Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Reklama Auto Części SEBA
 Reklama Namioty Emko
Strony Internetowe

Policja prosi o kontakt świadków wypadku w Glinczu

Opublikowany: 2017-08-11 11:49 Autor: nadesłane

Komisariat Policji w Żukowie prosi o kontakt świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 16 czerwca br. około godziny 10:45 w rejonie ul. Wierzbowej w Glinczu (gm. Żukowo, droga krajowa nr 20).

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Stezyca

Z dotychczasowych ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem osobowym renault clio koloru srebrnego, jadąc z kierunku Żukowa potrącił rowerzystę, który wykonywał manewr zawracania. W następstwie doznanych obrażeń rowerzysta po kilku dniach zmarł w szpitalu.

Świadkowie, którzy widzieli wypadek, a w szczególności kobieta udzielająca pomocy rowerzyście, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Żukowie, z prowadzącym dochodzenie asp. szt. Tomaszem Kierznikiewiczem pod nr tel.: 58 685 21 90 lub dyżurnym KP Żukowo 58 685 21 70.

fot.archiwum/W.Drewka

(KPP Kartuzy)

REKLAMA

Komentarze do artykułu Komentarze [3]

  • 4 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # jaro11

    Nie za wczesnie policja szuka swiadkow zdazenia?Mija prawie dwa miesiace od wypadku,a policja dopiero teraz szuka swiadkow?Co robi policja?Nie widac patroli,nie ma ich tam gdzie trzeba.A no tak ,zapomnialem,pewnie szukaja kolejnej staruszki by skuc ja kajdankami za to ,ze ukradla z glodu bulke..Podaj im szystko na tacy , i tak nie potrafia z tego skozystac.Bezbronnego obywatela traktuja jak groznego przestepce,a ci,ktorzy stanowia naprawde niebezpieczna czesc spoleczenstwa poprostu sie boja jak tchurze.Najlepsze co im wychodzi to umazanie dochodzenia z powodu niewykrycia sprawcy.Wiem o czym pisze,bo zostal ostatnio zrabowany moj dom.Czas zrobic porzadek z ta formaja.

  • 0 2 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Patrole

    Fajnie by było jakby się w Glinczu częściej pojawiały. Nasza młodzież bardzo nudzi się w okolicach 22 i niszczy wspólne mienie.

  • 0 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Patrolll

    Zgadzam się z "Patrole". Młodzież w Glinczu zaczyna się nudzić coraz bardziej, czasami strach z dziecmi na plac zabaw iść

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo