Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Dowiedz się jak znaleźć swojego "anioła biznesu"

Opublikowany: 2011-08-30 11:47 Autor: nadesłane

Agencja Rozwoju Pomorza SA już od ponad roku realizuje projekt europejski, którego celem jest pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych pomiędzy autorami ciekawych pomysłów biznesowych a prywatnymi inwestorami – aniołami biznesu, posiadającymi kapitał na realizację najbardziej interesujących przedsięwzięć.

REKLAMA

 Reklama Bat

W ramach projektu organizujemy bezpłatne szkolenie pn. „Anioły Biznesu są wśród nas – przygotuj się do spotkania z inwestorem”. Skierowane jest do autorów ciekawych pomysłów biznesowych i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z aniołami biznesu.

Eksperci szczegółowo opowiedzą m.in. o rynku business angels i venture capital, etapach oraz warunkach inwestowania, jak profesjonalnie przygotować dokumentację inwestycyjną prowadzić negocjacje z inwestorem.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 13 września 2011 r. i 27 września 2011 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A., przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku (budynek A3, sala nr 005).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego do Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy ul. Arkońskiej 6/ budynek A3 w Gdańsku lub przesłać na numer faxu 58 301 13 41, bądź przesłać skan na adres email: inwestornia@arp.gda.pl. Uczestnictwo w spotkaniu w dn. 13 września należy zgłosić do 6 września, natomiast do 20 września czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu w dn. 27 września.

Więcej informacji o szkoleniu znajduje się na stronie: inwestornia.pl-.

(ARP)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 0 0 7 lat temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Krecik

    To ciekawe, gdyż dotychczas biznes kojarzył mi się raczej z ciemną stroną mocy. Jak się już nim anioły zajęły, to znaczy, że i w niebie coś nie tak.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.