Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

GALILEO studio – centrum rozrywki, obsługa imprez i atrakcje na każdą okazję

Opublikowany: 2017-08-17 12:04 Autor: nadesłane

Profesjonalna obsługa imprez, animacje i kinderbale dla dzieci, balony z helem, wynajęcie mikołaja, świat mega baniek mydlanych, wata cukrowa, fontanny czekoladowe, zamek dmuchany, usługi spikerskie, pokazy fajerwerków, piniaty urodzinowe i weselne – to tylko niektóre atrakcje i usługi, które oferuje GALILEO studio.

fot.nadesłane

Profesjonalna firma zajmującą się organizacją eventów GALILEO studio to prawdziwe centrum rozrywki na każdej imprezie! GALILEO studio z siedzibą w Kiełpinie k. Kartuz, może swoim Klientom zaoferować konkurencyjne ceny i jakość usług na najwyższym poziomie. Do atutów firmy należy także zaliczyć elastyczne podejście i łatwą komunikację. Z nami po prostu nie ma czasu na nudę i każda impreza kończy się sukcesem!

Najmocniejszym punktem firmy jest kompleksowa organizacja wszelkich imprez dla dzieci i z ich udziałem oraz dziesiątki wspaniałych atrakcji i animacji.

fot.nadesłane

GALILEO studio specjalizuje się w organizacji:

  • kinderbali
  • imprez mikołajkowych i karnawałowych
  • zapewnieniu atrakcji dla dzieci – urodzinki, Komunie Święte, Wesela, festyny, pikniki, promocje…
  • usługach konferansjerskich – prowadzimy bankiety, festiwale, festyny, imprezy sportowe
  • wizytach mikołaja
  • organizacji eventów sportowych i rozrywkowych od A-Z

fot.nadesłane

Atrakcje dla dzieci

Niezwykle ciekawe, autorskie programy i scenariusze animacyjne, pełne niezapomnianych wrażeń, integracji, radości i co ważne – nauki. Wspaniałe atrakcje idealne są na pikniki, festyny, festiwale, warsztaty czy wesela. W trakcie animacji dla dzieci znajdą Państwo mnóstwo nowatorskich i najmodniejszych atrakcji, np. świat mega baniek mydlanych, malowanie twarzy, gigantyczne klocki, stanowisko strzelania z łuku, formowanie różnych kształtów z baloników, wirujące talerze, zabawy z chustą klauza i z długich kolorowych tunelach, pinia ta party, watę cukrową, fontanny czekoladowe, zabawy i pokazy z suchym lodem, wieloosobowe narty, i wiele innych, często niespotykanych rozwiązań. Zabawę oczywiście prowadzą animatorzy i wodzireje, w kolorowych przebraniach, którzy mają wieloletnie doświadczenie pedagogiczne.

fot.nadesłane

Coś na wesela?

GALILEO studio jest także miejscem odwiedzin dla osób, które zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. To dla nich firma ma przygotowaną specjalną ofertę niepowtarzalnych atrakcji ślubnych i weselnych, jak chociażby: szereg efektów pirotechnicznych (fajerwerki), wypuszczanie balonów z helem, animatorzy dla dzieci i wiele innych ciekawych atrakcji.

fot.nadesłane

Magiczne urodzinki Twojego dziecka

Każdego kto chce zrobić wspaniały prezent urodzinowy swojemu dziecku, zachęcamy do powierzenia imprezy urodzinowej właśnie nam! Dzięki nam solenizant i jego goście przeżyją niesamowity czas zabawy wypełnionej emocjami. Może zamiast tortu – fontanna czekoladowa? Albo wizyta specjalnego gościa czyli Kubusia Puchatka? Dzieci będą zachwycone! Dostosowujemy się technicznie do każdego miejsca: salon, sala zabaw, świetlica, sala szkolna, ogród, a może pokój dziecka? Zimą czy latem? Dla nas to bez znaczenia. Nie mamy także ograniczeń dotyczących liczby dzieci. W pakiecie standardowym wszystkie najmodniejsze atrakcje i żadnych dodatkowych opłat!

fot.nadesłane

Oferujemy się także na festyny, pikniki, akcje promocyjne, warsztaty oraz jako opieka nad dziećmi podczas imprez dla dorosłych.

GALILEO studio współpracuje z Klientem indywidualnym, firmami (m.in. restauracje, sale bankietowe) szkołami, przedszkolami oraz każdą inną instytucją. Dynamicznie rozwijamy naszą firmę poprzez polepszanie jakości naszego sprzętu i własnych umiejętności.

Balony z helem na każdą okazję!

Napełniamy i wypuszczamy balony wypełnione helem na każdej imprezie! Poczta balonowa, napełnianie balonów  helem już od kilu sztuk, balony dla dzieci, balony z helem na wesele, na koncerty, jubileusze, chrzciny, urodzinki, roczek, wszelkie dekoracje balonowe. W naszej ofercie także napełnianie dowolnej ilości balonów na każdą uroczystość. Korzystamy z włoskich balonów najlepszej jakości.

Dowozimy pęki balonów na każdą okazję!

fot.nadesłane

Istnieje także możliwość pompowania balonów z helem w miejscu wskazanym przez Klienta lub odbiór osobisty w siedzibie firmy. Korzystamy także, że specjalnych żeli uszczelniających, dzięki którym balony dłużej utrzymują się w powietrzu. Zamówienia na balony z helem przyjmowane są telefonicznie bądź mailowo.

Wszystkich zainteresowanych usługami firmy odsyłamy na naszą stronę internatową www.galileo-studio.pl. Zapraszamy do współpracy, kontaktu osobistego lub mailowego.
Zlecenia realizujemy głównie na terenie Kaszub – Kartuzy, Żukowo, Kościerzyna, Sierakowice, Lębork teren Trójmiasta i cały obszar woj. Pomorskiego, Mazur i Kujaw.

Szybki kontakt:
tel. 510-555-033
www.galileo-studio.pl
biuro@galileo-studio.pl
Kiełpino ok.Kartuz

fot.nadesłane