Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Rozdają darmowe pożyczki

Opublikowany: 2017-11-13 10:03 Autor: nadesłane

Pożyczki przez internet w wysokości 1500 zł na 30 dni zupełnie za darmo to propozycja firmy ViaSms.pl specjalizującej się udzielaniu szybkich pożyczek online. Propozycja skierowana jest do wszystkich nowych klientów, którzy skorzystają z pierwszej pożyczki za 0 złotych. Aby otrzymać nieoprocentowaną gotówkę na dowolny cel wystarczy tylko posiadać dowód osobisty i wypełnić prosty wniosek pożyczkowy dostępny na serwisie internetowym.

fot.nadesłane

Darmowe pożyczki przez internet w ViaSms.pl

Darmowe pożyczki przez internet oferują możliwość uzyskania szybkiego wsparcia gotówkowego nawet w ciągu 15 minut bez konieczności wychodzenia z domu. Pożyczki internetowe udzielane są błyskawicznie i wygodne, a środki finansowe przelewane są praktycznie od ręki bezpośrednio na nasze konto bankowe. Pierwsza darmowa pożyczka online to możliwość pożyczenia całkowicie bez żadnych opłat ani prowizji środków finansowych w wysokości nawet 1500 złotych. Pożyczka gotówkowa w ViaSms.pl dostępna jest bez zaświadczeń i formalności, a do jej otrzymania wystarczy dowód osobisty, konto w banku oraz telefon komórkowy. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, aby firma pożyczkowa nie naliczyła żadnego oprocentowania z tytułu udostępnienia nam gotówki jest konieczność spłaty pożyczonych środków w terminie wynoszącym 30 dni.

Co należy zrobić, aby pożyczyć więcej niż 1500 złotych?

Mimo, że pierwsza pożyczka udzielana na promocyjnych warunkach została ograniczona do kwoty 1500 złotych to istnieje możliwość sięgnięcia nawet po kwotę 4000 złotych, pod warunkiem, że staniemy się stałym klientem instytucji pozabankowej i będziemy terminowo regulowali zaciągane zobowiązania finansowe. Klient powracający ma bowiem możliwość otrzymania dużo wyższej kwoty pożyczki od nowego klienta, który dopiero rozpoczyna współpracę z firmą pożyczkową. Większość firm pozabankowych specjalizujących się w szybkim pożyczaniu bez formalności, zanim udzieli klientowi pożyczki na maksymalną kwotę będzie chciała sprawić jego rzetelność w spłatach mniejszych pożyczek. Po terminowej spłacie każdej kolejnej pożyczki limit środków możliwych do uzyskania na dowód osobisty będzie systematycznie zwiększany.

Należy jednak pamiętać, że pożyczki pozabankowe w swej naturze są mikropożyczkami udzielanymi na relatywnie krótki czas i pod tym względem nie konkurują z kredytami bankowymi. Zasadnicza różnica dotyczy średniej wysokości pożyczki oraz średniego czasu trwania umowy. W przypadku pożyczek chwilówek jest to zazwyczaj kwota do kilku tysięcy złotych udostępniana na okres 1 miesiąca. W przypadku kredytów bankowych okres ten jest zazwyczaj dłuższy i wynosi najczęściej kilkanaście miesięcy, a średnia kwota kredytu oscyluje wokół 8000 złotych. Rynek pozabankowy jest zatem komplementarny i uzupełnia ofertę banków.

Czy łatwo otrzymać darmową pożyczkę?

Pożyczki pozabankowe są najłatwiejszymi w uzyskaniu i najbardziej dostępnymi pożyczkami gotówkowymi na rynku. Cała procedura z wzięciem takiej szybkiej pożyczki na dowód odbywa się przez internet, czyli bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić prosty formularz pożyczkowy dostępny za pośrednictwem serwisu www.viasms.pl i uzupełnić go o podstawowe dane. Nie są wymagane żadne zaświadczenia ani dokumenty potwierdzające wysokość naszych zarobków. Nie trzeba również przedstawiać umowy o pracę. Wystarczy złożyć jedynie oświadczenie o posiadaniu dochodu umożliwiającego spłatę pożyczki w terminie.
Istotnym czynnikiem mającym wpływ na przyznanie nam darmowej pierwszej pożyczki ma nasza wiarygodność kredytowa, czyli to jaką wypracowaliśmy sobie historię kredytową. Firma pożyczkowa zasięgnie informacji o naszym wcześniejszym zadłużeniu finansowym, a przede wszystkim będzie ją interesowało czy rzetelnie spłacaliśmy wszelkie posiadane kredyty gotówkowe lub pożyczki ratalne. Posłużą do tego zapytania skierowane do bazy BIK czy biur informacji gospodarczych. Osoby będące dłużnikami figurującymi na listach KRD mogą mieć problem w otrzymaniu darmowej pożyczki w instytucji pozabankowej.

Warto pamiętać, że o darmowe pożyczki pozabankowe mogę starać się również osoby zadłużone pod warunkiem, że radzą sobie w terminowych spłatach posiadanych zobowiązań finansowych. Więcej na ten temat znajdziemy w artykule: Pożyczka przez internet – weź ją za darmo.

fot.nadesłane