Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Pożyczka pozabankowa – wygodnie i szybko

Opublikowany: 2017-06-20 10:59 Autor: nadesłane

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Rozważ pożyczkę pozabankową, którą możesz wziąć przez internet. Nie wymaga ona wielu formalności, a pieniądze na konto trafiają niedługo po złożeniu wniosku.

Jeśli mądrze wybierzesz firmę pożyczkową i dobrze oszacujesz swoje możliwości finansowe, nie podejmujesz większego ryzyka. A korzyści możesz mieć całkiem sporo – wyjedziesz na upragnione wakacje, kupisz samochód czy wyremontujesz mieszkanie. Taka pożyczka ma sporo zalet. Oto one:

Jak najmniej formalności

Pożyczka pozabankowa przez internet jest bardzo łatwa do zrealizowania. Warto odwiedzić provident.pl aby zapoznać się z ofertą. Nie trzeba nigdzie dostarczać szeregu dokumentów. Nie musisz też dłużej czekać na decyzję czy pieniądze zostały ci przyznane. Wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, potrzebny będzie także adres e-mail, numer telefonu komórkowego, rachunek bankowy i stały dochód. Siadasz zatem do komputera i wypełniasz formularz dostępny na stronie firmy udzielającej pożyczek. Do takiego wniosku wpisuje się zazwyczaj tylko podstawowe informacje, czyli dane osobowe, kontaktowe i finansowe oraz numer rachunku bankowego, na który ma trafić kwota pożyczki. Potem wystarczy już tylko zweryfikować numer telefonu, e-mail oraz wykonać przelew weryfikacyjny, który wymagany jest przez firmy pożyczkowe (zazwyczaj jest to 1 grosz lub 1 złoty).

fot.nadesłane

Szybkie pieniądze

To właśnie głównie brak skomplikowanych procedur i dokumentów, których dostarczenia wymagają banki udzielając kredytów, sprawia, że czas decyzji o przyznaniu pożyczki skraca się do minimum. Pieniądze na twoim koncie też powinny pojawić się jak najszybciej. Choć to już zależy od banku, w którym masz konto i tego, kiedy w danym banku księgowane są przelewy. Niemniej jednak pieniądze trafią na twoje konto najpóźniej następnego dnia.

Pożyczki dla wszystkich

O pożyczkę internetową może ubiegać się niemal każdy, kto jest pełnoletni i posiada polskie obywatelstwo. Dla firm udzielających pożyczek nie jest istotne, czy masz już wysoki kredyt w banku, jeśli tylko regularnie spłacasz raty. Niektóre firmy pożyczkowe sprawdzą cię w BIG-u (Biuro Informacji Gospodarczej), skąd dowiedzą się czy nie zalegasz z płatnościami rachunków, opłat abonamentowych, rat itp.

Dyskrecja

Pożyczka pozabankowa przez internet gwarantuje też większą anonimowość. Nie musi nikt o niej wiedzieć. Wniosek wypełniasz przez internet, a pieniądze w krótkim czasie trafiają na wskazane przez ciebie konto. Nie ma więc konieczności, aby o zaciąganej przez ciebie pożyczce dowiedział się ktokolwiek inny.

Wygodna spłata i możliwość przedłużenia jej terminu

Biorąc pożyczkę pozabankową sam decydujesz o wysokości raty. Możesz ją obniżyć, wydłużając okres spłaty. Z jednej strony jest to spora zaleta, z drugiej jednak skutkuje to tym, że koszty pożyczki pozabankowej są wyższe niż standardowego kredytu zaciąganego w banku. Firmy udzielające szybkich internetowych pożyczek mają wyższe prowizje i oprocentowanie. Dlatego decydując się na taką pożyczkę koniecznie sprawdź, jakie są jej całkowite koszty i poszukaj najkorzystniejszej dla siebie oferty.

Jeśli będziesz miał kłopoty z terminową spłatą większość firm udzielających pożyczek pozwoli ci na wydłużenie tego czasu. Zazwyczaj jednak wiąże się to z dodatkowym, dość dużym, kosztem, dlatego też lepiej przemyśl dobrze swoje możliwości finansowe tak, by jak najtrafniej ocenić czas spłaty danej kwoty.