Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Wakacyjne zakupy w Markecie Kabe

Opublikowany: 2017-07-05 12:31 Autor: redakcja

Market Kabe, który już od ponad pięciu lat dba o najwyższą jakość produktów dla swoich klientów, niedawno zmienił swój wizerunek i wprowadził nowości. Jest najlepiej zaopatrzonym sklepem w okolicy. Dlatego teraz zaprasza wszystkich na promocyjne zakupy wakacyjne.

Market KABE oferuje szeroki wybór mięsa, wędlin, nabiału, artykułów spożywczych, monopolowych, przemysłowych i chemicznych. Znajdziesz tu również upominki, zabawki oraz prasę. W sklepie można opłacić rachunki, istnieje również możliwość płatności kartą, zakupu doładowania telefonu, moje rachunki, kupony LOTTO oraz Karty Stałego Klienta! Jeżeli zbierasz punkty za zakupy możesz wygrać i wybrać sobie atrakcyjne nagrody.

Wakacyjne zakupy

Teraz zapraszamy również na typowo wakacyjne zakupy. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko co potrzebne do grillowania, biwakowania, plażowania i innych form wypoczynku.

fot.W.Drewka

Nie tylko Market KABE w Dzierżążnie, ale również Market KABE w Nowej Karczmie zaprasza na zakupy w pełnym asortymencie. Dodatkowo obok sklepu w Nowej Karczmie znajduje się Plac Zabaw SMYK dla dzieci, więc rodzice spokojne mogą zrobić zakupy zostawiając pociechy pod miłą i troskliwą opieką.

Plac Zabaw SMYK to bezpieczne i nowoczesne miejsce dla dzieci w różnym wieku. Małpi gaj, basen z kulkami, zjeżdżalnia, gry multimedialne oraz wiele innych atrakcji pozwolą dzieciom na aktywne spędzenie czasu. Organizujemy także niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

KABE MARKET
Dzierżążno ul. Kartuska (nowy budynek obok Klubu Blue Star)
Godziny otwarcia:
pon – sob 6:00 – 22:00
niedziela 9:00- 21:00
Tel: 58 736 60 67

Plac Zabaw SMYK w Centrum Handlowym KABE
w Nowej Karczmie
Dla dzieci w wieku od 2 lat do 12 lat, czynne codziennie od 9:00 – 18:00.
Zadzwoń

791 999 210

Zapraszamy