Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Moda męska SM
Reklama SilverLove Kartuzy
Reklama SelaBike Kartuzy
Reklama Dekar

Sprawa napadu na bank w Żukowie. Policja prosi o pomoc posiadaczy kamer samochodowych

Opublikowany: 2018-03-12 12:23 Autor: Wojciech Drewka

Kartuska prosi o kontakt osoby, które w miniony czwartek, w godzinach popołudniowych przejeżdżały przez Żukowo, a mają w swoich samochodach zainstalowane kamerki. Chodzi o pomoc w ustaleniu sprawcy napadu na filię banku.

REKLAMA

Stacja Kontroli Pojazdów Stezyca

Póki co nie udało się jeszcze ustalić sprawcy napadu na filię banku w Żukowie przy ul. Książąt Pomorskich. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek 8 marca o godz. 14:15. Mężczyzna wszedł do placówki banku i grożąc pracującej tam kobiecie przedmiotem przypominającym broń zażądał pieniędzy. Otrzymał około 7 tys. zł i uciekł.

Jak informuje Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji, funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy napadu. Stąd apel do kierowców, którzy mają w swoich samochodach kamery, a przejeżdżali tego dnia przez Żukowo.

fot.W.Drewka

- Chodzi zwłaszcza o osoby, które przejeżdżały ul. Książąt Pomorskich, Gdyńską i Gdańską w godzinach od 13:45 do 14:30 i zarejestrowały ten przejazd na swoich samochodowych kamerkach – mówi Jarosława Krefta.

Kierowcy proszeni są o kontakt z policją pod nr tel. 997 lub 58 655 22 22.

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [10]

 • 15 1 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # interesujace

  A gdzie monitoring miejski ? Czy to tylko kolejna fikcja za którą ktoś zgarną kupę kasy a sprzedał gminie bubel który nie działa ?

 • 9 0 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # No to ładny tam mają monitoring

  I to jest prawidłowe zabezpieczenie banku...?

 • 10 2 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Krzysztof

  Choćbym miał to bym nie dał, bo bym musiał na każdą rozprawę jeździć i zeznawać. Miałem już tak i nikt mi nie zwrócił kosztów dojazdu ani dnia wolnego od pracy od dwóch lat.

 • 9 1 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Mieszkaniec wsi

  W tych trzech komentarzach zostało zawarte wszystko miasto zukowo i bank posiada fikcyjny monitoring czyli atrape to jest poprostu śmieszne a na dodatek nie każdy ma włączone w samochodach funkcje nagrywania to złodziej przyjdą po jeszcze .Jak mu tak dobrze poszlo.

 • 2 1 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # HDTV

  Ten apel trochę spóźniony, sa oczywiscie osoby które archiwizują swoje przejazdy, choć nie wiem po co, większość urządzeń nagrywających działa w pętli, a wątpię aby ktoś miał mozliwość rejestracji przez kilka dni, zazwyczaj jest to od kwadransu, do kilku godzin.

 • 7 4 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ania

  Krzysztof ma rację. Od znalezienia sprawcy jest policja. Niech sobie radzą sami. Kilka lat temu bylam swiadkiem pobicia. Nikt nie zainteresowal się moim straconym czasem, zszarganymi nerwami przez głuche telefony i groźby ze strony oskarżonego. Dzis bym się dwa razy zastanowila czy warto. Najwazniejsze, ze pracownicy nic sie nie stalo. Bank od kilku tysięcy nie zbiednieje, może to ich skłoni do zatrudnienia ochrony dla bezpieczenstwa swoich PIENIĘDZY i pracowników.

 • 3 1 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Nida

  Żeby w banku kamer nie było masakra

 • 5 1 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tttt

  A kamery na Żukowie to co nie działają przecież jest okamerowane

 • 1 2 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # A ja bym dał kamery

  policja ma za zadanie dotrzeć do informacji, która pozwoli aresztować sprawcę. A kamerki to jedna z dobrych opcji. A jeśli chodzi o anonimowość to sam byłem świadkiem - moje miejsce zamieszkania i numer telefonu były utajnione. Tak jest teraz z każdym świadkiem. Więc luz

 • 1 2 2 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do A ja bym dał kamery

  Utajnienie danych nie zawsze działa. Jak ktoś bardzo chce się dowiedzieć, kto go pogrążył to się dowie. Ludzie są przekupni. W tych czasach nie ma czegoś takiego jak anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.

REKLAMA

Odpowiedzialny za słowo