Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Banino – idylla odkryta po latach?

Opublikowany: 2017-09-08 08:43 Autor: nadesłane

Od dawna w nieruchomościowych kuluarach trójmiejskiego świata deweloperów mówi się o rozległych planach mieszkaniowego zagospodarowania Banina. I nic w tym dziwnego – miejscowość jest przecież niezwykle atrakcyjna nie tylko ze względu na swoje kaszubskie korzenie, sielską atmosferę, spokój, ciszę oraz zdrowe powietrze, ale przede wszystkim ze względu na swoje dogodne, bliskie Gdańskowi, położenie oraz atrakcyjne ceny gruntów.

I tak oto właśnie w Baninie powstaje nowe osiedle domków mieszkalnych, na które chętnych wciąż znajduje się wielu. Jednak dlaczego owa inwestycja okazuje się być aż tak interesująca dla potencjalnych kupców domów? Warto bliżej przyjrzeć się specyfice przedsięwzięcia Dom Moich Marzeń.

Po pierwsze lokalizacja – dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową i życiową z Trójmiastem umiejscowienie Banina jest trafione w dziesiątkę. Podróż samochodem do centralnego serca Gdańska Głównego zajmuje niecałe 30 minut, co stanowi bardzo dobry wynik, mając na względzie fakt, że często trasy pokonywane przez tramwaje i autobusy są dłuższe i bardziej czasochłonne.

Po drugie – cena! Oferta nowych domów w Baninie to istna okazja dla każdego, kto chce nabyć swoje własne gniazdko za niewygórowaną kwotę. Ponadto Dom Moich Marzeń w Baninie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi młodych, którzy chcą rozpocząć samodzielne życie już we własnych czterech ścianach – oferta łączy się z rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, z którego warto skorzystać.

Po trzecie komfort, który może zapewnić jedynie mniejsza, spokojna miejscowość, zapewniająca odpoczynek, relaks na łonie natury i piękne widoki za oknami. W Baninie można zamknąć oczy i zapomnieć o zgiełku i wyścigu wielkiego świata Trójmiasta. Warto zastanowić się nad tym głębiej – taka inwestycja może nieść ze sobą darmową terapię antystresową dla wszystkich tych, którzy na co dzień żyją w pędzie i są bardzo aktywni życiowo!

Po czwarte – wygląd. Galeria, jaką prezentuje strona internetowa domów w Baninie, po prostu zachwyca! Przedstawione wizualizacje oraz zdjęcia gotowych już budynków są dowodem nowoczesności i dobrego stylu, w jakim zostały one stworzone i przygotowane dla swoich przyszłych mieszkańców. Kto z nas nie chciałby żyć w pięknym domu z ogrodem zwieńczonym zieloną, soczystą trawą?

Inwestycja Dom Moich Marzeń w Baninie to oferta dla tych, którzy chcą żyć aktywnie, jednocześnie mając swój własny zakątek spokoju. Przedsięwzięciem powinni zainteresować się głównie ci, którzy pragną mieć wielkie miasto na wyciągnięcie ręki, nie rezygnując tym samym z tworzenia własnego sacrum i bezpiecznej oazy poza granicami szumu i chaosu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://dommoichmarzen.eu/oferta

fot.nadesłane