Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Czarodzieje z Kaszub w Familiadzie. Tym razem zaśpiewali o rokendrolowej babci

Opublikowany: 2017-01-18 11:28 Autor: nadesłane

Dziecięcy zespół rockowy Czarodzieje z Kaszub po raz kolejny wystąpił w znanym telewizyjnym programie "Familiada". Wykonali specjalnie z tej okazji napisaną piosenkę: "Rock and Roll-o babcia". Emisja programu odbędzie się w sobotę 21 stycznia o godz. 14.00 na TVP 2.

Zespół Czarodzieje z Kaszub już po raz kolejny wziął udział w programie TVP Familiada. Emisja programu zaplanowana jest na 21 stycznia i nie jest to przypadek, bo wtedy właśnie odbędzie się premiera nowej piosenki Czarodziei „Rock and Roll-o babcia”.

Czarodzieje z Kaszub trafili do Familiady po tym jak w programie „Trzy wymiary gitary” Piotra Barona w radiowej Trójce usłyszał ich główny producent programu.

fot. nadesłane/M. Teterycz

Zespół pojawia się w Warszawie każdego roku. Dwa lata temu w ramach współpracy Europejskiej Fundacji Promocji Kultury Wyspa Artystów i Fundacji promocji miasta stołecznego Warszawy, Czarodzieje zagrali koncert na dachu Komisariatu Rzecznego Policji na warszawskiej Pradze i w podziemiach kościoła pokamedulskiego na Bielanach, gdzie koncertuje wielu znanych artystów.

fot. nadesłane/M. Teterycz

- Obecnie planowana jest kolejna, wiosenna wizyta w Warszawie, gdzie zagramy koncerty między innymi dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka i Kliniki Budzik. Wyjazd planowany jest na przełomie kwietnia i maja. Również w tym roku planowane jest nagranie teledysku do piosenki Podaruj życie, którą nagraliśmy wraz z Markiem Piekarczykiem – mówi Marek Teterycz, autor utworów, producent muzyczny i realizator wszystkich nagrań zespołu Czarodzieje z Kaszub.

fot. nadesłane/M. Teterycz

fot. nadesłane/M. Teterycz

Tuż po feriach zimowych odbędzie się casting do zespołu. Wszystkie informacje dostępne będą na stronie www.czarodziejezkaszub.pl

(nadesłane: Marek Teterycz, oprac. M.Dz.)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [5]

 • 3 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jaskier

  Super młodzi artyści z Kaszub !

 • 3 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Brawo Marek !

  Brawo Marek !

 • 1 6 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Tomasz Dorniak MASSUANA

  Gratuluję Marku :)

 • 3 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Super !!!

  W końcu coś normalnego a nie tylko jakieś piszczące górale !!!!

 • 2 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Dobry, klasyczny kawałek ...

  Przy takich tańczyliśmy z chłopakiem (obecnie siedzącym przy mnie) w roku 1963-cim w klubie studenckim w konkursie "woogie-boogie". Miałam na sobie bawełnianą bluzkę, mini i tenisówki.
  Teraz też to możemy zatańczyć, ale w zwolnionym tempie i bez robienia salt ... No a kapci, to nie nosimy - wolimy "mokasynki" antypoślizgowe. Rock n' Roll to nasz rówieśnik i lubimy się do tej pory. Pozdro ... dzieciaczki kochane.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.