Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Zamówienia w jednym palcu

Opublikowany: 2017-04-07 13:28 Autor: nadesłane

Restauracja Gonzalez, jako pierwsza w regionie uruchomiła własną aplikację mobilną, dzięki której w wygodny sposób zamówicie dowolne danie z możliwością odbioru osobistego lub dowozu w dowolne miejsce.

Gonzalez niedawno uruchomił nową stronę www.gonzalez.pl, która nie tylko pozwala zamówić wybrane danie z karty menu ale również dowolnie je zmodyfikować.

Mając świadomość, że Klienci nie zawsze mają dostęp do komputera a korzystanie z rozbudowanych stron internetowych na ekranach telefonów może być problematyczne, Gonzalez postanowił ułatwić zamawianie ulubionych dań sympatykom swojej kuchni.

Aplikacja umożliwia dowolny wybór dodatków do każdej z pizzy oraz do większości dań obiadowych, modyfikując każde danie natychmiast widzimy ile ono będzie kosztowało a zamówienie możemy odebrać w jednej z dwóch restauracji lub poprosić o dowóz pod wskazany adres w Kartuzach lub okolicach.

Dzięki możliwości dokonania płatności przez aplikację nie musimy posiadać przy sobie gotówki w momencie odbioru dań a fakt, że dostawę zamówienia możemy następnie skierować pod dowolnie wskazany adres ( Kartuzy i okolice) sprawia, że dzięki aplikacji możemy zrobić komuś smakowity prezent ;-)

Aplikacja Gonzalez pozwalała nam również śledzić nowości, promocje o raz konkursy, które odbywają się w restauracji. Mając ją na swoim telefonie zostaniemy o nich powiadomieni po przez powiadomienie.

Niezwykle przydatną opcją jest również możliwość ponownego zamówienia wcześniejszych dań, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu, szczególnie w przypadku indywidualnie skomponowanych pizz lub dań.

Gonzalez pomyślał również o nowych klientach, którzy mogą nie wiedzieć jak trafić do restauracji – dzięki wbudowanej nawigacji aplikacja poprowadzi ich do wybranej restauracji lub pozwoli szybko wykonać połączenie telefoniczne w sprawie zamówienia.

Aplikacja dostępna jest od dzisiaj w sklepie google play, znajdziecie ją klikając na link lub wpisując „Restauracja Gonzalez” w pasku wyszukiwania.

Dodatkowo z pośród osób, które zainstalują Gonzalez wylosowane zostaną 4 bony o wartości 50 złotych na dania z restauracji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.gonzalez.pl oraz na facebooku.

Aplikację można pobrać na urządzenia pracujące na systemie android ze sklepu Google Play