Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Wielkie Otwarcie Studia Figura w Kartuzach. Zapraszamy do odwiedzin

Opublikowany: 2018-04-19 12:45 Autor: Anna Baranowska

Studio Figura powstało by pomóc klientkom zadbać o swoje ciało. - Dzięki Naszej wykwalifikowanej kadrze, każdy odwiedzający nas może liczyć na profesjonalną poradę, staramy się zapewnić domową atmosferę oraz indywidualne podejście, a to sprawia, że chce się do nas wracać - mówi Karolina Wansel, właścicielka.

W Kartuzach przy ul. Krasickiego odbyło się wielkie otwarcie Studia Figura. Przygotowania trwały bardzo długo, ale dzięki temu efekt jest zdumiewający. W ten wyjątkowy dzień Studio odwiedziło sporo osób, nie tylko kobiet. Na każdego czekała smaczna przekąska, szampan i tort oraz atrakcyjne upominki w postaci karnetów na wybrane zabiegi. Tego dnia każda z pań mogła skorzystać z dostępnego sprzętu i zasięgnąć porady.

fot.A.B

Dzięki najnowocześniejszym na rynku urządzeniom, najlepszym kosmetykom i suplementom diety, można w łatwy i przyjemny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów i uporczywego cellulitu.

- Stworzyliśmy miejsce, w którym zajmiemy się kształtowaniem sylwetki, odchudzaniem, poprawą kondycji, a przede wszystkim ma to być miejsce, gdzie odzyskamy dobre samopoczucie. To jest właśnie misja Studia Figura – mówi pani Karolina.

Wszystkie pomieszczenia są urządzone tak aby umilić pobyt i zostało podzielone na część fitness, pokoje zabiegowe oraz recepcję i poczekalnię, gdzie można odpocząć lub napić się kawy w oczekiwaniu na swoją kolej.

fot.A.B

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz na zapisy:

  • roll shaper- pobudza układ limfatyczny, działa odchudzajaco
  • swan shaper – działanie zdrowotne, działanie światła podczerwonego w odpowiedniej wiązce odbudowuje tkankę okołostawową powodując ich wzmacnianie
  • vacu shaper- wykorzystuje w swoim działaniu – podciśnienie wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego, co pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie
  • limfodrenaż – doskonałym uzupełnieniem masażu Roll-Shaper® jest limfo drenaż. O ile przy urządzeniu rollujących wpływamy na układ limfatyczny masażem opierającym się na głaskaniu, rozcieraniu i ugniataniu, tak przy limfo drenażu dokonujemy zabiegu wpływając bardzo głęboko na problematyczne partie ciała. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, czy chłonnych. Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako ogólny masaż, ale również jako zabieg kosmetyczny, który wspomaga leczenie cellulitis
  • elektrostymulacja – jest zabiegiem elektro leczniczym wykorzystującym prądy impulsowe małej częstotliwości. Stosuje się ją w celu wywołania skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni, a także w terapii przeciwbólowej, oraz w celu poprawienia trofiki tkanek (odżywienie i dotlenienie tkanek)
  • platforma wibracyjna- ma za zadanie wprawić nasze mięśnie i ciało w ruch wibracyjny, który ma na celu wzmocnić efekty treningu na platformie wibracyjnej. Producenci mówią, że platforma wibracyjna o ponad połowę zwiększa pracę mięśni jaką wykonują one podczas treningu

fot.A.B

fot.nadesłane

fot.A.B

fot.A.B

fot.nadesłane

fot.nadesłane

fot.A.B

fot.A.B

fot.A.B

fot.nadesłane

Studio Figura

Godziny otwarcia
od pn-pt 9-21,
soboty 9-16

Zadzwoń 889 039 958

Kontakt:
ul.Krasickiego 2b
Kartuzy

fot.A.B

fot.A.B