Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Esej Sylwii Kubryńskiej trafi do "Elle"

Opublikowany: 2011-12-16 17:26 Autor: Wojciech Drewka

Sylwia Kubryńska, autorka książki i popularnego ostatnio bloga, została laureatką konkursu zorganizowanego na esej na temat: Blog, jak to zmienia moje życie. Jej praca zostanie opublikowana w magazynie dla kobiet "Elle".

Sylwię Kubryńską, na co dzień pracującą w Gminnym Ośrodku Kultury w Żukowie, wielu zna z jej bloga oraz wydanej niedawno powieści „Last Minute”, o której sporo mówiło się także w ogólnopolskich mediach.

Niedawno Sylwia Kubryńska została zaproszona do udziału w ogólnopolskiej imprezie Blog Forum Gdańsk 2011, która byłą okazją do spotkania z wieloma znanymi artystami, prowadzącymi własne blogi.

- To była wspaniała okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń związanych z prowadzeniem blogów, a przy okazji można było spotkać tak znane osoby jak Magda Umer, Tymon Tymański, czy Krzysztof Skiba – mówi Sylwia Kubryńska. – Przez organizatorów zostałam zaproszona do jury oceniającego blogi autorów głównie z Trójmiasta. Odbywało się to w ramach konkursu na Najlepszy Blog w Gdańsku. Potem ogłoszony został konkurs na najlepszy esej na temat: „Blog: jak to zmienia moje życie”. No i ten konkurs udało mi się wygrać.

Esej Sylwii Kubryńskiej zostanie opublikowany w styczniowym wydaniu prestiżowego magazynu „Elle”. A zainteresowani twórczością żukowianki mogą już teraz zajrzeć na: www.kubrynska.com.

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 5 miesięcy temu # nie ona sama

    Radny, sołtys szef koalicji w radzie Szwczyk też pisze bloogk kiedu mu przyznacie kokuju nadgrodę. Pienknie on literuje oj pienknie

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.