Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Dni Otwartych Markiz 2018 w salonie MAXI w Żukowie

Opublikowany: 2018-04-06 13:49 Autor: nadesłane

Dni Otwartych Markiz to największe wydarzenie w Polsce. Kolejna już czwarta odsłona corocznego wydarzenia związanego z pergolami, markizami, żaglami tarasowymi i dachami szklanymi odbędzie się również w Żukowie w Firmie MAXI.

Już 13 i 14 kwietnia podczas Dni Otwartych Markiz po raz kolejny będzie można też odwiedzić w Żukowie firmę Maxi. Organizator Grupa TOP prezentuje rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą korzystać ze swoich tarasów wtedy, kiedy tylko mają na to ochotę, nie tylko latem. Grupa TOP inspiruje i dzieli się wiedzą swoich ekspertów. Dlatego już po raz czwarty zapraszają do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami osłon tarasowych.

W tym roku Firma Maxi wraz z grupą TOP przygotowała dla Was również mnóstwo atrakcji:

  • inspiracje dla domu, tarasu czy balkonu,
  • konsultacje z ekspertami,
  • specjalną przestrzeń dla naszych najmłodszych gości,
  • niepowtarzalne okazje, wyjątkowe oferty i gratisy.

Firma Maxi zaprasza -WSTĘP WOLNY!
P.P.H.U. „MAXI” Roman Grzenia
ul. Gdańska 64
Żukowo
Tel. (58) 580-50-02 tel. kom. 604-285-990

Wszystkie informacje również na facebooku


Dzięki propagowaniu najnowszych rozwiązań odpowiadających na indywidualne potrzeby, wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno profesjonalistów, jak i klientów. Rośnie też nieustannie rozpoznawalność akcji, która określana jest jako kultowe wydarzenie w branży. Moc inspiracji z zakresu aktualnych trendów, poznanie najbogatszej na rynku oferty zadaszeń tarasowych i konsultacje z ekspertami to tylko niektóre korzyści udziału w akcji, wskazywane przez uczestników.

Kluczowym czynnikiem powodzenia akcji odbywających się już od czterech lat jest bliska i sprawna współpraca z dostawcami, dzięki której proces projektowania, prezentacji oferty oraz sprzedaży stoi na najwyższym poziomie. Dobre relacje z kluczowymi producentami w branży to również gwarancja ciągłego podnoszenia kompetencji, a co za tym idzie – zapewnienia klientom fachowego poradnictwa.

Efektem Dni Otwartych Markiz są liczne, ciekawe realizacje już wykonane dla klientów. Firmy Grupy TOP notują wyjątkowe zainteresowanie klientów, szczególnie z uwagi na popularność rozwiązań pergoli.

Fot. archiwum Dni Otwarte 2017

Fot. archiwum Dni Otwarte 2017

Fot. archiwum Dni Otwarte 2017