Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Zamów wysokiej jakości ekogroszek przez internet. Dostawa w 48 godzin!

Opublikowany: 2017-09-14 11:33 Autor: nadesłane

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami, więc już teraz warto zadbać o opał odpowiedniej jakości. Wysokiej jakości ekogroszek – EKOBRAN oferuje firma Chemikals sp. z o.o., która jest właścicielem Logistic Terminal Braniewo. Co ważne - dostawę tego rodzaju węgla można zamówić przez internet.

Wbrew powszechnie panującej opinii ekogroszek to nie tylko węgiel o ziarnach w określonym rozmiarze – od 5 do 25 mm. Właściwy ekogroszek to produkt charakteryzujący się odpowiednimi parametrami gwarantującymi bezawaryjną i bezproblemową pracę pieca retortowego.

Kliknij, aby przejść do strony.

- Wieloletnie obserwacje rynku ekogroszku w Polsce utwierdziły nas w przekonaniu, że występuje na nim znaczny niedobór dobrego gatunkowo paliwa do kotłów retortowych, które gwarantowałoby długookresową stabilność parametrów – mówi Alicja Paszulewicz, specjalista ds. sprzedaży w firmie Chemikals sp. z o.o. – Luka ta zapełniana jest przez różnego rodzaju mieszanki węgli o diametralnie różnych właściwościach powodując u użytkowników znaczne niezadowolenie.

Z tego względu firma zdecydowała się wprowadzić na rynek własną markę ekogroszku – EKOBRAN. Powstaje on z węgla pochodzącego z Syberii. Po wydobyciu jest on poddawany obróbce płukania w ciężkiej cieczy, pozbawiającej go zanieczyszczeń skalnych, będących częstą przyczyn awarii podajników i pieców retortowych. Dzięki temu finalny produkt – EKOBRAN jest wolny od zanieczyszczeń, a szczególnie kamienia. Podczas dalszej obróbki węgiel jest kruszony, a następnie odsiewany do wymaganych rozmiarów.

fot.ekobran.pl

Największe zalety ekogroszku EKOBRAN:

  • Granulacja 5 – 25 mm
  • Ciepło spalania ~27 MJ/kg
  • Wartość opałowa (w stanie roboczym) 24 – 25 MJ/kg
  • Zawartość popiołu (w stanie roboczym) do 10 %
  • Zawartość siarki całkowitej (w stanie roboczym) do 0,5 %
  • Liczba Rogi w zakresie 0-3 ; węgiel z kategorii Niespiekalny
  • Temperatura mięknienia min. 1200 °C
  • doskonały stosunek jakości do ceny

Ekogroszek EKOBRAN pakowany jest w wygodne worki po 25 kg. Osoby zainteresowane dostawą, mogą dokonać zamówienia przez Internet. Wystarczy wejść na stronę ekobran.pl. Czas realizacji to 48 godz.

fot.ekobran.pl

fot.ekobran.pl

fot.ekobran.pl

Kontakt
Chemikals Sp. zo.o.
Braniewo, Siedlisko 8

SKLEP INTERNETOWY i ZAMÓWIENIA DETALICZNE
tel: 55 620 87 24
biuro@ekobran.pl