Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Sklep "U Michała" zaprasza do udziału w konkursie!

Opublikowany: 2017-04-07 14:43 Autor: redakcja

W Sklepie u Michała w Żukowie znajduje się nie tylko wiele rodzajów tego trunku, ale też jedyny w okolicy kran do nalewania świeżego piwa "z beczki do buteleczki". Sklep "U Michała" zaprasza do udziału w konkursie - do wygrania dwie 5 litrowe beczki Kościerski Keller.

Sklep u Michała w Żukowie zaprasza wszystkich stałych i nowych klientów do zabawy na Facebooku. Do wygrania są aż dwie pięciolitrowe beczki piwa Kościerski Keller. Nagrody wylosowane zostaną spośród osób, które polubią i udostępnią facebookowy profil sklepu

W komentarzu należy wpisać nazwę kościerskiego piwa. Losowanie nagród odbędzie się 17 kwietnia br. Nazwiska zwycięzców zostaną podane na facebooku. Po odbiór nagród należy się osobiście do Sklepu „U Michała”.

Konkurs wyłącznie dla osób pełnoletnich

Sklep u Michała w Żukowie jako jedyny w okolicy posiada specjalistyczne urządzenie – kran do nalewania świeżego piwa z beczki do butelek. Ten sposób sprzedawania piwa jest od dawna znany i ma ugruntowaną pozycję nie tylko w Europie (Niemcy, Litwa, Włochy, Ukraina), ale dotarł również na kontynent amerykański.

fot. M.Dz.

Świeże piwo z beczki nalewane jest w warunkach próżniowych bezpośrednio do butelki. Smak, aromat świeżego, zimnego piwa z beczki jest zupełnie inny od tego sprzedawanego w szklanych butelkach i posiadającego bardzo długi okres przydatności do spożycia. Rozwiązanie to z pewnością spodoba się wszystkim zwolennikom „piwnej rewolucji”, którą obserwuje się na polskim rynku już od kilku lat. Specjalistyczny nalewak, który znajduje się w sklepie, nie tylko służy do nalewania piwa, ale również wina, cydru czy napojów bezalkoholowych takich jak kwas chlebowy lub lemoniada.

Prawdziwi smakosze mogą znaleźć w Sklepie u Michała wiele piw kraftowych i rzemieślniczych w atrakcyjnych cenach. Sklep ma bogatą ofertę piw z kilkudziesięciu znanych i tych mniej znanych polskich i zagranicznych browarów.

fot. M.Dz.

fot. M.Dz.

Sklep u Michała
ul. Gdyńska 37, Żukowo

Czynny od poniedziałku do soboty: 05:00 – 23:00
W niedzielę: 11:00 – 23:00

Nawet niewielka ilość napoju alkoholowego szkodzi zdrowiu kobiet w ciąży i jest niebezpieczna dla kierowców. Napoje alkoholowe przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.