Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Megaloteria zakończona. W Dzierżążnie wylosowali samochód!

Opublikowany: 2013-08-29 15:54 Autor: nadesłane

W ramach MEGALOTERI w MARKECIE KABE GROSZEK w Dzierżążnie padła główna nagroda. Samochód SKODA CITIGO wygrała i odebrała pani Aleksandra z Gdańska, która wzięła udział w konkursie i zrobiła zakupy w Markecie KABE. Wręczenie samochodów odbyło się 29 marca w salonie SKODY w Warszawie.

Market Kabe w Sieci Groszek w Dzierżążnie zaprosił do wspólnej zabawy swoich wszystkich klientów na MEGALOTERIĘ po sąsiedzku. Co miesiąc do wygrania było 20 samochodów Skoda Citigo. Łącznie aż 100 samochodów przez pięć miesięcy! W MARKECIE KABE GROSZEK w Dzierżążnie samochód SKODA CITIGO wygrała i odebrała pani Aleksandra z Gdańska, a w MARKECIE KABE GROSZEK w Nowej Karczmie pan Zbigniew także z Gdańska. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Wkrótce nowe konkursy! Zapraszamy do udziału.

Już od ponad roku Market Kabe w sieci groszek oferuje swoim klientom szeroki wybór mięsa, wędlin, nabiału, artykułów spożywczych, monopolowych, przemysłowych i chemicznych oraz upominki i zabawki za przystępną cenę. Poza stałym asortymentem Market wprowadził również ciepłe dania z pieca, takie jak: kurczak z rożna, hod dog parówka, tost XXL oraz ciepłe bułeczki, chleby i słodkie ciastka.

Można też nabyć codzienną prasę, zapłacić rachunki, zapłacić za zakupy kartą, doładować telefon i zostać posiadaczem Karty Stałego Klienta, a także nabyć kupony LOTTO! Market stawia nacisk na jak najlepszą jakość obsługi klienta i zadowolenia z zakupów.

(aktual. 04.04.2014 r.)

KABE MARKET w sieci Groszek
Dzierżążno ul. Kartuska (nowy budynek obok Klubu Blue Star)
Godziny otwarcia:
pon – sob 6:00 – 22:00
niedziela 9:00- 21:00
Tel: 58 736 60 67; e-mail: krzysztofbertling@wp.pl