Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Ziegert Ogrody w Sierakowicach. Wiosna to dobry czas, by zaopatrzyć się w rośliny nie tylko do ogrodu

Opublikowany: 2018-04-23 13:23 Autor: nadesłane

Nasza firma istnieje od 2009 r. Jest to firma rodzinna zajmująca się w szczególności produkcją roślin wieloletnich. W naszym asortymencie znaleźć można takie rośliny jak: byliny, drzewa i krzewy iglaste, drzewa owocowe i krzewy kwitnące oraz rabatówkę.

W Ziegert Ogrodnictwo udzielamy profesjonalnych porad, a w razie potrzeby oferujemy darmowy transport roślin w obrębie Sierakowic. Nasza firma współpracuje także z projektantami ogrodów.

fot.W.Drewka

OFERTA:

Drzewa i krzewy ozdobne

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór roślin żywopłotowych, takich jak: żywotniki (Szmaragd, Brabant, Columna), jałowce (Skyrocket, Blue Arrow, Burkii), cyprysy (Ivonne, Low, Alumii). Uzupełnieniem naszej oferty są rośliny iglaste płożące oraz wolno rosnące (miniaturowe), oraz formy kolumnowe, stożkowe i kuliste.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

Drzewa i krzewy owocowe

Prowadzimy także sprzedaż sadzonek drzewek i krzewów owocowych oraz ozdobnych. Szeroka gama asortymentowa tych roślin sprawia, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Oprócz stałego asortymentu, w którego skład wchodzą mi.n.: jabłonie, grusze, czereśnie, śliwy oraz jagody, maliny, porzeczki czy truskawki, systematycznie wprowadzamy do sprzedaży nowe gatunki i odmiany drzew owocowych. Z sadzonek drzew i krzewów owocowych kupowanych w naszym punkcie zawsze wyrastają zdrowe rośliny rodzące aromatyczne i smaczne owoce.

fot.W.Drewka

fot.W.Drewka

Polecamy rośliny własnej produkcji – zarówno w ilościach detalicznych jak i hurtowych. Zajmujemy się również projektowaniem i zakładaniem ogrodów.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do mieszkańców Kaszub, Sierakowic i okolic, którym zależy na fachowym doradztwie w zakresie projektowania i pielęgnacji ogrodu. Ponadto gwarantujemy przystępne ceny.
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz wizyty w naszej szkółce.

fot.W.Drewka

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-18:00
Sob: 8:00-14:00

Adres
83-340 Sierakowice
Sosnowa Góra
www.ogrodyziegert.pl

Kontakt
Lucyna Ziegert
Tel. 601 815 119
lziegert@vp.pl