Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Sierakowice. Nowa przychodnia - Medicus Clinic - już działa!

Opublikowany: 2017-08-25 14:11 Autor: nadesłane

Kompleksowa opieka stomatologiczna, nowoczesna pracownia RTG, poradnia ortopedyczna czy endokrynologiczna to tylko część oferty centrum Medicus Clinic otwartego w Sierakowicach.

Mieszkańcy Sierakowic i okolic zyskali dostęp do lekarzy specjalistów! Za sprawą nowo powstałego centrum Medicus Clinic nie trzeba już szukać specjalistycznych porad w Trójmieście. O nowej przychodni w Sierakowicach opowiada jej właścicielka Agnieszka Nowicka.

fot. Reklama4you

Skąd pomysł na klinikę w Sierakowicach?

W pewnym sensie jest to nasza odpowiedź na potrzeby zwykłych mieszkańców Sierakowic i okolicznych miejscowości. Komfort i łatwość dostępu do lekarza specjalisty jest niezwykle ważna. Chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne pacjentom. Jestem rodowitą mieszkanką Kaszub. Pochodzę z Puzdrowa. Ten region jest mi szczególnie bliski. Wiele lat temu wyjechałam na studia, potem odbywałam rozmaite staże i praktyki lekarskie w celu zdobycia specjalizacji. Jednak przez te wszystkie lata w głębi serca czułam, że to właśnie Kaszuby są moim domem i to tu chcę leczyć chorych.

Jakiego rodzaju usługi medyczne oferuje Medicus Clinic?

Medicus Clinic to miejsce łączące jednocześnie medycynę i stomatologię. Startujemy, ale już teraz oferujemy konsultacje ortopedy, internisty, dietetyka, diabetologa i endokrynologa. Cały czas nawiązujemy współpracę z kolejnymi wykwalifikowanymi specjalistami. Docelowo chcemy skupić lekarzy specjalistów z niemalże każdej dziedziny medycyny.

Wiele osób zainteresuje na pewno oferta stomatologiczna

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Posiadamy świetne zaplecze diagnostyczne, dysponujemy nowoczesną pracownią RTG, a gabinety wyposażone są w sprzęt wysokiej klasy. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Bo stomatologia to nie tylko wypełnianie ubytków, ale także ortodoncja, chirurgia czy protetyka. Aparaty na zęby, protezy, nowoczesne implanty, mosty, korony i licówki to tylko część wachlarza proponowanych przez nas usług. Przyznam się, że protetyka to mój konik. Nic nie sprawia mi większej satysfakcji jak nowy, piękny uśmiech moich pacjentów. Widzieć czyjeś zadowolenie z dobrze wykonanej pracy to naprawdę wspaniałe uczucie.

fot. Reklama4you

W tym co Pani robi widać wiele pasji…

To prawda. Chciałabym, aby nasi pacjenci czuli się u nas dobrze i otrzymywali pomoc na najwyższym poziomie. Nasza praca to nie tylko wykonywanie określonych czynności, lecz przede wszystkim pomoc innemu człowiekowi. Na tym zależy nam najbardziej. Wszyscy wiemy, że nie zawsze łatwo jest uzyskać pomoc lekarza specjalisty. Wyjazd np. do diabetologa czy endokrynologa, do których z zasady bardzo trudno się dostać, wiązał się często z całodzienną wyprawą do Trójmiasta. Mamy nadzieję, że bliskość Medicis Clinic w znacznym stopniu poprawi jakość życia pacjentów.

W Sierakowicach działa Kaszubskie Centrum Medyczne – będziecie konkurować z tą placówką?

Kaszubskie Centrum Medyczne to wspaniała instytucja. Jesteśmy dumni, że sąsiadujemy z tak prężnie działającą przychodnią. Absolutnie nie chcemy z nią konkurować. Zależy nam na współpracy i dialogu, czymś w rodzaju dopełnienia oferty Kaszubskiego Centrum Medycznego, ponieważ przyświeca nam wspólny cel jakim jest dobro pacjentów.

fot. Reklama4you

fot. Reklama4you

fot. Reklama4you

Specjalizacje w Medicus Clinic:

Ortopedia
Internista
Dietetyka
Diabetologia
Endokrynologia dziecięca

Szczegóły na:
medicus-clinic.pl
facebook

fot. Reklama4you

Informacja i rejestracja
Tel. 537 900 337
ul. Podgórna 4
Sierakowice
kontakt@medicus-clinic.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9.00 – 20.00
sob: 9.00 – 13.00