Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Auto na abonament - teraz także na Kaszubach

Opublikowany: 2017-01-03 14:14 Autor: nadesłane

12 zł dziennie za używanie nowego samochodu? Czemu nie! Niezwykle popularna i ekonomiczna forma długoterminowego wynajmu samochodów dostępna jest już również na Kaszubach! Wszystko za sprawą nowej spółki PolskaFlota.eu, której siedziba mieści się w Borkowie, koło Żukowa.

Samochody dostępne „od ręki”, z bardzo niską ratą miesięczną, bez oceny zdolności kredytowej BiK i zaświadczeń ZUS i US. Dla każdego od 19 roku życia!

fot. nadesłane

Czym jest auto na abonament? Kierowca korzystający z takiego rozwiązania otrzymuje nowy fabrycznie pojazd, użytkuje go jak własny i opłaca miesięczny abonament jak za telefon komórkowy czy telewizję. Na tym jednak nie kończą się zalety takiego rozwiązania.

- W ramach umowy kierowca ma możliwość skorzystania z wyboru abonamentu w różnych wariantach. Gwarantuje mu on użytkowanie pojazdu wraz z pełną obsługą finansowania, ubezpieczeniową i serwisową – podkreśla Wojciech Suwik, dyrektor zarządzający spółki Polska Flota. – Kierowca nie ponosi zatem opłat związanych z przeglądami pojazdu, jego ubezpieczeniem, wymianą oleju czy klocków hamulcowych.

Po okresie spłaty i użytkowania kierowca może bezkosztowo wymienić pojazd na nowy. To nowoczesna i niezwykle wygodna forma użytkowania samochodu. Co więcej, w parze z komfortem idą atrakcyjne ceny. Pojazdy w abonamencie dostępne są już w kwocie od 385 zł/msc!

Więcej szczegółów na stronach www.polskaflota.eu oraz pod numerem 534-801-801 i mailem info@polskaflota.eu oraz w siedzibie Polskiej Floty w Borkowie (k. Żukowa) przy ul. Radosnej 7.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane