostały ( swoją droga to te ich konkubiny to inteligencją też nie grzeszą trzymając się takich osiłków)

 • 1 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do/mieszkaniecgminy

  Końcówka to czysta prawda dobre!

 • 0 1 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Reko

  Zgadzam się ..

 • 0 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do mieszkaniec gminy

  Do twojej wiadomość to bracia R. cały czas jeżdżą czarnym golfem

 • 0 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do mieszkaniec gminy

  kim tak w ogole sa Ci bracia R? Co wejde na ten portal to wiekszosc osob o nich pisze, az mi glupio sie przyznac do tego,ze mieszkam tutaj wiele lat, jestem mloda, a nie wiem nawet jak Ci "slynni" bracia wygladaja.

 • 4 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # HYHY

  JAK WYSTAJĄ USZY ZA SZYBY TO ONI... ;D

 • 0 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkaniec gminy

  Uwazaj sobie co piszesz to ze mamy dzieci,to cie guwnooo interesuje kombinatorze

 • 2 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # tyberusza

  to może markowscy wydadzą swojego kolegę

 • 0 0 10 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Xyx321123

  Czemu ktoś usuwa komentarze o Grzegorzu Garskim ?!

 • 0 0 9 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # młody

  js chętny na alusy :D ktoś ma namiar

 • 0 0 9 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # kazi

  bo tylko mamy golfa :D i dwójkę w lpg 1.4 żeby mniej paliło :D

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo