Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Moda męska SM
Reklama SilverLove Kartuzy
Reklama Dekar

Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie pieszych

Opublikowany: 2018-03-16 10:10 Autor: Wojciech Drewka

Od dziś do poniedziałku trwa policyjna akcja pod hasłem "Pieszy". Funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie pieszych na drogach.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Dzierżążno

Jak informuje Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji, funkcjonariusze będą sprawdzać czy piesi poruszają się właściwą stroną drogi, czy noszą elementy odblaskowe po zmroku lub dbają o to, by być widocznymi na drodze. Akcja będzie trwać do 19 marca.

fot.archiwum/W.Drewka

REKLAMA

Komentarze do artykułu Komentarze [5]

 • 5 0 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Świeta krowa

  Do dziewczyny w okularach nie zachowuj się jak święta krowa nie znaczy to że masz przejście dla pieszych to masz pierwszeństwo zastanów się jak czasami jest ciężko wyhamować kilka ton .... Ty masz zaledwie kilka kg ...... sytuacja miała miejsce miedzy gm a elektrownią .

 • 2 2 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkanka

  W Sierakowicach Policjanci będą mieli mnóstwo pracy. Ludzie nieustannie przechodzą około 2m obok przejścia dla pieszych. Istny koszmar!!! Częściej psy i koty przechodzą prawidłowo przez przejście niż ludziska!!!

 • 0 0 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Super :)

  To może przejadą się w te tereny Sierakowic, gdzie są szkoły, gdzie nie ma jak przejść chodnikiem, bo auta są zaparkowane. Po jednym z moich telefonów dyspozytor stwierdził, że znak D-40 pozwala na parkowanie na chodnikach. A młodzież i dzieci niech sobie idą całą szosą, bo przecież mogą. Przejechać bezpiecznie też nie można. Do tego jeżdżą autobusy z dziećmi, ale co tam? Dobrze jest sobie własną działkę doszczętnie zabudować i 10 aut parkować na chodnikach, bo do parkingu przecież z 200 metrów, ale kto by szedł taki kawał drogi?

 • 2 0 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Quady

  Teraz piesi! A zaraz potem brać sie za Quady i wszystkie skutery i nie motorynki! Jak tylko zrobi sie ciepło nastąpi wysyp nieodpowiedzialnych ludzi na quladach jeżdżących chodnikami! I wszelkimi skrótami i ścieżkami przeznaczonymi dla pieszych! A o dzieciach na skuterach nie wspomnę! Żadnej wiedzy na temat ruchu drogowego! Gdzie sa rodzice?

 • 1 0 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ximxdidoj

  i pewnie będą rozdawać odblaski za darmo osoba które nie posiadają żadnego odblasku a ci i tak jak przyjdą do domu walną to do szafy i niech sobie leży , a piesi będą głupio się tłumaczyć ze oni to nie wiedzieli ze są nie widoczni po zmroku i jestem ciekawy ile będzie mandatów za brak odblasku pewnie zero

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo