Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Aryton z nowym sklepem i kolekcją na każdą kieszeń

Opublikowany: 2018-01-20 17:13 Autor: redakcja

Firma Aryton z Chmielna oddała do użytku swój zmodernizowany sklep przy ul. Młyńskiej 5 w Chmielnie. To miejsce z zupełnie nową przestrzenią oraz ofertą skierowaną do szerokiego grona klientów.

Dotychczasowy sklep marki Patrizia Aryton funkcjonował około 20 lat jako sklep przyfabryczny, więc przyszła pora na modernizację. Powstało miejsce o zupełnie nowej koncepcji. Sklep podzielono na kilka stref: strefa nowych kolekcji, strefa dobrych cen, strefa akcesoriów krawieckich, strefa relaksu oraz szycia na miarę.

W pierwszej oferowane są najnowsze produkty marki Parizia Aryton, prezentowane są nowe kolekcje. W strefie dobrych cen znajdą się produkty dla szerokiego grona klientów, głównie z poprzednich sezonów jak i końcówki kolekcji oraz prototyp, które nie zostały wdrożone do kolekcji. Jak podkreśla Patrycja Cierocka, dyrektor kreatywna Patrizia Aryton, chodzi o zachęcenie lokalnej społeczności do zakupów w sklepie, który do tej pory kojarzył się z wysokimi cenami.

fot.W.Drewka

- Tak naprawdę mamy w swojej ofercie rzeczy na każdą kieszeń i są to produkty bardzo wysokiej jakości – mówi Patrycia Cierocka. – Zależy nam na tym, by w naszym sklepie znalazła coś dla siebie matka i córka. Chcemy prezentować zarówno nasze najnowsze kolekcje, rzeczy dla klientów o szczególnych wymaganiach, jak i produkty dla osób, które cenią sobie dobrą jakość przy relatywnie niskiej cenie.

Propozycją dla panów jest strefa komfortu. To miejsce, gdzie można napić się kawy, obejrzeć telewizję, ale jednocześnie pomóc partnerce w wyborze kreacji. W sklepie cały czas słychać też specjalnie przygotowaną dla klientów muzykę. Patrizia Aryton oferuje również szycie na miarę, więc w nowym sklepie każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę w tym zakresie.

Nowy salon marki Patrizia Aryton czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 oraz w soboty od 9.00 – 15.00.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka