Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Brak pomysłu na świąteczny prezent? Zapraszamy do Drukarni Eco Druk w Kartuzach

Opublikowany: 2017-12-06 10:21 Autor: nadesłane

Drukarnia wielkoformatowa Eco-druk jest ekspresową drukarnią cyfrową. Nasza nowa lokalizacja mieści się w Kartuzach, przy ul. Dworcowej 9. Produkujemy najtańsze w mieście gadżety reklamowe pokazując, że najlepsza jakość nie musi być droga! Nie szukaj prezentów w internecie, przyjdź do nas i przekonaj się o jakości i niskiej cenie naszych produktów.

fot.M.Dzienisz

Jako drukarnia z wieloletnim doświadczeniem cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, dlatego też często współpracujemy z instytucjami publicznymi takimi jak szkoły czy przedszkola oraz firmami prywatnymi wykonując zlecenia w produkcji gadżetów reklamowych czy nadruków na odzież.

fot.M.Dzienisz

Oferta cyfrowej drukarni Eco Druk

Wykonujemy fototapety, foto obrazy na płótnie, gadżety ze zdjęciem m.in. kubki, koszulki, poduszki, puzzle maskotki itp. Doceniamy zdanie klienta i rozwinęliśmy ofertę o naklejki dekoracyjne na ściany, witryny sklepowe jak również samochody. Z naszej oferty skorzystać mogą nie tylko osoby prywatne ale też i firmy – drukujemy ulotki,wizytówki i plakaty na promocję własnej działalności czy też eventu.

fot.M.Dzienisz

fot.M.Dzienisz

fot.M.Dzienisz

Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe w naszej firmie wykonywane są na wysokojakościowych ploterach. Sprzęt w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą pozwala sprostać największym oczekiwaniom. Idealne przejścia tonalne i trwałość wydruków są dla nas najważniejsze.

fot.nadesłane

fot.nadesłane

Niepowtarzalny upominek na Święta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu i stworzenia wyjątkowego i spersonalizowanego prezentu dla bliskiej osoby. Dla tych którzy nie maja możliwości osobistego przyjścia zapraszamy na nasza stronę DrukarniaKartuzy na Facebooku gdzie mogą państwo składać zamówienia przez internet.
Oferujemy odbiór w sklepie lub wysyłkę w wybrane przez państwa miejsce.

Pozostała oferta

Nasz sklep zajmuje się również sprzedażą e-papierosów i wszystkiego co z tym związane. Znajdziecie tutaj liquidy, a także aromaty do e-papierosa o różnych pojemnościach oraz fantazyjnych zapachach. Oczywiście oferujemy zarówno pojedyncze elektroniczne urządzenia do palenia jak też zestawy w atrakcyjnych cenach.

fot.M.Dzienisz

fot.M.Dzienisz

fot.M.Dzienisz

fot.M.Dzienisz

Współpraca i projekty

Naszymi klientami są takie firmy jak: Bemol, Instytut Urody Prestige czy Salon Fryzjerski u Sylwka i wielu innych lokalnych i nie tylko lokalnych przedsiębiorców.
Od wielu lat wspieramy WOŚP oraz jako sponsor pomagamy w kiermaszach świątecznych poprzez produkcję gadżetów na licytację. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy koszulki na „GOLDEN HILL FESTIWAL” oraz „Klasyczniej z KASZEBE MUSIC FESTIVAL”, byliśmy też mocno zaangażowani w organizację imprez kulturalnych jak np. DANCE FIRE FESTIVAL 2017 w Kiełpinie czy turniej EURO DZIECIAKI 2016 w Kartuzach. Współpracujemy z lokalnymi agencjami reklamowymi/eventowymi takimi jak np. Reklama4You czy Bemol Event i chętnie nawiążemy współpracę z kolejnymi.

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.nadesłane

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SKLEPU I SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

Drukarnia Wielkoformatowa Eco Druk

83-300 Kartuzy
ul.Dworcowa 9
(obok sklepu „Koszałka”)
tel.782-167-872
tel.785-229-558
DrukarniaKartuzy

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.nadesłane