Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Wielka loteria delikatesów Max Xavier. Do wygrania wakacje i inne nagrody!

Opublikowany: 2017-12-11 16:13 Autor: nadesłane

W delikatesach Max Xavier wystartowała loteria paragonowa, w której wygrać można atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 60 zł, wypełnić bon konkursowy i poczekać na losowanie.

W sieci delikatesów Max Xavier rozpoczęła się wielka loteria, w której każdy ma szanse na wspaniałe nagrody: konsolę Xbox One, telewizor LG 43’’, lodówkę Samsung, robot kuchenny Kenwood oraz bon na wymarzone wakacje o wartości 5000 zł.

Wystarczy, że w dniach 8.12.2017 – 8.02.2018 zrobicie zakupy w jednym ze sklepów sieci Max Xavier za minimum 60 zł i wypełnicie bon konkursowy, który otrzymacie od kasjerki.

Lista nagród znajduje się w regulaminie

LISTA SKLEPÓW MAX XAVIER

Żukowo, ul. Gdyńska 51
58 680 02 07
zukowo-gdynska@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Żukowo, ul. Armii Krajowej 33
58 680 02 07
zukowo-krajowej@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Banino, ul. Lotnicze 62
58 681 06 25
banino@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Gdynia, ul. Tuwima 10
58 669 00 12
gdynia-tuwima@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Gdynia, ul. Kmdr Z. Horyda 30a
508 164 991
gdynia-horyda@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Kowale, ul. Guderskiego 2e
58 300 09 97
kowale@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Straszyn, ul. Starogardzka 45
58 682 03 40
straszyn@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Tczew, ul. Armii Krajowej 35
tczew@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Straszyn, ul. Kmdr Kazimierza Kraszewskiego 1
572 283 343
straszyn2@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 21.30
Niedziela: 9.00 – 18.00

Gdańsk Morena, ul. Żylewicza 2
799 081 566
gdansk-morena@maxxavier.pl
Pon – Sb: 6.30 – 22.00
Niedziela: 9.00 – 20.00

Regulamin loterii dostępny jest w wymienionych sklepach oraz na stronie www.maxxavier.pl