Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Salon Sukien Ślubnych Langoria zaprasza na otwarcie

Opublikowany: 2017-11-08 11:10 Autor: nadesłane

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. To dzień w którym wszystkie szczegóły muszą być doskonale zaplanowane i pieczołowicie dobrane. Salon Sukien Ślubnych Langoria pragnie sprawić by dzień Twojego ślubu stał się spełnieniem nawet najbardziej wysublimowanych marzeń.

fot.nadesłane

Najważniejszym celem jest zapewnienie każdej Panny Młodej wyjątkowego wyglądu w tak ważnym dla Niej dniu.Dlatego też w naszej ofercie zawsze znajdują się kolekcje zgodne z najnowszymi trendami mody ślubnej, zarówno pod względem wzornictwa, jak i użytych materiałów.

Okazja do radości

Najnowsze kolekcje zaprojektowane z najwyższej jakości tkanin, bogate w subtelne wzory tworzone z wyczuciem stylu, niewątpliwie odkryją naturalne piękno kobiety i sprawią, że Twój ślub będzie wyjątkowy.

Dbamy również o to, aby obsługa w naszych salonach była nie tylko uprzejma ale również kompetentna.

Prezentacja naszych kolekcji w corocznych targach ślubnych wzmacnia naszą pozycję na rynku wpływając na ogromne zainteresowanie naszymi produktami.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem takich marek jak: Agora, Afrodyta, Adriana Alier by Rosa Clara.

Profesjonalna obsługa, doświadczenie w projektowaniu i lata praktyki umacniają nas na lokalnym rynku.

fot.nadesłane

Nie tylko Trójmiasto

Nasze klientki to nie tylko mieszkanki Trójmiasta. Przyjeżdżają do Nas panie z rejonu Kaszub a także z zagranicy co świadczy o tym, że nasze suknie jak i przyjazna atmosfera panująca w salonie warte są tego by przyjeżdżać z daleka.

Rodzinna atmosfera

Wejdź do naszego salonu, panuje tu rodzinny klimat. Staramy się by nasze klientki nie czuły stresu związanego z tak ważnym dla nich dniem. Pomagamy podjąć decyzję o zakupie swojej wymarzonej sukni by Panna Młoda olśniła narzeczonego a sama czuła się w sukni pięknie a zarazem swobodnie.

Pracownia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientek, stworzona została pracownia krawiecka, gdzie realizowane są zamówienia na indywidualne projekty sukien ślubnych i wieczorowych z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

fot.nadesłane

Nasz salon
Salon Sukien Ślubnych Langoria
80-229 Gdańsk-Wrzeszcz,
ul. Grunwaldzka 28/3
609 000 970
salon@langoria.pl

fot.nadesłane

fot.nadesłane