Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Rewolucja piwna w Żukowie. W Sklepie u Michała kupisz świeże piwo z nalewaka

Opublikowany: 2017-03-17 14:27 Autor: nadesłane

Od paru lat na polskim rynku ma miejsce piwna rewolucja, uznanie zyskują polskie piwa kraftowe i rzemieślnicze. W Sklepie u Michała w Żukowie znajduje się nie tylko wiele rodzajów tego trunku, ale też jedyny w okolicy kran do nalewania świeżego piwa "z beczki do buteleczki".

Sklep u Michała w Żukowie jako jedyny w okolicy posiada specjalistyczne urządzenie – kran do nalewania świeżego piwa z beczki do butelek. Ten sposób sprzedawania piwa jest od dawna znany i ma ugruntowaną pozycję nie tylko w Europie (Niemcy, Litwa, Włochy, Ukraina), ale dotarł również na kontynent amerykański.

fot. M.Dz.

Świeże piwo z beczki nalewane jest w warunkach próżniowych bezpośrednio do butelki. Smak, aromat świeżego, zimnego piwa z beczki jest zupełnie inny od tego sprzedawanego w szklanych butelkach i posiadającego bardzo długi okres przydatności do spożycia. Rozwiązanie to z pewnością spodoba się wszystkim zwolennikom „piwnej rewolucji”, którą obserwuje się na polskim rynku już od kilku lat.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

Specjalistyczny nalewak, który znajduje się w sklepie, nie tylko służy do nalewania piwa, ale również wina, cydru czy napojów bezalkoholowych takich jak kwas chlebowy lub lemoniada.

Prawdziwi smakosze mogą znaleźć w Sklepie u Michała wiele piw kraftowych w atrakcyjnych cenach. Sklep ma bogatą ofertę piw z kilkudziesięciu znanych i tych mniej znanych polskich i zagranicznych browarów.

fot. M.Dz.

Sklep u Michała
ul. Gdyńska 37, Żukowo

Czynny od poniedziałku do soboty: 05:00 – 23:00
W niedzielę: 11:00 – 23:00

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

Nawet niewielka ilość napoju alkoholowego szkodzi zdrowiu kobiet w ciąży i jest niebezpieczna dla kierowców. Napoje alkoholowe przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.