Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Przedszkolandia-nowe przedszkole w Baninie zaprasza dzieci i rodziców.

Opublikowany: 2018-01-11 10:06 Autor: nadesłane

Z radością podejmiemy pracę z Państwa dzieckiem i rodziną. Stworzyliśmy nasze przedszkole w pięknej lokalizacji Banina – w pobliżu Parku, posiadamy swój własny ogród i plac zabaw. Budynek jest po generalnym remoncie a przedszkole oraz teren dookoła jest monitorowany by zadbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Jednym z naszych najważniejszych celów jest stworzenie wesołego, wypełnionego wyjątkową atmosferą miejsca, spełniającego najwyższe standardy edukacyjne i standardy bezpieczeństwa.

Opracowane z pomocą rodziców, tworzy się niepowtarzalne miejsce w którym zostaną zapewnione najlepsze możliwości rozwoju dla naszych pociech. Nowoczesne sale stymulują do nauki nauki i zachęcają do rozwoju indywidualnych zainteresowań.

Podstawą naszego przedszkola jest szacunek do dziecka jako odrębnej istoty ludzkiej, która ma swoje pragnienia, potrzeby i swój indywidualny plan rozwoju. Wspieramy jej rozwój korzystając z metody Montessori, która stawia na samodzielność dziecka i szacunek dla jego indywidualnego tempa rozwoju oraz na naukę przez doświadczenie.

fot.nadesłane

W Przedszkolandii dbamy o to, aby nasi mali podopieczni byli bezpieczni, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Wyposażamy sale w proste drewniane meble pamiętając jednocześnie o miłej, przyjemnej kolorystyce. Staramy się również pobudzać dziecięcą wyobraźnię w imię zasady „im mniej tym więcej”. Używamy drewnianych zabawek ekologicznych, ograniczamy w nich liczbę rozpraszających dzieci kolorów i wzorów oraz eliminujemy elementy z plastiku czy innych nieorganicznych materiałów. Wracamy do zapomnianych już dzisiaj szmacianych lalek i tradycyjnych misiaków pamiętając o tym, że dzieci kochają to, co miękkie i przytulne. Tworzymy piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych. Posiadamy wspaniałe zabawki edukacyjne, które trudno znaleźć w innych przedszkolach.

fot.nadesłane

W salach aktywnej zabawy dzieci mogą korzystać z miękkich bezpiecznych kształtek, torów przeszkód czy basenów z piłeczkami. Na zajęciach muzycznych nasi podopieczni korzystają z profesjonalnych instrumentów.

Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w Przedszkolandii był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny,by maluszki mogły docenić i czerpać radość z codziennej zabawy i edukacji.

Zespół Przedszkolandia pozdrawia
www.przedszkolandiabanino.com.pl
facebook/ przedszkolandia banino
513031070
ul. Lipowa 4
80-297 Banino

fot.nadesłane