Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Bezpłatna nauka zawodu bez matury w Kartuzach w szkole M@TRIX

Opublikowany: 2017-06-29 15:02 Autor: nadesłane

Policealna Szkoła dla Dorosłych M@TRIX w Kartuzach umożliwia kontynuację nauki w systemie zaocznym osobom z wykształceniem średnim, ale nie koniecznie posiadającym świadectwo maturalne.

fot.nadesłane

M@TRIX jest jedną z nielicznych szkół, która nie rozprasza swojej działalności na wiele oddziałów, ale skupia się na zgromadzeniu w jednym mieście starannie wyselekcjonowanej kadry pedagogicznej, która zagwarantuje wysoki poziom kształcenia.

Jak podkreślają nauczyciele szkoły, ich celem jest kształcenie w zawodach, które dają absolwentom możliwość zatrudnienia i awansu na rynkach pracy w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej. Wychodzą zatem naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy i wspomagają rozwój ścieżki kariery zawodowej przyszłych pracowników.

Policealna Szkoła dla Dorosłych M@TRIX oferuje BEZPŁATNĄ naukę na kierunkach:

  • Technik Administracji
  • Technik BHP
  • Technik Ekonomista
  • Technik Informatyk
  • Technik Organizacji Reklamy
  • Technik Turystyki Wiejskiej (nadaje uprawnienia rolnicze)
  • Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia (strzelnica,samoobrona)
  • Technik Rachunkowości

Szkoła kształci w systemie zaocznym, idealnym dla osób pracujących. Zjazdy odbywają się co drugi tydzień, a zajęcia odbywają się w piątki (godz. 16.00 – 20.00) i w soboty (godz.8.00 – 16.30).

Placówka posiada uprawnienia Szkoły Publicznej dające możliwość wystawiania zaświadczeń o pobieraniu nauki do instytucji: ZUS, KRUS, GOPS, PCPR. Słuchacze otrzymują legitymacje szkolne uprawniające między innymi do zniżek na przejazdy komunikacyjne, wejścia do kin, teatrów, muzeum oraz imprez sportowych.

Lokalizacja oraz oferta szkoły konkuruje z placówkami z innych miejscowości ponieważ daje możliwość zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy przeznaczonych na dojazdy chociażby do Trójmiasta, dając jednocześnie szansę na zdobycie kwalifikacji oraz doświadczenia w wybranym zawodzie w Kartuzach w bliskim i przyjaznym otoczeniu.

Aby zostać słuchaczem Szkoły M@TRIX należy posiadać wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana).

fot.nadesłane

Rekrutacja do Szkoły odbywa się bezpośrednio w sekretariacie szkoły na ul. Klasztornej 4 w Kartuzach lub za pośrednictwem zgłoszenia internetowego na stronie www.matrix.szkola.pl.

Ponieważ decyduje kolejność zgłoszeń istnieje również możliwość dwutygodniowej rezerwacji miejsca na liście słuchaczy telefonicznie pod nr 728 83 85 85.

Warto się śpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona a chętnych słuchaczy przybywa z dnia na dzień.

ZAPRASZAMY

Klasztorna 4
83-300 Kartuzy
woj. pomorskie
www.matrix.szkola.pl