Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Miłość -nowa dekoratornia ślubna zaprasza!

Opublikowany: 2018-02-09 10:09 Autor: nadesłane

Organizacja uroczystości weselnych wiąże się nie tylko z wyborem sali bankietowej, zespołu muzycznego, czy wykwintnego menu. Coraz większy nacisk kładzie się na wystrój sali i dodatków, które nadają weselu odpowiedni klimat i szyk. Warto powierzyć to profesjonalistom w dziedzinie piękna i… Miłości!

Miłość Dekoracje Ślubne to profesjonalna firma zajmująca się kompleksowym wystrojem sal weselnych, imprez okolicznościowych, a także świadczy usługi wynajmu poszczególnych dekoracji.

Zapraszamy do współpracy!

fot.nadesłane

Świadczymy usługi kompleksowej dekoracji podczas wydarzeń takich jak:

  • Śluby
  • Urodziny (osiemnastki, czterdziestki itp.)
  • Komunie
  • Chrzciny
  • Rocznice ślubu
  • Imprezy firmowe i wiele innych

Ponadto umożliwiamy wynajem poszczególnych dekoracji. W ofercie m.in. pokrowce na krzesła, ścianki dekoracyjne za parą młodą, podświetlane napisy love, eleganckie plany stołów, świeczniki, wazony, lampiony etc.

Profesjonalizm, niezwykła inwencja, wyczucie smaku i gustu, indywidualne podejście do każdego klienta – to tylko niektóre cechy, które charakteryzują naszą firmę. W swojej pracy używamy produktów najwyższej jakości. Śledzimy najnowsze trendy, kładziemy nacisk na ciągły rozwój, a w konsekwencji dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci podczas swojej uroczystości czuli się wyjątkowo i otaczali się w niepowtarzalnej scenerii, która na zawsze zapadnie w pamięci gości.

PROMOCJA !
Zarezerwuj termin kompleksowej dekoracji do końca lutego 2018 i
skorzystaj z rabatu -10% od całej kwoty!

Zapraszamy do kontaktu!

Znajdż nas na Facebooku!
www.facebook.com/miloscdekoracje