Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Moda męska SM
 Reklama MebS Pracownia
Strony Internetowe

Policja podsumowuje długi weekend. Sporo wypadków i nietrzeźwych kierowców

Opublikowany: 2017-06-19 13:59 Autor: Wojciech Drewka

Miniony długi weekend na drogach powiatu kartuskiego nie należał do spokojnych. Doszło do kilku wypadków, zatrzymano też nietrzeźwych kierowców - rekordzista miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Dzierżążno

Nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci w Babim Dole i Kiełpinie. U 20-latka i 19-latka badanie wykazało 1 promil alkoholu. Zaś 26-latek zatrzymany w Kiełpinie miał w organizmie 2,2 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali też kierowców, którym sąd odebrał uprawnienia do prowadzenia pojazdów. W jednym przypadku kierowca miał nie wsiadać za kierownicę do 15 lipca br. Gdyby wytrzymał jeszcze miesiąc, nie miałby kłopotów. Teraz zaś będzie odpowiadał za złamanie sądowego zakazu.

Zdjęcie z wypadku na drodze krajowej nr 20. fot.OSP Hopowo

W miniony weekend niespokojnie było też na drogach. W Wyczechowie doszło w sobotę do wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego. Jak wynika z ustaleń policji, kierowca scani prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i dlatego najechał na tył renault. Do szpitala trafiła 33-letnia pasażerka osobówki.

Tego samego dnia w południe doszło do wypadku na trasie Przodkowo – Pomieczyno. 65-letni kierowca golfa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna doznał urazu twarzoczaszki i trafił do szpitala.

Z kolei w Borkowie na ul. Kartuskiej kierująca peugeotem zjechała na pobocze i wpadła do rowu. Kobieta nie potrafiła wyjaśnić czy zasnęła czy też zasłabła za kierownicą. Trafiła jednak do szpitala.

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [7]

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo