Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Emocje, jakie zapewnia tylko sport

Opublikowany: 2018-05-15 09:46 Autor: nadesłane

Wielkie emocje, radość, ekscytacja, wzruszenie czy łzy nie towarzyszą tylko zawodnikom sportowym, lecz także kibicom, którzy uważnie śledzą każdy ruch swoich ulubieńców. Nie wszyscy mogą oglądać ich zmagania na żywo, dlatego jedynym rozwiązaniem jest telewizja. A telewizja z XXI wieku dostarcza jeszcze więcej emocji niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy włączyć swój ulubiony kanał sportowy, aby od razu przenieść się na trybuny sportowe.

Kanały sportowe – jakie wybrać?

Kanały sportowe, które transmitują rozgrywki sportowe, powinny zapewniać swoim widzom dostęp do wielu dziedzin sportu. Oprócz tego, muszą zadbać o ich oprawę, czyli rozmowy ekspertów w studiu czy profesjonalistów w danej dziedzinie, którzy komentują np. mecze. Poza tym żaden kibic nie wytrzyma nerwowo reklam, które przerywają mecz lub wyścig w ważnym momencie. Dlatego telewizja, która decyduje się na kanały sportowe w swojej ofercie powinna przygotować taki pakiet, który zadowoli każdego kibica, nawet tego najbardziej wybrednego. Prawdziwi fani oczekują kanałów, które będą dedykowane tylko sportom. Współczesny kibic dobrze wie, co i kiedy chce oglądać, dlatego kanały sportowe powinny odpowiadać jego potrzebom.

Kanały sportowe w UPC – najlepszy pakiet

Jeśli jesteś kibicem i zastanawiasz się nad wyborem telewizji lub masz dosyć swojego dotychczasowego dostawcy, powinieneś zapoznać się z ofertą UPC. Telewizja UPC posiada trzy kanały sportowe: Eleven Sports 1, 2 i 3. Przez całą dobę można dzięki nim oglądać najważniejsze mecze piłki nożnej, ręcznej, wyścigi Formuły 1 oraz żużlowe. Oprócz tego są transmitowane sporty walki oraz rozgrywki tenisowe. Kibice nie muszą obawiać się, że będą mieli problem ze znalezieniem transmisji swoich ulubionych meczów. Kanały sportowe w pakiecie telewizji UPC transmitują nie tylko najważniejsze imprezy światowe, lecz także ligi narodowe. Pakiet Mega Sport jako jedyny zapewnia dostęp do niektórych transmisji, np. wyścigów Formuły 1. Już nie trzeba ich szukać w Internecie lub chodzić z wizytami do znajomych, wystarczy tylko włączyć swój telewizor.

Sport na najwyższym poziomie

Pakiet kanałów sportowych w UPC to nie tylko dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych, lecz także bardzo wysoka jakość usług. Kanały są dostępne ,,na okrągło’’, przez 24 godziny, a wszystkie mecze i wyścigi są transmitowane na żywo. Co więcej, każda transmisja jest podana w wysokiej jakość HD. Wystarczy tylko usiąść wygodnie przed telewizorem i dać się ponieść sportowym emocjom. Telewizję UPC wraz z pakietem kanałów sportowych można szybko zamówić przez Internet lub telefonicznie. Jeśli zbliżają się ważne wydarzenia sportowe, nie warto czekać, lecz już dziś zrobić sobie prezent w postaci pakietu kanałów sportowych.

Sport w profesjonalnym wydaniu

Kanały sportowe w UPC to również profesjonaliści, którzy komentują i oceniają każde wydarzenie sportowe. Programy Eleven GOL LIVE czy #ElevenF1 to programy w studiu, do których są zapraszani tylko znawcy sportowi. Każdy, kto jest ciekaw opinii ekspertów lub przeoczył jakiś mecz czy wyścig, będzie mógł się dużo dowiedzieć z programów, które są przygotowywane rzetelnie i w interesujący sposób. Telewizja UPC docenia każdego kibica i chce mu zapewnić dostęp do sportu w jak najlepszym wydaniu. Pakiet kanałów sportowych UPC pozwoli przeżywać każdy gol i każde zwycięstwo. Spośród wszystkich ofert kanałów sportowych, warto wybrać najlepszy pakiet, a taki właśnie jest ten od telewizji UPC.

fot.nadesłane