Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Gospodarka

 • 7 mln zł na halę w Przyjaźni 3x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć budowa hali sportowej w Przyjaźni (gm. Żukowo). Będzie to obiekt z łącznikiem i pełnym zapleczem sanitarnym oraz częścią dydaktyczną. Wartość inwestycji szacowana jest na 7 mln zł.

 • Kartuzy. Osiedlowa, Prokowska i Mickiewicza do remontu 23x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 9 lat temu.

  Jeszcze w tym roku maja się rozpocząć remont na ul. Mickiewicza w Kartuzach. Następnie ruszą prace przy modernizacji ulic Osiedlowej w Grzybnie i Prokowskiej w Kartuzach. Dziś podpisany został kontrakt na remont tych ulic. Umowa opiewa na ponad 3,7 mln zł.

 • Kartuzy. Przetarg na stadion i halę sportową wart ponad 5 mln euro 27x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 9 lat temu.

  Gmina Kartuzy ogłosiła już przetarg na budowę stadionu w Kartuzach oraz pełnowymiarowej hali widowiskowo-sportowej w Kiełpinie. Ogłoszenie o przetargu ukazało się w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

 • REKLAMA

   Reklama Bat Ekogroszek
 • Gigantyczna tuba w Kartuzach! 36x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 9 lat temu.

  Waży 160 kg i jest w stanie wywołać mini trzęsienie ziemi – to głośnik samochodowy JackHammer firmy MTX Audio, bodaj największy na świecie. Można go obejrzeć Kartuzach. Czy także posłuchać? Jeszcze nie wiadomo. Ten gigant potrzebuje olbrzymiej mocy.

 • Podatek od sprzedaży nieruchomości 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Jaki podatek zapłacimy od sprzedaży nieruchomości (działki, budynku, lokalu) nabytych lub wybudowanych po 31 grudnia 2006 roku.

 • Pierwsza Zatoka w Kartuzach 47x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 9 lat temu.

  Dzisiejsze otwarcie pierwszego w Kartuzach sklepu sieci „Zatoka” odbyło się przy dużym zainteresowaniu mieszkańców. W sklepie było tłoczno, przygrywała kaszubska kapela, był poczęstunek. – Specjalnie na otwarcie przygotowaliśmy dziesięć produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – powiedział Andrzej Bąk, dyrektor zarządzający sieci „Zatoka”.

 • Większa przestrzeń inwestycyjna w Stężycy 41x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 9 lat temu.

  W Stężycy w najbliższym czasie powstać ma duży, dwukondygnacyjny obiekt handlowy – poinformował wójt gminy na ostatniej sesji samorządu. Kilka dużych firm spoza gminy zamierza też ulokować swoje hale produkcyjne właśnie w okolicy Stężycy. Z tego względu gmina wystawia na sprzedaż kolejne działki z przeznaczeniem pod działalność usługowo-produkcyjną.

« Poprzednia strona1909192Następna strona »