Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

W Kartuzach przy ulicy Gdańskiej "wyrosła" palma

Opublikowany: 2017-06-02 16:15 Autor: Iza Landowska

Sklep ogrodniczy "Premium" w Kartuzach przy ulicy Gdańskiej zapewnia profesjonalne wsparcie dla osób, które projektują, budują lub wykonują prace w ogrodzie. Teraz swój ogród możesz również zamienić w egzotyczną wyspę na której na wyciągnięcie ręki "rosną" palmy.

W sklepie ogrodniczym Premium w Kartuzach znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do stworzenia pięknego ogrodu, tarasu, balkonu, altanki lub otoczenia domu. W ofercie znajduje się nie tylko sprzęt ogrodowy, ale również oświetlenie, meble ogrodowe i dekoracje, promienniki ciepła oraz piece i grille.

Oferujemy również deski tarasowe, nowoczesne podkłady kolejowe, fontanny, donice, lampy ledowe, a także wysokiej klasy sztuczną trawę. Teraz do szerokiej gamy roślinności ozdobnej dołączyły również palmy, dzięki którym można stworzyć własną egzotyczną wyspę w swoim ogrodzie.

fot. Wojciech Drewka

Kule i donice LED, nadają się zarówno do wnętrz jak i ogrodów. Wszystkie produkty pokryte są trwałym materiałem, który zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi bez względu na warunki atmosferyczne, posiadają piloty do zmiany kolorów, a niektóre również bezprzewodowe podstawy ładowania.

Sklep Premium oferuje również beton architektoniczny własnej produkcji. Beton architektoniczny jest materiałem trwałym, pozwalającym na stylowe wykończenie wnętrz.

Deski tarasowe – panele WPC to produkt, który wypiera klasyczne panele drewniane, ponieważ jest o wiele trwalszy. Systemy paneli kompozytowych charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością oraz pięknym wyglądem przez wiele lat. Zachowują właściwości i kolor bez konieczności konserwacji olejami czy lakierami, w odróżnieniu do paneli drewnianych nie są też narażone na działanie szkodników.

fot. Wojciech Drewka

Wszystko to można zamówić również za pośrednictwem sklepu internetowego premiumkartuzy.pl. Co istotne, cały asortyment dostępny jest na miejscu.

Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojego ogrodu
SKLEP OGRODNICZY PREMIUM

Kartuzy, ul. Gdańska 29
tel.: 58 681 05 26

www.premiumkartuzy.pl

fot. Wojciech Drewka

fot. Wojciech Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka